Johnsonův dětský šampon

Johnsonův dětský šampon

Johnsonův dětský šampon je nesporným lídrem na trhu s výrobky pro péči o dítě. Jeho popularita je dána přírodními složkami, nepřítomností škodlivých látek, barviv a atraktivní cenou. Šampon se navíc může pochlubit vzorcem „žádné další slzy“, díky čemuž je proces koupání potěšením pro děti i rodiče.

Chcete-li zjistit, který čistič vlasů je pro vaše dítě správný, zvažte vzorky obsažené v sérii šampónů Johnson´s Baby s podrobným popisem kompozice.

Vlastnosti a výhody

Narození dítěte je vždy spojeno s radostí, vzrušením, stejně jako s obtížemi s přípravou věna pro něj, kočárky, kočárky. Chci dát všechno nejlepší, od plenek, dudlíků a končících životními podmínkami. Totéž platí pro kategorii výrobků pro péči, mezi které patří šampony, krémy, oleje, mýdla. V tomto ohledu se společnost Johnson & Johnson dlouhodobě zabývala vývojem a výrobou kosmetické linky, která by splňovala všechny potřebné bezpečnostní požadavky a byla co nejúčinnější při používání. Šampon Johnson´s Baby získal srdce matek a kojenců od svého založení, osvědčil se na nejlepší straně a nadále si udržuje pozici lídra na trhu zboží a služeb pro nejmladší až dodnes.

Svým vzhledem je značka povinna anglickému chirurgovi Josephu Listerovi, jehož projev na konferenci na téma antiseptik jednou inspiroval americké bratry jménem Johnson, aby hledali způsoby, jak vytvořit sterilní obvazové materiály a náplasti. V budoucnu společnost pevně obsadila své místo v oblasti léčiv a teprve poté se začala zabývat problematikou kosmetických přípravků. Taková zdravotní patina umožnila značce získat důvěryhodný postoj spotřebitele, zejména proto, že produkty skutečně splňují vysoké standardy kvality. V roce 1996 byla společnost Johnson & Johnson Corporation poctěna, že získala Národní medaili v uznání a ohromných úspěších, a v roce 1999 se stala prodejním lídrem.

V současné době je řada produktů značky zastoupena léky, zdravotnickými výrobky a vybavením, jakož i produkty osobní hygieny, kosmetiky.

Složení

Všechny druhy šamponů Johnson´s Baby mají přibližně stejný recept, s výjimkou specifických přísad, které dávají detergentu určité cílené vlastnosti.

Hlavními složkami šamponu jsou následující složky:

  • Voda;
  • Kokoglykositida - extrakt z ovoce, listy kokosové palmy, je měkký prostředek pro foukání;
  • Cocamidopropyl betain - aktivní přísada, která zlepšuje dermatologické vlastnosti povrchově aktivních látek, což je činí méně agresivními;
  • Kyselina citrónová - podílí se na regulaci kožního mazu, zpevňuje póry na hlavě, podporuje růst hustých, zdravých vlasů;
  • Akryláty - na srsti a kůži tvoří neviditelnou ochrannou vrstvu;
  • Glyceryl Oleate - zajišťuje efekt hladkých kudrlinek, stejně jako po použití klimatizační jednotky, aniž by je činil těžší;
  • Fenoxyethanol - bezpečná náhrada parabenu, odpovědná za trvanlivost výrobku;
  • Benzoát sodný - nezbytný konzervační prostředek pro prevenci vzniku plísní, hub, škodlivých mikroorganismů v šamponu.
  • Lehká vůně.

Mezi přísadami nejsou žádné agresivní povrchově aktivní látky, které jsou často přítomny v kosmetice pro dospělé a mohou poškodit křehké tělo dítěte.

Podle dermatologických studií, celá řada šamponů splňuje požadavky standardů kvality a má pozitivní hodnocení zákazníků.

Odrůdy

Hygienické výrobky Johnson & Johnson pro nejmenší jsou navrženy tak, aby zohledňovaly všechny fyziologické vlastnosti dětí. To ukazuje přirozenost složek, které tvoří produkty, a hovoří také o bezpečnosti z hlediska alergických reakcí, ochrany před podrážděním sliznic a pečlivé péči.

Řada šamponů značky je reprezentována několika vzorky, z nichž každá má jedinečnou povahu.

Žádné další slzy

Tento vzorek se narodil jako jeden z prvních v sestavě společnosti Johnson´s Baby. Je ideální pro novorozence a děti. Neobsahuje mýdlo, agresivní povrchově aktivní látky a parabeny, které byly v nedávné době zastrašovány kupci médií, protože bylo zjištěno, že se v organismu každoročně hromadí parabeny, nebo spíše konzervační látky, které mohou stimulovat výskyt rakovinných buněk.

Šampon má příjemnou texturu, nedotkne oči a jemně čistí jemné vlasy kojenců.

Zpevnění extraktem pšeničných klíčků

Stejně jako předchozí vzorek neobsahuje mýdlo, konzervační látky. Hlavní čistící složkou je laktan sulfát sodný, který v zásadě není příliš schválen, protože má zlepšené vlastnosti odmašťování, ale není zakázáno používat, co je nejdůležitější, vše je umírněné. Šampon vyrobený v Itálii má jemnou nenápadnou vůni. Posiluje vlasy dětí, dělá je hladké, poslušné.

Heřmánek

Prací prostředek s heřmánkem dodává vlasům lesk, usnadňuje česání. K přírodním složkám patří výtažky z rostlin, kyseliny mléčné a citronové, které přidávají lesk, stejně jako glukóza, která je nezbytná pro hydrataci, a bisabolol.

Tato složka se získává synteticky z lékárenského heřmánku, aktivně bojuje s peelingem, podrážděním kůže, má protizánětlivý a antiseptický účinek.

Snadné česání - lesklé kadeře

Ideální pro mladé tvory, kterým příroda udělila kudrnaté, nezbedné vlasy. Stejně jako ostatní představitelé této dětské série, šampon nezpůsobuje podráždění sliznic, neobsahuje parabeny a mýdlo. Kompozice obsahuje glycerin, který je známý svými vlastnostmi zadržujícími vodu a změkčujícími vlastnostmi.

Šampon "lesklé vlasy" snadno pomáhá vytvořit obraz malé princezny nebo galantní kavalír.

Před spaním

Nádherný lék s levandulí - uklidnit nezbedné dítě a připravit se na postel. Má nenápadnou příjemnou vůni levandule, působí jako mírné sedativum, aniž by způsobovala alergie a závislosti.

Od koruny k patám

Neobvykle jemný čisticí prostředek ve formě šamponové pěny šetrně pečuje o čistotu pokožky a vlasů. Doporučuje se používat od prvních dnů života dítěte. Nedotýká se očí, nedráždí pokožku, má lehkou texturu bez barviv, konzervačních látek.

Recenze

Podle statistik většina obyvatel důvěřuje značce Johnson & Johnson a vybírá produkty této společnosti výhradně pro své děti. Koncepce této problematiky bohužel nezahrnuje speciální řadu péče o kosmetiku pro dospělé vlasy, ale mnozí rodiče často nepopírají potěšení z používání dětského šamponu a zdůrazňují, že řada určená speciálně pro děti zaujme nepřítomností škodlivých látek, barviv, agresivních povrchově aktivních látek.

Spotřebitelé říkají, že vlasy po umytí jsou velmi měkké, lehké, načechrané.Ti, kteří jsou zvyklí na poslušné, silikonem povlečené prameny, mohou vnímat „letící“ vlasy negativně, ale většina lidí, kteří jednou vyzkoušeli šampon Johnson's Baby, je pravidelně používají. Děti si šampon koupají pozitivně, ochotně jim umožňují umýt si vlasy, protože nedráždí oči.

S tím vším, nástroj je vynaložen poměrně ekonomicky, jedna láhev je dost na nejméně měsíc.

Jak může Johnsonovo dítě pomoci dětem usnout? Odpověď je v dalším videu.

Kde koupit

Značkové zboží Johnson & Johnson lze zakoupit jak ve specializovaných prodejnách pro děti, tak v lékárnách, běžných supermarketech a internetových obchodech. Cena je všude stejná, i když v maloobchodních prodejnách spotřebního zboží je cena obvykle nižší a může se pohybovat od sto dvaceti do sto padesáti rublů za láhev.

Šampony Johnson´s Baby se prodávají v kompaktních plastových nádobách o objemu 100 ml, ve středně velkých lahvích o objemu 300 ml a ve velkých lahvích o objemu 500 ml. Transparentní balení umožňuje snadno vypočítat správné množství šamponu a kontrolovat tok finančních prostředků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky