Jak krásné a módní kravatu šátek kolem krku - 10 nebo více způsobů

Jak krásné a módní kravatu šátek kolem krku - 10 nebo více způsobů

Způsoby krásné a módní šátky

Šátek je přizpůsoben exteriéru bez ohledu na sezónu. Zahřeje v mrazu, dá koketní vzhled nebo zředí závažnost oficiálního stylu. Hodně záleží na materiálu, stylu a způsobu nošení.

Například, šátek je přehozený kolem krku ve formě prstenu. Je složen do půvabného pásku a ovinut kolem krku tak, že se okraj zvětší. Podává se pod proužek a otáčí se v kruhu, zbývající ocas je ukryt v závěsu.

To je považováno za stylové po celém světě nosit šátek svázaný s francouzským (pařížský, evropský) uzel. Šátek je složen na polovinu a hrany jsou navléknuty do vytvořené zatáčky.

Dlouhý šátek se nosí na krku s hranami na zádech, splétá je a vrhá zpět, přechází hrany do cívky a vytáhne ji vpředu.

Pletený šátek je dvakrát ovinut kolem krku, na straně tvořící uzel. Okraje skrývají závěsy. Šátek může zabalit krk v jednom tahu, takže jeden okraj za sebou, a druhý - vpředu.

Dívky položily na ramena špičku, přehozily a zakryly rouškou elegantní brož, v zimě s svrchním oblečením a v létě šaty.

Pokud má dívka šaty s obdélníkovým výstřihem, je doplněna šátkem v podobě bandany. Trojúhelníkový šátek je složen tak, aby tvořil bandanu. Musíte nosit šátek s trojúhelníkovou částí na zádech a svázat okraje do uzlu na hrudi.

Široká a velká kostkovaná šála se nosí, vesta jako vesta. K tomu se nosí na krku a hrany se protínají s podpažími a jsou svázány vzadu, nebo se zavírají pod úzkým páskem, který doplňuje oblečení.

Šátek-šátek z vlněné příze, krajky, hedvábí, šifon, pan-samet, je hozen přes ramena, a hrany jsou vázané vpředu nebo pevné s dekorativní prvek. Šátek je zahalen ve tvaru květu s čepem a gumičkou. Závěs na krku nebo na rameni.

Muži nosí šátek svázaný s uzlem Ascot. Položili ho na krk s hranami dozadu, otočili je, vrátili na hrudník a kravatu na krku zavěsili tak, že jeden okraj šálu leží na druhé straně. Okraje šálu jsou zastrčené do kabátu.

Muži mohou uvázat šátek s falešným uzlem. K tomu se nosí na krku s hranami na hrudi asymetricky, hrany jsou vázané a okraj šálu, který je delší, je vložen do uzlu. Uzel utažený, zarovnání okrajů. Doplnění okrajů oděvu je volitelné.

Dívky mohou vázat šátek hada. To je zkroucené s šňůrou, kroucené kolem krku několikrát, a smyčka je navinuta kolem okrajů a zbytkové hrany jsou uvolněny vpředu.

Můžete vázat šátek způsobem "New York." Dvakrát se složí, krk je zabalen, ale na rozdíl od francouzského uzlu je do cívky navlečena pouze jedna hrana. Cívka se převrátí a další hrana prochází.

Další módní způsob nošení šátku se nazývá „nekonečno“ - okraje jsou svázány dohromady, krk je ovinut, šátek je zkroucený kolem osmičky a znovu je navinut kolem krku, okraje jsou skryty v šálu.

Jak uvázat dlouhý úzký šátek

Šátek o délce 140 cm a šířce 30 cm umožňuje několikanásobné navíjení krku, a pokud se jedná o letní verzi lehkého materiálu, navlékněte si vedle plavky na opasek.

Na hrudi je svázán dlouhý šátek, hrany jsou přehozeny a zakryty v roušce. Nebo nosit šátek svázaný s francouzským uzlem.

Dívky 90x90 cm šátek nosí v elegantním uzlu na krku s hranami na hrudi.

Šátek o délce 70 cm a šířce 70 cm je dobře nošen ve tvaru malého luku na krku. On je také vázán na hlavu nebo baseballovou čepici.

Kombinace šálu s kabátem je ještě snazší - položte ho na krk a nechte ho rozepnutý. Nebo kravatu na okrajích šálu na malém uzlu.To zvýrazní některé svobody a neformality vašeho stylu.

Muži nosí šátek a pokládají okraje do kabátu nebo je narovnávají přes horní část límce kabátu.

Elegantní „klasický flip“ závěs je vhodný i pro pánský kabát - šátek je nasazen na krk a konce hrudníku jsou rozloženy asymetricky.

Jak uvázat šátek

Krátký šátek 30x30 cm může být kombinován s bundou, oblekem nebo vestou, umístěním do náprsní kapsy a zajímavým způsobem. Také, takový krátký šátek je často přehozený na zápěstí, vázat to jako náramek.

Jak uvázat hedvábný šátek

Večerní pohled můžete doplnit hedvábným šátkem tak, že ho hodíte přes ramena, nebo ho koketně zavěsíte kolem krku a trochu ho posunete na stranu.

Hedvábný šátek vypadá skvěle s výrobky z přírodní nebo umělé kožešiny, například s kožešinovou bundou. V tomto případě může být šátek svázán do dvojice uzlů na krku, a konce se jen narovnávají vpředu.

Jak uvázat vlněný šátek

Vlněný šátek je v chladném období nepostradatelný. Čtvercový šátek nebo trojúhelníkový šátek lze nosit na hlavě jednoduše tím, že ho budete vázat pod bradou, nebo můžete otočit konce, složit je zpět a kravatu.

Tento šátek je ideální pro bundu, sako, kožich a můžete ho nosit jen několikrát omotané kolem krku.

Jak uvázat šifonový šátek

V teplém období, šifonová šála je dána na hlavu chránit vlasy ve větrném počasí.

A můžete ho také nosit ve účesu jako obvaz-solo, vázání okrajů na horní části hlavy pro pár uzlů, které se podobají uším.

To dá obrazu trochu hravý vzhled.

Takový šátek může být svázán na hlavě, pevně zakroucený do copánků a lem na hlavě. Získejte obraz ve stylu afrických žen.

Pokud má dívka šaty s výstřihem do V, můžete svázat čtvercovou šálu, která ji dříve převalila trojúhelníkem nebo trojúhelníkovou šálu. Úhel trojúhelníku se nachází na hrudi, okraje jsou propleteny na zadní straně a svázány v uzlu na hrudi, uzel je skrytý pod rouškou.

Jak uvázat kulatý šátek

Kulatý šátek (límec, snoot nebo šátek na dýmku) v rozsahu od 15 do 35 cm široký a 100 cm dlouhý je dobrý v chladném počasí. Je to šátek, šitý do kruhu.

Taková velká pletená šála vás zahřeje v jakémkoli mrazu a vypadá módní. Je vyrobena z vlny nebo mohair a je nosena všemi ženami, bez ohledu na věk a sociální postavení.

Je vhodný pro všechny typy svrchních oděvů, ale také vypadá dobře s můstkem, šaty nebo košili. Lze ho nosit na ramenou a dokonce i na hlavě jako kapuce.

Jak uvázat čtvercový šátek

Čtvercové šály jsou považovány za 60x50 cm, je vhodné nosit je, skládat je šikmo tak, aby se vytvořil trojúhelník, a pak se zakrývají podle vaší nálady a touhy.

Čtvercový šátek lze nosit na hlavě a kravatu uzlu, nebo na krku tak, aby trojúhelník zůstal vpředu, a konce jsou propletené vzadu a svázané v uzlu pod rouškou.

Jak uvázat obdélníkový šátek

Obdélníkový šátek je obvykle 15 až 30 cm široký a asi 2 metry dlouhý. Obdélníkové šály se nazývají špičky. Vzhledem k velké paletě barev a stylů, může být ukradena pro jakékoli oblečení.

Další typ obdélníkového šálu - pashminas má velikost 40x100 cm a je také pohodlný na nošení a jen zakrytí.

Obdélníkový kostkovaný šátek je obrovský šátek, obvykle s kostkovaným nebo geometrickým vzorem. Nosí se, zabalené kolem jednoho až několikarát s oblečením oblečené siluety. On také jde dobře s džíny a kalhoty nosené ve formě pončo a odpovídal u pasu s úzkým pásem.

Aby takový šátek vypadal méně objemný na krku, musí být nejprve složen trojúhelníkem a pak vázán na krk trojúhelníkem vpřed, otočit zpět a vrátit konce dopředu. Konce můžete skrýt v zakrytí trojúhelníku.

Odrůda Šátky

Také existuje šátek ventilátoru. Při nošení šatky je důležité, aby bylo jméno vašeho oblíbeného týmu dobře rozlišeno. Proto se často nosí jednoduše narovnávání okrajů přes ramena nebo rána kolem krku v jedné zatáčce.

Pletené. Pletený šátek je nepostradatelný v krutém zimním zimě. Nosí ho ve smyčce, několikrát ho obepínají kolem krku, zastrčují hrany do svrchního oděvu nebo je nechávají na hrudi. Jeden okraj šálu je vyhozen a druhý vlevo vpředu.

Šátek na krk je omotán kolem krku a okraje jsou uvázány vzadu, zastrčené do roušky.

Krk je zabalen šátkem v několika zatáčkách, pokud to délka dovoluje, hrana je navlečena do šálu, aby vytvořila uzel, a druhá hrana je jednoduše narovnána vpředu. Uzel je posunut na stranu.

Tenké a lehké. Tenký šátek měří 10x100 cm, nosí se na jaře, v teplém podzimu, na chladných letních večerech. Lze ho nosit na krku a tvořit malý luk, nebo připevnit malou brož.

Šátek je ovinut kolem krku a hrany jsou ponechány jen na zavěšení vpředu.

Je vhodné ozdobit účes s takovým šátkem - tím, že se vytvoří ve formě obvazu na hlavě nebo svázaného s vlasy, zastrčeným do ocasu koně.

Teplé. Teplý šátek je ovinut kolem krku tak, že okraje jsou umístěny asymetricky na hrudi. Dlouhý okraj může být vyhozen zpět a krátký - narovnaný vpředu.

Dalším způsobem je několikrát navinout šátek a svázat hrany vpředu nebo připevnit velkou brož.

Zima. Zimní šátek se nosí nejen na krku, ale i na hlavě. Položil si ho na hlavu, překročil konce pod bradou, odhodil zpět a odtamtud zase vpřed a svázaný neopatrným uzlem. Podívejte se na skvělé zimní šátky s kožešinami nebo vlněnými bambulemi nebo střapci z vlněných nití.

Velká vlněná kostkovaná šála může být nošena s bundami a sportovními bundami. Zacvakněte krk jednou a pak jej zastrčte pod pás bundy nebo bundy. Bude to velmi stylové, teplé a pohodlné.

Palatine. Palatina je nepostradatelná v zimní a podzimní sezóně. Je vhodné ho nosit s vnějším oblečením, a díky velké barvě a stylistické rozmanitosti, může být kradla vybrána tak, aby se vešly do jakéhokoliv stylu oblečení.

S výrobky z umělé nebo přírodní kožešiny se několikrát obalí na krku. Konce ukradené kravaty můžete svázat v uzlu v přední části nebo skrýt v roušce.

Nejvíce pro zimní šatní skříň se hodí štoly s malými kožešinami pom-poms na okrajích.

Osm. Šátek-osm - další jméno pro delší šátek-cree, který se táhne, zkroucený osm a nosí kolem krku. Může být zdobena brožem a nosena s vestou nebo kabátem. Nový trend - srst Loose, která se nosí s krátkým pleteným oblečením nebo vybaveným kabátem.

Smyčka. Smyčka uzená jako klasický vlněný šátek, špička, dlouhý tenký šátek a kulatý šátek-LIC. Ten však v této podobě vypadá přísněji. K tomu je třeba dát na krk a konec jedné strany do smyčky na druhé straně.

Jeden kus. Jestliže šátek snoot vyrobený z viskózy nebo pleteniny může mít jeden šev, pak je celá koule obvykle pletena jehlami, takže šev chybí. Můžete ji nosit jako vestu, zakrýt krk a nosit ji, aniž byste ji otočili, nebo ji několikrát zabalili kolem krku. Také se nosí na hlavě namísto nebo s kapucí v chladném počasí.

Stylové obrázky

Krásný letní vzhled, tvořený šedým tričkem a tmavomodrými kalhotami, je doplněn světlým viskózovým šátkem efektních barev.

Béžový kabát a černé kalhoty, kotníkové boty a geometrický geometrický vzorovaný šátek v béžovém kabátě tvoří harmonický a útulný podzimní vzhled.

Světle fialový vlněný šátek, svázaný s francouzským uzlem a ležérně přesunutý na jednu stranu, dokonale doplňuje mužský brutální obraz košili a koženou bundou v nýtech a činí ho ještě jasnějším a zajímavějším.

Černá celková cibule napojena stylovým hedvábným šátkem se střapci.

Béžová šála, svázaná uzlem „Ascot“, dokonale doplňuje hnědý svetr a zdůrazňuje pleť pleti.

Žlutý pletený šátek, ležérně svázaný kolem krku, je jasným přízvukem, přidává určité množství veselosti mužskému vzhledu v šedých barvách v městském stylu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky