Čepice pro muže a ženy

Čepice pro muže a ženy

Co je to čepice

Čepice má několik módních období v řadě, což vede k popularitě mezi ostatními klobouky. Čepice je pletený kus, který přesně zapadá do hlavy. Název "beanie" lze přeložit z angličtiny jako "bob", "bean".

Bini se poprvé objevil ve 20. letech. minulého století. Čepice byla součástí dělnické uniformy v Londýně. Ve čtyřicátých letech Bini se stává součástí anglického a amerického studenta prvního ročníku.

Od studenta bini se postupně přestěhoval do šatníku pro mládež. Zvláště, ona si užila velké popularity mezi fanoušky grunge.

V posledním desetiletí minulého století se cap-bini začali objevovat na molu. Pak získala svou popularitu mezi módy.

Vlastnosti a výhody

Čepice je jednoduchý, pohodlný klobouk. Opírá se o hlavu, jen ji svírá, bez jakýchkoli dalších vylepšení v podobě strun apod. Bini se snadno nasazuje a opravuje, proto není nutné mít před sebou zrcadlo. Můžete dokonce úplně skrýt své vlasy v objemné beanie.

Bini je skromná a demokratická čelenka. Nosí ho muži i ženy. Bini se může úspěšně integrovat do různých vytvořených obrázků. Vypadá dobře v ležérní, v elegantním neformálním a pouličním stylu. Je také vhodný pro milovníky sportovního stylu. Bini byl vždy oblíbený u milovníků lyží. Čepice se nachází jak v bederní skříni, tak i ve vějířovém ventilátoru.

Módní trendy

S ušima

Uši na čepici vypadají velmi roztomilý, koketní a originální. Nejčastěji se bini zdobí kočičí nebo myší uši, umístí je na vrchol.

S klopou

Klopa na víčku může být široká i úzká. Nyní jsou obě možnosti v módě. Klopa dodává víčku další objem. Čepice s klopou navíc zahřeje a chrání hlavu před větrem a chladem.

Dvoulůžkový pokoj

Dvojitá čepička je vynikající volbou pro milovníky praktičnosti a funkčnosti. V takovém klobouku není žádná mořská strana. Lze ho nosit na obou stranách. Strany jsou vyrobeny v různých barvách, takže se zdá, že máte dvě různé čepice.

S pomponem

Stereotyp, že klobouk s pomponem je vhodný pouze pro děti a mládež, již dávno přestal být relevantní. Pompon dává modelu bini lehkost a neštěstí. Klobouky s kožešinami pom-poms a pom-poms příze zůstávají v módě.

Dvoubarevný

Dvoubarevná čepička má jednu přední stranu. Vyrábí se ve dvou barvách. Koruna nebo klopa čepice jedné barvy a zbytek biniho povrchu druhé.

Se závojem

Módní a zajímavou novinkou je čepička se závojem. Takový model stojí za to koupit pouze opravdové módy, zcela jistý, že budou schopni tento klobouk kombinovat s šatní skříní. Bini se závojem dodá vašemu vzhledu originalitu a eleganci.

Vzory

Čepice je pletená mnoha různými způsoby: od jednoduchých horizontálních pruhů až po různé kosočtverce, arany, pletence a další vzory.

Gumička

Variace vzoru "guma" se často používá pro pletení čepice. Anglická guma vypadá stručně a elegantně. Pletený s anglickou gumičkou beanie se ukáže velmi elastický a vzor sám - svěží a volná.

Francouzská guma vypadá ještě objemněji než angličtina. Jeho vzor se podobá jemnému zvlnění.

S copánky

Vzory jako copánky jsou často používány v mnoha pletených předmětech. Plivat může být široká i úzká.Vždy přidávají objem a jas.

Perlový vzor

Perlový vzor připomíná rozptyl kamenů. "Kameny" mohou být malé nebo velké, v závislosti na zvoleném vzoru. Velký perlový vzor vypadá podlouhle.

Vyhlazování obličeje

Přední hladký povrch je jedním z nejrozšířenějších a nejjednodušších vzorů, který se velmi často používá při pletení. Získáte jednoduchý, skromný klobouk, který nepřitahuje pozornost.

Zkrácené řádky

Při pletení se zkrácenými řadami není řada spojena s koncem, ale otáčí se a plete jiným směrem. Kratší řádky umožňují vytvořit konvexní vzor.

Podvazek Stitch

Čepice pletená podvazkovým stehem bude mít perfektní tvar. Výrobek se nebude dlouho protahovat a deformovat.

Punčochové zboží

Punčochové zboží je stejně snadné a populární způsob pletení, stejně jako podvazek steh. V porovnání s podvazkovým stehem je pletený punčochový materiál hustší a tenčí.

Obr

Čepice bini se často provádí s „rýžovým“ vzorem, který se také nazývá „reliéfní“ a „mechový“. Jedná se o originální a krásný vzor s objemovou konvexní texturou.

Materiály

Z tlusté příze

Tlustá příze bini je v této sezóně v trendu, protože nadměrné pletení je jedním z nejdůležitějších trendů. Bini z tlusté příze vypadá jasně a velmi působivě. Na tlusté přízi vypadají různé reliéfní vzory: plivat, rýže, aran, kosočtverce a další vazby. V klobouku z tlusté příze nezmrznete.

Mohair

V čepici z mohair budete velmi pohodlné. Tento materiál dokonale zachovává teplo a chrání před foukáním. Kromě toho, mohair čepice nebude dráždit pokožku hlavy.

Pletené zboží

Pletené zboží je velmi běžný materiál, který přitahuje svou demokratickou cenou. Pletené biny jsou pružné, pružné a příjemné na dotek. Tento model je ideální pro každodenní nošení i pro sport.

Z angory

V biny angory budete velmi příjemní a pohodlní, protože se jedná o měkký a načechraný materiál s měkkým zdřímnutím. Klobouk Angora vás dokonale zahřeje v nejtěžších mrazech.

Od rouna

V fleece bini se nebudete bát deště nebo sněhu, protože fleece má vysokou hydrofobnost, tzn. odvádí vlhkost od pokožky a rychle schne. Také, fleece klobouk udržuje vás v teple.

Kašmír

Budete spokojeni v kašmírovém klobouku nejen z důvodu měkkosti a něhy tohoto materiálu, ale také proto, že kašmír nezpůsobuje alergie, svědění a podráždění kůže. Také kašmírový produkt vás překvapí svou silou a trvanlivostí.

Vyrobeno z bambusové příze

Vlákna z bambusové příze se vyznačují vysokou porézností. Díky tomu bambusová příze velmi rychle absorbuje a odpařuje vlhkost. Proto, bini bambusové příze je ideální pro nošení v teplém období. V něm budete velmi pohodlné a vůbec ne horké. Bambusová příze je známá svými antibakteriálními vlastnostmi, takže se nemusíte bát svědění a zánětu. Tento materiál má bohatý matný lesk a měkkou a měkkou texturu.

Barvy

Tyto všestranné barvy pokrývky hlavy jako černá, šedá, béžová a bílá budou vždy oblíbené. Tato módní sezóna není výjimkou. Čepice klasická barva snadno vejde do většiny obrázků.

Světle zbarvená čepička vyžaduje opatrnější přístup k jejímu vložení do obrazu. Pokud jste si vybrali bini takových jasných barev jako červená, vínová, horká růžová, oranžová nebo modrá, pak se snažte udržet zbytek obrazu v tlumených barvách. Ujistěte se, že barvy v obrázku nebyly větší než tři.

Jak si vybrat

Čepice je díky své jednoduchosti a stručnosti vhodná pro všechny bez výjimky. S pomocí správně vybraných uzávěrů můžete některé z jejich nedostatků vizuálně opravit.

Máte-li kulatý tvar obličeje, stejně jako velké, světlé prvky - vyberte si trojrozměrný model velkého páření. Pompou na klobouku se také může stát rozptýlení. Vzdát se čepice z jemné příze, zejména pokud máte nafouklé tváře. Tenké, přiléhavé bini vhodnější pro osoby s malými rysy obličeje.

Dlouhou čepičku a čepičku s pomponem pomůžete vizuálně prodloužit obličej.

Těžká brada může být kompenzována nošením fazole s klopou.

S vysokým čelem a protáhlým obličejem nosí klobouk, který ho posouvá přes čelo až k úrovni obočí.

Pokud má váš obličej jasné linie, můžete si dovolit nosit jakoukoli čepičku.

Bini-hat vypadá obzvláště krásně s majiteli rovných nebo šikmých rán. Noste klobouk tak, aby rány nebyly pokryty ničím. Čepice obecně by měla být nošena s kudrlinkami vykukujícími zpod ní, protože to vždy vypadá velkolepě.

Co na sebe

V posledních ročních obdobích se kombinace bini čepice s objemným svrchním oděvem stala aktuální: kožich, krátký kožich, vyfukovaná bunda.

Velké pletené bini půjdou dobře s tepláky, sako, park, denim nebo koženou bundu, legíny a tuniku. Bude také vypadat stylově v kombinaci s lehkými šaty nebo ženskou šifónovou sukní.

Tenčí bini čepice se hodí k pleteným šatům, svetr, mikina, sako, hubené kalhoty a džíny.

Čepice zjednodušuje příliš pevný nebo nudný klasický vzhled, činí ji demokratičtější a svobodnější. Se šikovnou kombinací bude vypadat stylově s přísným oblečením: klasickým kabátem nebo trenčkotem, s tužkovou sukní, s rovnými kalhotami se šipkami, svetrem nebo svetrem atd. Pro tvorbu takových obrazů je vhodná především tenká čepička, například kašmír.

Neméně zajímavá je kombinace čepiček s elegantní šifonovou nebo hedvábnou blůzou.

Bini s pomponem jsou efektivně kombinovány s bombardovací bundou, parkem, kabátem ve vojenském stylu, stejně jako s oblečením v romantickém stylu.

Noste taškovou čepičku s prostorným volným oblečením, která doplní vzhled velkým vakem a hrubými botami nebo kotníkovými botami.

Nosit bini se závojem spolu s ženskými šaty, světlé topy a boty na vysokém podpatku.

Inteligentní, stylový vzhled lze získat kombinací tohoto modelu s dlouhým kabátem a teniskami nebo teniskami. Pro více ženský vzhled, nosí klobouk s culottes a klasické pumpy.

Noste čepičku s brýlemi s velkým lemem.

Muži by měli kombinovat čepičku s tepláky, sportovní bundu a běžné oblečení. Nosit čepičku s klasickými bundami nebo kabátem je jen s rozvinutým smyslem pro styl a schopnost správně míchat věci. Nesmíte kombinovat čepičku s pláštěnkou, klasický oblek a další věci v kancelářském stylu.

Čepice vypadá skvěle s různými šátky, ať už je to klasický šátek nebo současný sen. Šátek nemusí být plně sladěn s barvou a texturou s čepičkou, rukavicemi nebo rukavicemi. Pletené rukavice jsou nejlepší pro pletené čepice.

Stylové obrázky

Tmavě zelená beanie se do této uliční lukky hodí velmi harmonicky a úspěšně se kombinuje se svetrem podobné barvy a šedom hnědým šátkem. Džíny, kostkovaná košile, lehké khaki boty a červená taška - všechny prvky obrazu dobře harmonizují a doplňují se.

Doslovný ležérní vzhled pro každodenní život: černá parka, černá a bílá kostkovaná košile, tmavě modré džíny, černý šátek a černá čepička.

Klobouk a šátek jsou dobře kombinované s prodlouženou bundou a tmavě modrými džíny. Jasným přízvukem v obraze je lehká tyrkysová košile a boty a sáček s vínem.

Jednoduchá šedá čepička vypadá dobře s černým jednodílným kabátem střední délky, černými botami, tmavě šedými džíny a tmavě zeleným svetrem.

Tento obrázek obsahuje položky různých odstínů šedé: čepičku, košili, svetr, bundu, batoh a džíny.Hnědé rukavice jsou jediné světlé příslušenství.

Bini lze úspěšně kombinovat s elegantními věcmi, například s tímto krátkým, světle modrým kabátem. Laconic obraz je ve věku s pomocí černé čepice, boty černé boty, černé hubené kalhoty a černý a bílý svetr. Tmavě černé barvy se řádně ředí nejen pomocí srsti, ale také díky světle béžové šátek s třásněmi a světle hnědou kabelkou.

Zlomyslný dívčí vzhled hooliganu je vytvořen kombinací čepice s modrozeleným kostkovaným oblekem a teniskami.

Stylový kontrastní obraz: dámské černé krajkové šaty pod kolenem a šedý klasický kabát s krátkými rukávy jsou dobře kombinované s černou čepicí a hrubými černými botami.

Tato lehká pletená čepice úspěšně zapadne do lakonického neformálního vzhledu. Velký pletený klobouk je jediným jasným detailem na pozadí jednoduchého lehkého béžového midi kabátu, šedého svetru, černých kalhot a černé kabelky.

Stylový lakonický obraz v béžových tónech: čepice, objemná taška a délka kabátu nad kolenem. Kalhoty podobného odstínu a tmavě šedý svetr s nápisem s nimi dokonale ladí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky