Módní pánské sady klobouků a šátek

Módní pánské sady klobouků a šátek

Ženy jsou považovány za velké znalce módy, ale stojí za to, aby muži za svými polovinami padli v touze být stylový a krásný?

Během zimního období, móda zahrnuje doplňky jako klobouk a šátek. Často však lidé vnímají tyto věci jako předměty vytápění, zcela zapomínají na svůj druhý účel - doplnit obraz, přinést do něj prvky stylu.

Vlastnosti a výhody souprav

Muži mohou být nazýváni nejvíce nenáročný ve věcech výběru oblečení a doplňků. Takový jev jako „ujetý kilometr“ zakoupený klobouk se starým šátkem „vykopaným“ ve skříni se často nachází u mužů. Ale občas kombinace těchto věcí vypadá nemoderně nebo dokonce vtipně, protože nekompatibilita stylu a barvy. Aby se zabránilo tomu, že se stanou obětí takového rozporu, je lepší koupit celou sadu zimního příslušenství, to znamená klobouk a šátek a rukavice.

Módní trendy stanovuje

Mistři moderní módy nabízejí mužům nádherný výběr zimních souprav. Trendem letošního roku jsou:

 • klapky na uši s nepřirozenými materiály doplněné širokými odměrnými šátky zdobenými orientálními vzory. Taková souprava v harmonii pletené rukavice, aby odpovídala šálu;
 • přírodní kožešinové náušnice s kožešinovými krátkými šátky a koženými rukavicemi;
 • klobouky s kloboukem (jak v pletené, tak i kožené verzi), doplněné o šátky šály, zdobené krátkými třásněmi a prosté rukavice;
 • velkoplošné volumetrické klobouky s dlouhými šátky a prstem řezané rukavice;
 • klobouky jsou kulatého tvaru, bez přidání zbytečných "ozdob". Takové klobouky jsou v souladu s dlouhými šátky a obyčejnými šály;
 • asymetrické čepice s širokým šátkem, pletené šály, šály, štoly a rukavice jakéhokoliv stylu;
 • Knit čepice čepice (bob), který je ideální pro úzký dlouhý šátek pleteniny a rukavice z kůže (bez vzoru a vzor).

Jak si vybrat

Chcete-li, aby volba klobouku a šálu byla pro vás skutečnou výzvou, nabízíme několik tipů pro muže:

 • měl by být vybrán klobouk a šátek se zaměřením na tvar obličeje a střihu;
 • pro muže s kulatým tvarem obličeje, je lepší zvolit asymetrické klobouky, měli byste se vyvarovat těsnosti. Šátky pro takové modely jsou prodloužené;
 • klapky na uši a objemné šály jsou ideální pro muže s úzkými tvářemi;
 • pokud potřebujete sadu, která může být nošena s klasickým svrchním oblečením a sportovními modely, je lepší vybrat si věci v odstínech šedé;
 • soupravy kožešin nejsou v souladu se sportovním oblečením;
 • Neměli byste si vybrat sady vzdorných barev, v módě jsou nyní měkké, teplé a přírodní odstíny.

Jak se nosí

Schopnost vybrat si správnou sadu pánského zimního příslušenství není hlavní výhodou. Je důležité být schopen správně nosit takové věci, jako je šátek a klobouk. Zde byste měli nejprve věnovat pozornost zvolenému stylu a požadavkům moderní módy.

Dnes v trendu druh nedbalosti ve vztahu k příslušenství. Nosit klobouk je tradičně považován za nudný a nemoderní, posunutí čepice na stranu dává originalitu mužskému obrazu.

Pokud jde o šátek, může být svázán různými způsoby, ale musíte mít na paměti jeho účel. Pokud ho nosíte pod módním oblečením, vyhněte se extravagantním uzlům. Máte-li na sobě bundu nebo kabát z nudného řezu, zabalte do krku nádhernou šálu s orientálním vzorem - odvrátí pozornost od oděvu.

Stylové obrázky

Pomocí sady čepic a šálu můžete vytvářet různé stylové obrazy. Pokud dříve pro klasický oblek a přísný kabát měli na sobě klasický klobouk a šátek-šála, dnes tento styl ožil, díky nestandardním řešením.

Asymetrická čepice a sportovní šátek (světlé s logem) jsou ideální pro klasiku, v takové kombinaci se zředí nadměrný styl přísnosti, vytvoří se poznámky o sofistikovanosti.

Klobouk a svěží pletená šála budou skvělým doplňkem sportovního stylu.

Stylový muž je člověk, který je připraven na odvážné experimenty a tvorbu nejštýlovějších obrazů. Sady klobouků a šátků budou skvělým doplňkem pro stylového muže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky