Populární značky šamponů

Populární značky šamponů

Dnes na ruském trhu najdete nespočet značek šamponů pro vlasy, které se budou lišit v cenové kategorii, složení, způsobu aplikace a účelu. Můžete najít šampony pro přírodní nebo rozšiřitelné vlasy, rovné nebo kudrnaté; suché pevné šampony nebo tradiční výrobky pro péči o tekutinu jsou určeny pro každý vkus. Hlavní věc je neztratit se v takové rozmanitosti a vybrat si ten správný výrobek.

Nejoblíbenější mezi kupujícími jsou bezpečné výrobky, které jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a nepoškozují. Tyto prostředky neobsahují alkalické a jiné chemické složky a výsledek jejich působení se projevuje nejen při čištění, ale i při hojení.

Natura Siberica

Natura Siberica je známá ochranná známka přírodních šamponů, která jako součást nabízeného produktu používá pouze nejnovější úspěchy a objevy v oblasti kosmetologie. Výrobky této značky mají pověst neškodné a ekologické, o čemž svědčí četné mezinárodní certifikáty shody se světovou kvalitou. Součástí jsou přírodní složky ve formě olejů a výtažků rostlin, které rostou na Sibiři.

Základem téměř všech prostředků této linie je cedrový elfin. Použití výrobků má příznivý vliv na vlasy a zanechává je atraktivní i bez denního praní. Natura Siberica je tou správnou volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku hlavy a trpí alergickými reakcemi.

Je důležité, aby série nebyla testována na zvířatech.

Značka získává od svých spokojených zákazníků spoustu pozitivní zpětné vazby. O tom - ve videu níže

Mirra Lux na bázi mýdla

Šampony Mirra Lux na bázi mýdla je dalším příkladem přírodních produktů, jejichž použití činí vlasy hladké, měkké a hedvábné. Kompozice nezahrnuje sulfáty, silikony, parabeny a jiné chemické složky. Produkty Mirra Lux vhodný pro suché, mastné vlasy a vlasy smíšeného typu. Je možné zvolit vysoce specializovaný výrobek (například proti lupům).

Celá linie vychází z lidových receptů, které jsou založeny na kořenech mýdla.

7 foto

L'Oreal Professionnal

Francouzská značka L'Oreal Professionnal má pobočky ve více než 140 zemích světa. Je navržen speciálně pro poškozené a slabé vlasy. Jedná se o profesionální kosmetiku, jejíž účel - restaurování a ochrana. Hlavní složkou je kyselina mléčná, která regeneruje a vyživuje vlasy po celé délce, urychluje růstový proces. Pozoruhodným příkladem značky je bezsulfátový šampon Pure Resourcekterý má léčivé účinky: odstraňuje šupiny od pokožky hlavy, chrání ji a zvyšuje bariérové ​​vlastnosti.

Možné je použití výrobků pro prodloužení vlasů.

Avalon Organics

Avalon Organics bioorganická kosmetika besfosfatnaya prošla přísnými klinickými zkouškami pro dodržování mezinárodních standardů kvality. Produkty společnosti se na trhu objevily před více než dvaceti lety, což dokazuje jeho účinnost v této době. Testovaná receptura je navržena tak, aby vážila, zvlhčovala a chránila před negativními vlivy prostředí.

Rostliny obsažené v kompozici, pěstované v přírodních podmínkách.

Nivea

Značka nabízí širokou škálu kosmetických přípravků, včetně šamponů pro muže. Uvnitř společnosti je neustálý proces aktualizace a uvolňování nových produktů. Jedním z nejpopulárnějších prostředků je šampon macadamia nut. Olej proniká do hluboké struktury vlasů a navrací jej zevnitř.

Velké plus - dostupné ceny.

Šampony této značky již mají fanoušky po celém světě a stále dostávají bezplatné recenze. Dozvíte se o tom z následujícího videa.

Freederm by Shering-Plough

Prakticky lékařský nástroj doporučený dermatology a prodávaný v lékárnách. Tento produkt řeší všechny problémy spojené s svěděním a lupy. Existuje úzká specializace produktů, v souvislosti s nimiž je možné zvolit samostatné prostředky k odstranění konkrétních nedostatků. Šampony lze použít pro preventivní účely.

Máte-li další otázky, je nejlepší se poradit se svým lékařem.

Davines

Davines regenerační šamponový peeling vytvořený speciálně pro obyvatele megalopolů, kteří mají obvykle podobné potíže s péčí o vlasy. Unikátní složení obsahuje přírodní složky a speciální přísady na praní. Prostředky s lehkostí umývají městský prach nahromaděný během dne a znečišťující látky. Davines má jemný mycí účinek.

Důležitým rysem je přítomnost silných antioxidačních složek.

Kerastase

Luxusní péče. Jedna z předních značek špičkové profesionální kosmetiky. Produkty zahrnují inovativní přísady a jedinečné čisté vzorce. Řada finančních prostředků není k dispozici v hypermarketech a na masovém trhu, lze ji zakoupit pouze v elitních obchodech.

Před nákupem a použitím byste měli pečlivě prostudovat strukturu a stav vlasů, abyste vybrali nejvhodnější produkt pro domácí péči.

Holubice

Americká značka, která je na trhu již více než padesát let a nabízí zákazníkům širokou škálu produktů. Charakteristickým rysem značky je přítomnost zvlhčovače ve složení každého výrobku. Můžete si vyzvednout šampon pro hydrataci, výživu, regeneraci, zvýšení. V sortimentu je unikátní řada pro regeneraci folikulů a nejoblíbenější série šamponů je Dove Therapy.

Vhodné pro všechny typy vlasů.

Vyčistěte čáru

Osvědčená domácí značka, která má ve své sbírce více než 20 druhů šamponů. Příznivým rozdílem je systém pružných cen. Všechny produkty podléhají povinné dermatologické kontrole a analýze. Součástí rostlinné základny je odvar z přírodních bylin: kopřiva, měsíček, heřmánek. Proto neustálé používání prostředků dodává vlasům objem, přirozený lesk a pružnost, posiluje kořeny, změkčuje a hydratuje.

Produkty Clean Line zahrnují specializovanou linku pro muže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky