Boyarka klobouk

Boyarka klobouk

Designéři opět šli hledat dávno zapomenutého starého a vrátili se s starodávnou ruskou čepicí šlechty, zvanou chlapecarka. Ano, byla transformována a z kategorie dovolené se stala každodenní a velmi stylová, a co je nejdůležitější - neuvěřitelně módní během minulých sezón.

Vlastnosti a výhody

Čepice Boyarka získala své jméno díky majitelům tohoto luxusního výrobku. Bohatí chlapci se v takových modelech rozzářili a zdobili čepici nejdražší kožešinou. Klobouk boyarka se dnes stal dostupným, aniž by se snížil jeho reprezentativní vzhled.

Takže, co je to chlapecarka klobouk? Tento model čepice se skládá z kapely a korunky. První je široký pruh kožešiny, který se táhne po celém obvodu hlavy, druhý je víčko, které pokrývá horní část hlavy. Tula může být vyrobena z různých materiálů, například z textilií. Čepice přitom zůstává teplá, protože uvnitř je vložka.

Boyarka je populární mezi ženami i muži. Dámské klobouky jsou bohatě zdobené krásnými kožešinami, v mužských modelech vládne konzervatismus. Pánské boyary jsou tedy vyrobeny z hladkého norka, semiše a viskózního doplňku a v barvách zůstávají černé až hnědé odstíny.

Módní trendy

Dnes návrháři vylepšují původní boyary, doplňují je novými látkami a kožešinami. Jsou rozděleny do 3 typů:

  • kožešinové čepice z pevné kůže. V tomto případě je základna čepice vyrobena z kůže, na které je srst šitá;
  • kombinované modely. Výrobek s koženou korunkou a kožešinovou kapelou je znám širokému věkovému segmentu, protože navzdory svému tradičnímu charakteru vypadá stylově a atraktivně;
  • modely šité z pruhů kožešin. Pletená základna v těchto čepicích je doplněna tenkými pruhy kožešin. Výhodou tohoto způsobu je relativně nízká cena.

Každý typ bojarca cap má své vlastní podtypy. Například, plně furry boyar od sable je tradiční varianta pro starověké Rusko. Dlouho se proslavila luxusem, lákavou brilancí a zdůrazněným stavem. Dnes čepice sobolí stále zůstává bohatou čelenkou. Zvláště populární pro čepice Barguzin sable, který má čokoládový nádech.

Nová poznámka v kloboucích boyarka je model z ovčí kůže. Tato možnost je demokratická vzhledem k nízkým nákladům na kožešiny. Tyto čepice jsou kombinovány se semišem a vytvářejí stylové sety s kožichem.

Pokud si chcete koupit objemnou pokrývku hlavy, podívejte se na fox klobouk. Její nádherná srst, kombinující odstíny bílé, červené a hnědé, dělá obraz velmi ženským a jemným. Ozdobte boyarka a fox ocas.

Pokud paleta světla není pro vás, věnujte pozornost čepici ze lišky stříbrné lišky. Také zůstává na vrcholu popularity, protože kombinace stříbrných a černých tónů již dlouho inspirovala designéry k tomu, aby učinili nová rozhodnutí.

Kombinované modely se často skládají z kožené korunky. A zde samozřejmě převažují pouze přírodní materiály. Pravá kůže je odolná i proti silným mrazům, nepraská a bude trvat déle než jednu sezónu. Barvy této sezóny odpovídají srsti: bílá kůže s bílou srstí, černou kůží s norkou atd.

Suede designéři také věnují velkou pozornost. Její otupělost a měkkost jsou dokonale kombinovány s ovčí kůží, pletenými vložkami a krátkosrstými kožešinami.

Jak si vybrat

Kšiltovka Boyarka je stylová čelenka vhodná pro ženy různého věku. Masivní kožešinové klobouky budou vyhovovat ženám pevným a ochotným zdůraznit jejich postavení.Mladé dámy budou pravděpodobně mít rádi kombinované lehké varianty s načechranou srstí, například liškou nebo stříbrnou liškou.

Je-li zvolena možnost, je čas věnovat pozornost kvalitě čepice. Nejdražší jsou tu pevné kožešinové varianty, kůže na nich by měla být hustá. Podívejte se na kůži a pokud je přítomna, vzdejte se umělé možnosti.

Okamžitě stojí za zmínku, že boyarka je vhodná pro všechny typy osob, takže se nemusíte bát experimentů a určitě vyzkoušejte tento stylový styl.

Jediným omezením je malá výška dívky. Příliš vysoké boyary jsou schopny učinit majitele ještě nižší. Miniaturní modely, které sedí těsně na hlavě, jsou schopny se s tímto problémem vyrovnat.

Co na sebe

Boyarka klobouk - krásná věc, která vyžaduje pečlivý výběr oblečení. Ano, nejde o pletenou čepici, kterou lze kombinovat s polstrovaným kabátem a kožichem. Tak, vrchní oděv vhodný pro boyars je: \ t

  • stylově vybavené ovčí kabáty a přírodní kožichy, které odpovídají odstínu čepice;
  • objemné ženské kabáty a kabáty s botami s podpatky nebo platformou. Boty zde budou naprosto k ničemu;
  • Nadměrná srst je riskantní a stylová volba pro módní ženy s talentem. Pouze jemný smysl pro chuť pomůže spojit nesourodý a vypadat skvěle.

Vzpomínáte si, jak na sobě měli v Rusku klobouk z kabinetu? Samozřejmě, s jasným šátkem. Proč ne experimentovat s námi tak originálním způsobem, kromě kapesníku dodá teplo a pohodlí. Ihned je třeba poznamenat, že jsou kombinované bojary s kapelou z Pavloposadova šálu, s visícími hranami. Můžete je nosit s kožešinovým kabátem.

Chcete-li vytvořit opravdový ruský obraz, je nutné za šátek uvázat světlý šátek a pak nasadit klobouk. Stylový, a co je nejdůležitější - velmi bohatý barevný obraz je připraven.

Jdeme-li hledat bojary, nezapomeňte, že tato čelenka je rozmarná a někdy vyžaduje úplnou změnu horní skříně.

Stylové obrázky

Kšiltovka s textilním šátkem v podobě šálu a ovčí kůže vytváří módní vzhled. Bílé tóny v šálu ozdobují bílou srst.

Velkolepý chlapec z klobouku z arktické lišky s ocasem na zadní straně bude obraz aristokratický.

Módní a elegantní klobouk v černé barvě bude příslušným doplňkem kabátu a kožichu. Černý semiš na koruně vypadá jemně a krátkosrstá srst nepřidává nadměrný objem.

Sable boyarka pro muže bude klást důraz na postavení mladého muže. Styl je doplněn ocasní výzdobou, která dělá model moderním a mladým.

Kombinovaná boyarka z barguzinské sable z lahodného čokoládového odstínu dokonale odstíní světlou barvu vlasů.

Aby obraz ženskosti a něhy dodal klukovi klobouk se sněhově bílou srstí. Velikost a vydutí bandita vytvoří obraz hrdinky novoroční pohádky.

Elegantní čepice z pevných krátkosrstých kožek bude stylovým doplňkem černého kožichu. Tento model je ideální pro miniaturní dívky.

Karakul boyarka klobouk v černé barvě dává jasný důraz na texturu srsti. Měkké vlny budou hrát na slunci, potěší černé tóny.

Vhodné kurakulevaya boyark a muži. Její stříbrná barva zdůrazňuje zimní vzory a dokonale zapadá do stylového vzhledu nejchladnějšího ročního období.

Mink-boyarka s hladkým přechodem ze světle šedé do tmavé bude originálním řešením pro ženy různého věku. Barevný luk bude doplněn černým šátkem s kožešinami.

Pletené korunky zdobí kamínky a korálky vypadá bezchybně a "boyarly" v kombinaci s černou hladkou srstí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky