Čepice s brýlemi od C.P. Společnost a další značky

Čepice s brýlemi od C.P. Společnost a další značky

Jestli kdysi přísný římský kameník nebral smaragd pro císaře Nera, pokud Arab Ibn al-Haysam nezjistil účinek zvětšovacího skla, pokud v roce 1285 nebyly první čočky vyrobeny v Itálii a v roce 1885 nebyl první motocykl vynalezen. pak, v 1886, první auto, a v 1903 první Wright Brothers letadlo by ne stoupalo do nebe, svět by nikdy věděl o takový módní trend jako klobouk s brýlemi!

Jak se říká

Moderní klobouky s brýlemi jsou potomky těžkých kožených klobouků, s masivními sklenicemi konzervovanými potravinami, které byly určeny pro řidiče automobilů, motocyklistů, pilotů z počátku dvacátého století. Jsou mnohem lehčí a elegantnější než jejich předchůdci, různorodější v barvě, tvaru a materiálech. Pouze jeden detail je spojuje se vzdálenou minulostí: přítomností brýlí.

Nejméně se od té doby změnil model čepice s brýlemi, založený na tvaru helmy. Jeho název zůstává nezměněn: pilotní čepice, pilotní čepice, prostě pilot nebo pilot.

V procesu módní evoluce byl design brýlí přeměněn a všechno zbytečné. A nakonec byly pouze čočky, které se staly nedílnou součástí pletené čepice C.P Company.

V modelech dětských pletených klobouků Deux par Deux a Molo brýle jsou přítomny pouze ve formě jasného vzoru, napodobujícího vybavení lyžaře.

Módní obrázky

Zájem o téma vojenského retro inicioval Jean-Paul Gaultier v kolekci podzim-zima 2009. Inspirován legendárním letecem Amelií Erhartem, klasika francouzské módy demonstruje nádhernou kombinaci krokodýlích bombardovacích bund a semišů, tužkových sukní, semišových bot, které zapadají do nohy a Helmy "Letec".

V ušlechtilé kombinaci černé, šedé a čokoládově hnědé barvy se rodí obraz sebevědomé moderní ženy. Přilby s brýlemi, vyrobené z kůže a semiše, jsou jen částí, která podobně jako třešně na dortu doplňuje kostýmní kompozici, dodává celistvosti obrazu, vytváří harmonii.

Na podzim-zima 2010-2011 kolekce, Burberry pokračuje v letecké téma a demonstruje pilotní bundy, hodinky, kožené boty nad koleny, tašky s kovovým kováním.

Ve stejném roce Michael Kors projevil zájem o vojenský styl. Představuje ošuntělé kožené bundy a kabáty, masivní kožené tašky zachycené stylovými tenkými popruhy z koňaku.

Přehlídka Givenchy podzim / zima je zdobena černými koženými bundami pro letec, doplněné o hubené černé šaty nebo sukni z kůže nebo sametu. Klasické boty na vysokém podpatku doplňují soubor.

Každý z výše uvedených obrázků by mohl být úspěšně doplněn pilotní čepicí, ale v původní podobě se opět objevuje na pódiu teprve v roce 2012. Tehdy Yohji Yamamoto představuje svou militaristickou sbírku jaro-léto 2013 na pařížském Fashion Week. Unisex a asymetrie - to je krédo vedoucího značkového návrháře. Soupravy khaki v kombinaci s víčkem Aviator vytvářejí volné, uvolněné snímky. Pěkné rovné kalhoty se záhyby v pase, mírně zastrčené pod nimi, s různými možnostmi pro lehkou bundu a vysoké boty.

V nové sezóně 2016 - 2017 vojenský styl neztrácí pozice.

Pláště a kabáty z ovčí kůže ve stylu Aviator střídají průvod husarských obrazů v pánské kolekci podzim-zima 2016-2017, kterou v Paříži představil tvůrčí ředitel Balmainu Olivier Rusten.

Tam v Paříži šokuje Christian Dior veřejnost semišovými bombardéry sníženými z ramen modelů.

V týdnu módy v Miláně, Versace, ve své sbírce podzim-zima, demonstruje vojenské uniformy a přísné kabáty.

Opět platí, že rysy přísné vojenské uniformy se stávají konceptem budoucí zimy 2017. A tady, protože není možné mít čepici pilota.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou čepice s brýlemi je, že existuje mimo čas, věk a pohlaví. Takové klobouky mohou nosit jak muži, tak ženy a samozřejmě děti.

Dnes jsou takové možnosti pro čepice s brýlemi běžné a populární mezi trendy:

 • Přilba s brýlemi;
 • Ushanka;
 • Kšiltovka s brýlemi;
 • Čepice s čočkami;
 • Pletený klobouk s brýlemi.

Pilotní čepice s brýlemi

Kůže

Helma s brýlemi

Jedná se o přímou analogii pilotní helmy. Taková čepička pevně zapadá do hlavy, dobře chrání před deštěm a větrem. Má protáhlé uši, často na pozadí, je zde hledí. Klobouky z kůže jsou zpravidla potaženy vlnou, bavlnou (nebo nemají), imitací sluchátek, ozdobenými přezkami a nýty. Brýlová skla jsou vyrobena z odolného plastu.

S kousky kožešin

Pilotní kožená helma s kousky kožešiny je něco mezi klasickou přilbou a kožešinovou čepicí. Jeho pevný kožený zorník je tlačený dopředu, ne otočený, jako klobouk s klapkami na uši. Srst porazila jen uši.

Čepice s kousky liščí srsti, zdobená liščí ocasem na zadní straně hlavy, osloví unformals a rockové fanoušky.

Ushanka

Ushanka - původně ruská zimní čelenka. Na rozdíl od kožené čepice pilota jsou klapky na uši vždy kožešinové. Tradiční v takových modelech čepice ovčí kůže, liščí kožešiny, vlka a lišky. Kožešiny zdobí hledí a čepice uší. Základ (nebo horní část) ušních klapek je potažen kůží, semišem nebo kombinací obou.

Výhodou čepic s klapkami na uši je, že uši mohou být nošeny jak volně, tak i v zadní části hlavy, v závislosti na počasí. Modely s klapkami na uši ve stylu steampunk jsou zdobeny kovovými nýty, přezkami, překrytími z reliéfní kůže.

Čepice s ušními klapkami s prodlouženými ušima, lemovaná ovčí kůží, vytvoří obraz vznešeného polárního pilota 30. let.

Earflaps černá kůže a černá ovčí srst - ukázka konzervativního stylu pilota 50. let.

Čepice s čočkami od C.P Company

Její příběh začal v roce 1987, kdy Massimo Osti, přední designér společnosti C.P, navštívil neobvyklý nápad. Za prvé, brýle se staly jedním s kapucí bunda model Mille Miglia, který se překládá jako "tisíc mil." Tento model byl vyroben pro 30. výročí stejnojmenného závodu, konaného v Itálii od roku 1927 do roku 1957. Konstrukce čoček byla založena na tvaru sklenic speciálního vybavení závodních řidičů z počátku století.

O něco později se čočky objevují na pletených čepičkových transformátorech různých barev a na skládacích clonách baseballových čepic C.P Company.

Tento vynález se stává nedílnou a rozpoznatelnou součástí značky.

Kamenný ostrov

Myšlenka na brýle na kapotě pokračoval Massimo Osti v modelech bund nového oblečení značky Stone Island.

umístění oblečení

Výrobce pánského oblečení LOCATION CLOTHING nezůstal stranou od tématu. Nejnovější modely bund této slavné značky jsou vybaveny nejen čočkami, otvory pro nos a oči, ale také dálkovým ovládáním iPodu v rukávu.

Baseballová čepice (německá čepice) s brýlemi

Jeden z elementů steampunk může být volán Aviator styl baseballová čepice. Reliéfní kůže a sluneční brýle s koženým lemem vytvářejí opravdu brutální vzhled.

Tato pokrývka hlavy je obzvláště žádaná mezi cyklisty.

Deux par deux

Pletená čepice se vzorem v podobě bodů v oblasti čela se objevila v dětské módě v letech 2013-2015. z lehké ruky kanadské značky Deux par Deux. Poprvé byla zastoupena ve sbírce "lyžařský oblek".

Myšlenka Clauda Diwana a Maurice Elmaleha (zakladatelů značky) vytvořit oblečení pro dovolenou, štěstí a svobodu, stejně jako je to možné, ztělesňuje model tohoto klobouku. Každé dítě si dokáže představit sebe jako neohroženého lyžaře, který se chystá sestoupit.

Hlavní směr společnosti Deux par Deux je oblečení pro zimu. To je populární v severních oblastech: Rusko, Skandinávie, Kanada. Vyrobeno na podšívce z měkkých fleece klobouků s brýlemi z Deux par Deux, dokonale chrání hlavu dítěte před chladem a větrem.

Čepice MOLO

Světlý, veselý tisk v podobě lyžařských brýlí zdobí dětské klobouky dánské značky MOLO. Jejich barevná paleta je tak různorodá, že každé dítě zde najde klobouk pro duši.

Jak si vybrat

Hlavní věc při výběru klobouku s brýlemi - pochopení obrazu, který chcete vytvořit. Tady není důležitý tvar obličeje (klobouky s brýlemi jdou téměř ke každému), jako kombinace jednotlivých oděvů v jediném souboru. Linie mezi stylovým a vtipným je velmi tenká, takže nespěchejte.

Co na sebe

Dnes je každý klobouk s brýlemi všestranným oděvem.

V ženském obrazu je perfektní kombinace čepice pilota s kabátem bombardéru, kožených rukavic, tužkové sukně nebo kalhot z jakéhokoliv řezu. Vysoce kožené nebo semišové boty a kabelka Kelli doplní vzhled.

Muži mohou také kombinovat takový klobouk s kabátem bombardéru, koženým kabátem nebo kožichem. Dobré v této set boty s vysokým šněrováním, khaki kalhoty.

Čepice s brýlemi C.P Company pánská šatní skříňka. Nosí se s jakoukoliv bundou a kalhotami ve sportovním stylu.

Dětské klobouky Deux par Deux a MOLO jsou dobré v kombinaci s kombinézou všech modelů.

Popularita čepic pilota slavných značek provokovala celou pitomost napodobenin. Zvláštní pozornost je třeba věnovat modelu helmy pro děti, ve které jsou jak brýle, tak klobouk samotný pleteny z tlusté příze. Internetové komunity jsou plné vzorů a vzorů tohoto divu. To je skvělá alternativa k kožené čepici: je snadno čistitelná a cenově velmi úsporná.

Kolik je

Kolik stojí Aviator?

 • Klobouk vyrobený z krokodýlí kůže na zakázku ve stylu Jean-Paul Gaultiera bude stát kolem 3 000 dolarů.
 • Čepice s brýlemi pilota z obyčejné kůže bude vyžadovat cenu 6 500,00 rublů.
 • Pilotní helma od Bently bude stát 17,000.00 rublů.
 • Počáteční cena ušních klapek s brýlemi je 4 500,00 rublů.
 • Klobouk s ušima a ocasem Harleyho Davidsona vyprázdní peněženku o 20 300, 00 rublů.
 • Průměrná cena německého stropu je 4 500,00 - 4 800,00 rublů.
 • Cena čepice s čočkami od firmy C.P Company (ne originální) od 4 500,00 rublů a čočky lze objednat zvlášť. Stojí kolem 3 eur.
 • Dětský pletený klobouk Deux par Deux bude stát od 800.00 rublů a výše.
 • Cena čepice MOLO se pohybuje od 1500,00 rublů. až 3000,00 rub.
 • Pletená čepice helma vás bude stát v ceně příze, nebo od 1300,00 rublů.

Úspěšné pro vás obrázky a odvážné experimenty!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky