Šampon Redken

Šampon Redken

Všichni si přejeme mít krásné a dobře udržované vlasy, které lákají svým zdravým leskem, ale mnoho vnějších a vnitřních faktorů ovlivňuje jejich okázalost a sílu. Šampon Redken vám ušetří zbytečné problémy v péči o vlasy. Americká značka pracuje s inovativními technologiemi, provádí výzkum a vývoj všech nových produktů.

Produktové řady Redken jsou skvělé pro jakýkoliv typ vlasů, který má jiný stav, stejně jako citlivou pokožku hlavy. Díky svému přírodnímu složení tyto produkty nezpůsobují alergické reakce.

Nyní nabízí mnoho druhů produktů pro péči o tuto kosmetickou společnost. Pojďme analyzovat nejoblíbenější mezi spotřebiteli.

Extrémní řada

Nástroj je určen pro péči o slabé a poškozené vlasy, je exkluzivním vývojem amerických kosmetiček. Jeho hlavní výhodou je regenerační 3D komplex skládající se ze 3 komponent:

  • stopové prvky rychle proniknout do centra poškození, naplnit jej nezbytnými látkami a vitamíny pro regeneraci;
  • proteinyproniknutí do struktury, posílení vnitřku;
  • zahrnuto v ceramidy působí na kutikulu, aktivuje proces regenerace poškozených buněk.

Přirozené složení výrobku pomáhá vyhladit a dodává vláknům jemnost a přirozený lesk. Unikátní receptura šamponu, která se skládá ze zpevňujících složek, má příznivý vliv na poškozené, oslabené vlasy, regeneruje je a činí je měkkými a zářivými.

Hladké a „disciplinované“ vlasy s „Frizz Dismiss“

Máte-li načechrané, tuhé, kudrnaté vlasy a chtěli byste mít rovné, hladké prameny, pak Redken Frizz Dismiss šampon je vyroben právě pro vás. Nepřítomnost síranů a chloridu sodného v prostředku umožňuje použití produktu pro všechny typy vlasů, dokonce i barevné.

Díky aktivní složce vodní plochy, která je její součástí, je dosaženo maximální ochrany proti chmýří. Tato složka udržuje a vyvažuje vlhkost uvnitř vlasového hřídele, zabraňuje nadměrnému odpařování a hydrataci. Paraxy olej posiluje zevnitř a dává mimořádný lesk.

Po aplikaci nástroje zapomenete na bolestivé česání.

Prameny se stanou poslušné a hladké a matné, bez lesklých vlasů opět začnou svítit zevnitř. Účinek je patrný po prvním použití. Ideální pro každodenní použití.

Pečlivá péče s "All Soft"

Pokud vaše vlasy potřebují hydrataci a výživu, věnujte pozornost produktové řadě All Soft. Skládá se z avokádového oleje, bílkovin a aminokyselin pro maximální péči a hydrataci. Příjemná vůně a jemná textura narůžovělého odstínu Vás okouzlí po dlouhou dobu. Šampon čistí vlasy nádherně bez zamotání. Po nanesení nástroje se stávají elastickými, mobilními a neuvěřitelně šumivými.

S All Soft budete navždy zapomenout na problémy s rozdělenými konci. Objem vlasů v průměru trvá až dva dny.

Pro jemné normální vlasy "Diamond Oil"

Tato řada je navržena tak, aby dodala lesk a hluboké čištění poškozených vlasů. Oleje z koriandru, meruňkových semen a kamélin činí vůni šamponu jemnou a rafinovanou, zatímco vyživují vlasy, dodávají jí energii a luxusní vzhled po celý den.

Šampon obsahuje také vitamín E, který zvyšuje tonus pokožky a zajišťuje úplnou ochranu před volnými radikály.

Unikátní receptura posiluje vlasy třikrát a zabraňuje jejich ztrátě a zlomení. Účinek použití je prostě úžasný: prameny se stávají měkkými a učenými.

Hluboké čištění

Čistící krém na vlasy Shampo - řada čisticích prostředků od společnosti Redken. S pomocí těchto šamponů se můžete snadno zbavit všech kosmetických přípravků, které jste použili při úpravě. Ovocná kyselina, která je součástí, ideálně čistí vlasy a odlupuje odumřelé buňky epidermis, čímž zabraňuje vzniku lupů.

Měkká formulace umožňuje aplikovat nástroj i pro citlivou pokožku hlavy. Účinek po aplikaci je patrný po prvním použití: prameny se zvlhčují, jsou měkké, zářivé a zdravé.

Analýzou hodnocení zákazníků lze říci, že výrobce Redken se stará o zdraví a krásu svých spotřebitelů, a proto vyrábí pouze přírodní kosmetiku, která je velmi populární po celém světě.

Přehled produktů Redken - Na videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky