Šampon Gliss Kur

Šampon Gliss Kur

Jistě jste si vyzkoušeli mnoho značek šamponů v celém svém životě, možná jste vyzkoušeli produkty profesionální péče, ale i když máte nějaké domácí zvířata, je pravděpodobné, že si na ně vlasy brzy zvyknou a účinek přestane být tak znatelný. Ať už preferujete jakoukoliv značku, zkuste si vybrat jednu z linek Gliss Kur.

Společnost dodává své výrobky na trh již více než půl století. První výrobek byl vyroben v roce 1952 a jeho účelem bylo vyživit a obnovit poškozené vlasy. To znamená alespoň dvě věci. První je, že produkty jsou potřebné a žádané, a druhá je, že v pravítcích jsou šampony, které jsou vhodné pro zcela jiné typy vlasů, od vyčerpaných šedých vlasů a končících tlustými kadeřemi. Nicméně, mnoho lidí má širokou škálu modelů, je důležité porozumět zvláštnostem a rozdílům, proto se budeme podrobněji zabývat charakteristickými rysy.

Vlastnosti

Hlavní rys lze nazvat skutečností, že většina značkových šamponů není zaměřena pouze na odstranění vnějších škod nebo jejich maskování, ale působí na hlubokých úrovních. Vzorec šamponů je tekutý keratin ve vysokém stupni koncentrace. Díky tomu dochází ke strukturální obnově vlasů. Elixír vyplňuje oslabené oblasti po celé délce, vyhlazuje mezery a eliminuje možnou křehkost.

Živiny začínají působit od samých kořenů, takže péče ovlivňuje všechny důležité aspekty - pokožku hlavy a kořeny a samotné vlasy od začátku až do konce délky.

Obrazně řečeno, restaurování je následující: Představte si, že máte kus chleba. Stejně jako vaše vlasy může být lehký nebo tmavý, spálený nebo necitlivý v závislosti na tom, jak se o něj staráte. Mezi těmito kousky chleba existuje jedna věc - není pevná, je porézní. Pod vlivem různých škodlivých faktorů nebo v důsledku fyzické expozice, vaše vlasy v průběhu času, taky, ztratit některé ze svých složek.

Teď si představte, že jste namazali existující kus chleba máslem, které proniklo do všech mezer a vyplnilo dutiny, takže povrch byl vyrovnaný. Hrubě řečeno, princip magického elixíru s komplexem kapalných keratinů je přesně to.

Složení

Pro začátek stojí za zmínku, že V šamponech se nenacházejí žádné škodlivé složky, jako je paraben a nátriumlaurylsulfát (SLS). Pokud jde o prospěšné přísady, kompozice je Cocamide dea - Výměna agresivních povrchově aktivních látek, které ničí strukturu vlasů. Často také přítomen výtažky z přírodních éterických olejůkteré mají příznivý vliv na stav vašich vlasů, někdy se používají hyaluron, agregát a samozřejmě také kolagen.

Přestaňme trochu víc o typech každého šamponu v určité linii.

  • Série "Magické opevnění." Vzorec používá vzorec se třemi aktivními proteiny, což je důvod, proč se vlasy stávají mnohem odolnější vůči poškození. Pokud často balíte a sušíte hlavu teplým vysoušečem vlasů nebo chcete dělat vlasy, pak vám tento šampon může vyhovovat jako žádný jiný.

Výrobce vždy poznamenává, že výrobky z linky vždy fungují lépe v komplexu. Pokud používáte kombo ve formě šamponu, kondicionéru a spreje, výsledek nebude trvat dlouho.

  • "Hlasitost a zotavení." Hlavním bonusem je přítomnost lipidových tuků a kolagenu. Navzdory slovu "tuk" vlasy tento šampon nevytváří těžší. Jsou součástí buněčného složení našeho těla a ne jen vstupují, ale jsou nezbytnou součástí buněčných membrán. Jednoduše řečeno - jedná se o jednu ze stavebních složek, bez kterých vlasy ztrácejí svou sílu, začínají vypadat bez života a brzy přestanou.Chcete-li se vyhnout podobnému osudu, zejména pokud jste si již začali všimnout prvních známek, zkuste tuto sérii.
  • "Olejová výživa" a "Luxusní 6 olejů". To jsou dvě podobné linie. Hlavním rysem tohoto produktu je obsah osmi a šesti přírodních olejů ve směsi. Příjem dobré výživy, vlasy se stává silnou po celé délce a dokonce i tipy se stanou "plné". Tato řada se doporučuje pro slabé vlasy s velkým počtem dělených konců.

V uplynulých letech byla vytvořena podobná linka pod názvem "Celkem 19". Byl určen pro období podzimu a zimy a zahrnoval 19 užitečných komponentů (ne olejů), ale postupně byly nahrazovány nové výrobky. Pokud vynecháte starý šampon, vyzkoušejte první dva léky.

  • Série "Million Gloss" navržen tak, aby vytvořil tzv. laminační efekt. Tato řada je velmi univerzální, vhodná pro různé typy vlasů. Téměř každý si všimne výrazného zlepšení po použití a již po prvním. Je to, jako by vaše vlasy byly obaleny v beztížném krytu, díky čemuž je vytvořen salonní efekt laminačního postupu. Glitter a síla - to je to, co dostanete pomocí tohoto šamponu.
  • Řada "Extreme Recovery". Koncentrace keratinu v těchto šamponech je vyšší než u jiných linií dvakrát. Můžeme říci, že se jedná o skutečnou keratinovou bombu, která pokaždé exploduje na vašich vlasech, regeneruje ji a činí ji poslušnou, zdravou a lesklou. Pokud pochopíte, že jen nůžky mohou zachránit hlavu, neponáhlejte se snížit délku, zkuste tento šampon jako první.
  • "Ochrana barev a lesku" - Jedná se o výrobky zaměřené na barvené vlasy, které je důležité pro udržení stabilního tónu po dlouhou dobu. Účinku je dosaženo díky přítomnosti UV filtrů v kompozici. Šampon je vhodný pro šedé vlasy a pro běžné. Pokud máte přirozenou barvu a nejste vystaveni barvení, podívejte se na další šampon z výše uvedené série. To nemusí být vhodné.
  • Tekuté hedvábí. Jak již název napovídá, tento nástroj obsahuje ve svém složení tekuté prvky hedvábí, které vyhlazují povrch poškozených vlasů, takže se křehké nitě stávají téměř rovnými. Tento šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.
  • "Aqua Care". Kompozice má aloe vera a hydropeptidy, které umožňují oslabené vlasy s tendencí k přirozenému vážení, aby byly měkké a lehké. Tato řada je vhodná i pro příznivce horkého sušení, protože vzduch zbavuje vlasy vlhkosti, což je nezbytné pro zdraví a sílu. Je obtížné udržet správnou vodní bilanci v moderních životních podmínkách, protože i banální záření z obrazovky monitoru vysychá pokožku a vlasy. Čas od času se uchylovat k šamponu z této série bude zbytečné.
  • "Hluboké zotavení + sérum". Tato série je trochu jako "Extrémní zotavení", nicméně, kompozice je bohatá na další element - amino proteinové sérum. Proniká do střev vlasů, příznivě ovlivňuje stavbu a eliminuje tak i staré poškození.
  • Konečný vzorec je „Hyaluron + placeholder“. Kyselina hyaluronová, která je v kompozici přítomna, pomáhá udržet vlhkost ve vlasech, díky čemuž i vlasy poškozené mnoha skvrnami získávají svou původní sílu.

Kromě výše uvedených nejoblíbenějších druhů šamponů společnost často vydává sezónní aktualizace, například byla vytvořena speciálně pro zimu. "Zimní péče", který vzal v úvahu časté poklesy teploty a krmil kořeny, oslabený neustálým nošením klobouků. Také mají pro různé odstíny od blondýnky po brunetky. Existují speciálně vyvinuté vzorce. pro barvené a bělené vlasy, pro přírodní a uměle vytvořené odstíny a tak dále ... Každý šampon zároveň obsahuje živiny, které opravují vlasy zevnitř.

Společnost každoročně zlepšuje své finanční prostředky. To je značka, která drží krok s dobou, uvědomuje si naléhavé problémy žen, které se starají o krásu svých vlasů a snaží se dát přesně to, co je v tuto chvíli potřeba.

Recenze

Zkušenost je většinou pozitivní. Můžeme říci, že 80% žen, které vyzkoušely schopnosti této šampony na vlastním účesu, byly s výsledky spokojeny. Vlasy se snadněji rozčesávají a získávají zdravý lesk.

Je důležité, aby šampon fungoval nejlépe v kombinaci s klimatizací a sprejem. Dívky, které používaly více než jeden výrobek, a tandem označily mnohem rychlejší a výraznější zlepšení stavu vlasů. Tento princip není jen v produktech společnosti Gliss Kur, každý výrobce uvádí, že výrobky ze stejné série se vzájemně doplňují a zvyšují efekt expozice.

Samozřejmě, v každém barelu medu je létat v masti, takže i dobré produkty mohou být někdy nalezeny ne příliš lichotivé. Chtěl bych pochopit, proč jsou šampony opravdu dobré. Nejmenší spokojení ze všech kupujících jsou dívky s intenzivními kudrnatými vlasy. Pro ně byla vyvinuta linie "Asijská hladkost". Z názvu lze chápat, že po aplikaci kudrnatých vlasů se musela narovnat, poslušná, hladká, lesklá.

Samozřejmě, že žádný šampon nebude hladké vaše kadeře do takové míry, že vypadáte jako gejša s dokonale rovnou, jako kdyby se vyžehlené vlasy. Pokud vás vlhký vzduch změní na "jehněčí", "Asie" je bezmocná. Musíte pochopit, že takové vlasy jsou velmi specifické a je pro ně opravdu těžké najít správný výrobek a značka Gliss Kur je jako masový trh, který lze nalézt na policích běžného chemického skladu pro domácnost. Nejedná se o lékařskou kosmetiku a ne o specializované nástroje. Pro svůj segment již pracují divy.

Někdy jsou ženy nešťastné jen proto, že si vybraly šampon ne pro svůj typ. V tomto případě není obviňování značky příliš upřímné, ale přiznává, že se dopustil omylu. Opět platí, že většina uživatelů si uvědomuje pozitivní efekt používání produktů Gliss Kur. Mnozí dokonce dali tyto výrobky na stejné úrovni jako profesionální kosmetika. Vyzkoušejte to sami. Cena zcela dovoluje riskovat a riziko, jak je známo, je ušlechtilá věc.

Na závěr doporučujeme, abyste se seznámili s několika důležitými pravidly pro péči o vlasy ve videu. Být krásná, postarat se o sebe a šampony Gliss Kur vám s tím pomohou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky