Jak uvázat šátek na bundě?

Jak uvázat šátek na bundě?

Dnes, šátek provádí nejen funkci oteplování, ale také působí jako doplněk, který může doplnit váš vzhled. Mít v arzenálu několika odrůd této části skříně, můžete být různí každý den i ve stejném oblečení. To je důvod, proč jsou šátky, šály a štoly nepostradatelným atributem každé módy.

Nejjednodušší a nejoblíbenější je kombinace šálu s bundou. Tento svrchní oděv je relevantní v každém ročním období. Zvažte, jak uvázat šátek na různých typech bund.

Způsoby módního vázání

Kožené bundy jsou velmi populární, jsou to zimní i demi sezóny. V závislosti na ročním období je třeba vybrat vhodné příslušenství kolem krku. Na podzim a na jaře by měly být upřednostňovány šátky a šátky z lehkých materiálů a v chladném období pletená, pletená nebo teplá vlna.

Pro lehčí šály, způsob, jak uvázat "Trojúhelník". Máme příslušenství na krku, pak se roh jednoho z konců a vést zpět. Přeskočíme druhý konec pod přední trojúhelník, kravatu a skrýt uzel.

Další možnost, která je skvělá pro objemné šátky, se nazývá "Loop" nebo "Pařížský uzel". Přeložte na polovinu, přes hlavu a přeskočte volné konce ve smyčce, utáhněte podle svého uvážení.

Milovníci širokých šátků budou mít rádi stoles. Nejlépe je kombinovat s bundou bez límce nebo s malým límcem. Palatin může být svázán "smyčkou", jak je popsáno výše. A můžete krčit kolem krku a skrýt tipy uvnitř límce. Zbývající prominentní část narovná. Další možností je hodit na ramena, pinning končí krásnou brož.

S sportovní bunda nebo bunda dolů Mnoho druhů šátků vypadá skvěle: jak stoly, tak sny, a velké pletené zimní šátky. Nejjednodušší způsob, jak uvázat, je zabalit ho jednou nebo dvakrát kolem krku. V tomto případě mohou být konce svázány, ponechány volné nebo vlevo vepředu a druhé zády - vše podle vašich představ a nálady. V tomto případě je lepší použít dlouhý šátek - s ním bude pohodlnější.

Pokud chcete dát ženě více ženskosti, neváhejte se nosit prolamované šátek. A pokud chcete, aby příslušenství vypadalo volumetricky, nasaďte jej co nejvíce volně, dokonce i nedbale.

Být vlastníkem bundy s kapucídodržujte pravidlo, že kapotu je třeba volně nasadit a odstranit z hlavy. Proto je lepší odstranit šátek zcela pod bundu nebo jej umístit pod kapotu. Vlastně vypadá svorka nebo LIC, který je hozen na krk v několika otocích v závislosti na délce. A obvyklý šátek lze svázat stejným způsobem. K tomu musíte svázat konce a výsledný kroužek se pak použije jako smyčka.

Jak si vybrat barevné kombinace

Při výběru šálu je nutné se řídit barvou a stylem svrchního oděvu. Pokud máte monochromatická bunda v omezeném stylu, můžete bezpečně vybrat barevné, barevné příslušenství. To může být s dekorativními prvky a liší se od oblečení několika tónů nebo být kontrastní. To přinese zvýraznění obrazu. A naopak: na světlou bundu s potiskem nebo kresbou Je nutné nosit elegantní šátek, který odpovídá odstínu s dominantní barvou oblečení.

Při nákupu tohoto příslušenství si nezapomeňte představit, jaké věci jej nosíte. Jinak riskuje, že i přes svou krásu leží na polici nepoužitý.

Šátek může příznivě zdůraznit důstojnost postavy a skrýt vady.Například, baculaté dívky s velkými rysy, je lepší zvolit příslušenství s velkým ornamentem. Tenké a malé dívky - s malými vzory.

Máte-li dlouhý krk, můžete utáhnout šátky pevněji, a pokud je krk krátký, volný uzel a závěsné konce vizuálně prodloužit.

Zvažte také svůj typ barvy - kombinaci barvy pleti, očí a vlasů (zima, jaro, léto, podzim). Něco, co je ideální pro jednoho, může hodit pár let na druhé.

Stylové obrázky

Hvězdy nejprve následují módu a sledujeme je hledáním zajímavých a stylových řešení. Odpovídající šátek na sako a jak ho nosit není výjimkou. Zvažte pár nápadů od celebrit.

Jennifer aniston rád nosí šály s koženými bundami, které je sundávají různými způsoby. Například, tady kolem krku zabalila šedo-modrý šátek, takže jeden konec za sebou a druhý vpředu. Snadná nedbalost dává obrazu zvláštní kouzlo a barevná kombinace je ideální pro typ vzhledu herečky.

Zapnuto Jessica alba Často můžete vidět různé typy šátků. Nosí je s kabáty a bundami. Na této fotografii je šedá pletená šála svázaná způsobem jha a je v souladu s celkovým obrazem hvězdy.

Kate mech miluje být středem pozornosti. Dokonce i šátky si vybírá ty, v nichž je nemožné bez povšimnutí. Například, široká ukradená originální barva a styl, pokrývat většinu bundy a dolní části obličeje. Odvážná volba hodná šokující Kate.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky