Šampon garnier

Šampon garnier

Každý ví, že v současné době existuje příliš mnoho různých faktorů, které mohou poškodit vaše zámky. Chybí jim vitamíny a další živiny, takže se často stávají nudnými a bez života. Značka Garnier je již dlouho známá svými šampony, které nejen pomáhají vašim pramenům a živí je, ale také jsou velmi levné.

Historie značky

Rok 2004 byl označen za oslavu 100 let od založení společnosti. A to vše začalo ve městě Blois, kde Alfred Garnier vydal svůj první inovativní balzám na vlasy. Před sto lety to byl obrovský posun vpřed, protože lidé stále umývali hlavy obyčejným mýdlem.

V roce 1936 začala společnost vyrábět první výrobky na ochranu před sluncem a o deset let později aktivně začala vyrábět šampony a vody. V roce 1960 byly vytvořeny první nástroje pro malování vlasů. Obzvláště populární byl produkt, s nímž bylo možné tyto postupy provádět doma.

O pět let později, poté, co francouzská firma L Oreal získala Garnier, byl pokrok ještě rychlejší a rozsáhlejší. Objevily se inovativní produkty, jako je lotion proti lupům a olej na ochranu před sluncem. V roce 1990 došlo ke spuštění produktů péče o pleť. Rok 2010 byl poznamenán další novinkou - deodorantem pro muže.

I přes všechny tyto roky zůstala společnost jednoduchá a otevřená a stále se stará o své zákazníky. Proto se vždy snaží používat přírodní složky.

Vlastnost kompozice

Jak bylo uvedeno výše, pro Garnier je velmi důležitý pro výrobu přírodních a přírodních šamponů.. Vskutku, na prvním místě by neměly poškodit vlasy. Výrobce tvrdí, že v dodávaných výrobcích je spousta ovoce a dalších užitečných výtažků. Uvidíme, jestli je to tak.

Garnier obsahuje dvě hlavní složky: kerafil je rostlinný protein, který funguje zevnitř, obnovuje kudrlinky a angreštový olej, což eliminuje roztřepené konce.

Výrobce však nehovoří o takových složkách jako je laurethansulfát a laurylsulfát, které jsou zahrnuty téměř ve všech prostředcích. Tyto složky obvykle pomáhají proti mastným vlasům a nejsou považovány za přirozené.

Obecně platí, že byste neměli očekávat zázraky a zcela přirozené složení z tohoto šamponu, ale ať už to může být, obsahuje výtažky z ovoce a mnoho dalších užitečných složek.

Jaké problémy řeší vlasy?

Produkty Garnier jsou navrženy tak, aby vyřešily co možná nejvíce problémů. Takže lidé, kteří ji používají, by se nesnažili nakupovat finanční prostředky od jiných společností. Existuje několik možností péče, které se zaměřují na specifické problémy.

Mastné vlasy

Tento problém straší mnoho dívek a mladých mužů, protože když se kudrlinky rychle zašpiní a pověsí neupravené prameny - vypadá to nedbale a ošklivě. Šampony mohou ušetřit od takových problémů. Fructis "Síla vitamínů" a "čerstvost". Existují i ​​jiné problémy - například kůže hlavy je mastná a špičky jsou suché, v tomto případě linie “Ultra doux", Ale kromě toho byste měli používat balzámy, které změknou.

Suché vlasy

Takové kadeře vyžadují neustálou výživu, a pokud ji nedostanou, začnou vypadat jako sláma. Šampon může tento problém vyřešit. Fructis "Triple Recovery."», který čistí a vyživuje.

Křehké prameny vyžadují stejnou péči s balzámem.

Lupy

Pro ni existuje mnoho nástrojů, ale pokud vaše vlasy kromě tohoto problému také zápasí s tukem, pak vám Fructis určitě pomůže dva v jednom.

To jsou hlavní problémy, ale kromě nich se Garnier stará o řešení ostatních. Například:

 • Kadeře bez objemu;
 • Tenké prameny;
 • Padající vlasy;
 • Malované;
 • Dull;
 • Zajištění;
 • Požadavek na obnovu.

Kromě toho, mezi fondy této společnosti jsou šampony pro normální kadeře, stejně jako pro děti.

Produktové řady

Garnier je známý nejen pro různé výrobky, ale také pro různé výrobky, z nichž každá je určena pro konkrétní typ vlasů a potřeb.

Za prvé a především stojí za to zmínit fondy. “Botanická terapie". Byly navrženy tak, aby daly pramenům náležitou péči a snažily se přidejte co nejvíce přírodních složek.

Jako ricinový olej a mandlový olej, mateří kašička a tak dále. Neobsahují parabeny a další škodlivé přísady, a proto jsou velmi vhodné pro použití a často.

O produktech "Fructis"Pravděpodobně všichni vědí." Neustále vyvíjejí nové vzorce, které pomáhají vlasům. Mezi těmito produkty jsou šampony, které poskytují hluboká péče o poškozené kadeře, vhodné pro odstranění lupů a barevných vlasů.

Nejpřirozenější a nejčistší péče, kterou s prostředky získáte «Ultra doux». Neobsahují parabeny, ale také jim chybí silikon, který může být krásný a kudrlinky, ale s pravidelnou péčí je špatná. Každý výrobek má několik složek, které jsou součástí každého šamponu. Například Zelený čaj, který dobře posiluje, citron dává něco nesrovnatelného lesku, eukalyptus přináší zdraví do vašich zámků a kopřiva se používá k zesílení vlasů..

Navíc je zde přidána verbena, která dodává vlasům pružnost a krásu.

Jak víte, děti potřebují trochu jiných produktů péče. Jemnější, měkčí, vhodný pro vlasy a pokožku hlavy. Garnier "Ultra Doux."„vyvinuli několik nástrojů speciálně pro vaše nejmenší měkký make-up a nedotýkají děti oči.

Kromě toho jsou hypoalergenní a po umytí vlasy nezakrývají.

"Botanická terapie"

Jak již bylo zmíněno, tato řada obsahuje mnoho přírodních surovin. Podívejme se na některé jejich šampony:

 • "Ricinový olej a mandle" - To je měkká péče o slabé a náchylné k vypadávání vlasů. Srdcem tohoto nástroje je speciální receptura, která neobsahuje barviva a parabeny, ale také hluboce se stará o vaše vlasy a dává jim plné uzdravení. Na základně ricinový olej, který pomáhá posilovat a intenzivně růst kudrlinek a mandlí, obnovuje prameny a dodává jim sílu a lesk.

Tento šampon je určen speciálně pro intenzivní život, kdy je nutná pravidelná a častá péče o vlasy, aniž byste poškodili vaše vlasy.

 • "Brusinkový a arganový olej" - tento nástroj je určen speciálně pro barevné nebo pruhované prameny. Brusinky v kompozici si jen udrží vaši barvu a arganový olej vyživuje, nedovolí, aby zámky vyschly. V důsledku toho se dostanete světlé, krásné a měkké vlasy, které se snadno rozčesávají a doslova lesknou.

Pro upevnění a větší efekt se doporučuje použít také balzám na kondicionér.

 • "Královské želé a propolis" - poskytuje péči o silně poškozené vlasy s rozlomeným koncem. Královská želé v kompozici vyživuje vlasy po celé délce a snižuje počet rozlomených konců a propolis je přirozeným prostředkem pro obnovu vlasů, díky čemuž je měkký a krásný. Při pravidelném používání si všimnete sníženého počtu rozdělených konců, vlasy budou snazší hřeben a nalijte zdravý lesk.

Chcete-li obnovit vlasy byl účinnější, výrobci radí v šamponu a aplikovat masku.

 • "Legendární oliva" - Jedná se o novinku vytvořenou speciálně pro suché a poškozené kadeře. Přírodní olivový olej obsahuje nejen mastné kyseliny, ale také užitečné antioxidanty a vitamín E.Před mnoha lety naši předkové používali tento nástroj aby byla vaše vlasy krásná a hladká.

Pro co nejlepší efekt doporučuje výrobce použít masku.

"Ultra Doux"

Tato linka je známá pro dvojnásobnou sílu a účinek na vaše vlasy. Kromě toho nejsou žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny a silikon. Vybrali jsme pro Vás pět nejlepších produktů z této kategorie:

 • "Vitální síla Provence" - Lék vhodný pro normální kadeře, které vypadají matně a bez života. Esenciální oleje z levandule a růží vyživují a dodávají pramenům živý, přirozený lesk. Je dobré použít tento nástroj po aplikaci zpevňující masky na vlasy a opláchnout.
 • "Avocado a Karite" - pro poškozené vlasy, které se dělí. Avokádový olej změkčí vlasy a učiní je poslušnými a bambucké krmivo kudrlinky, aniž by je těžší. Skončíš s tím plná obnova, zdravý lesk pramenů a krása vlasů.
 • "Zelený čaj a grapefruit" - Nový šampon určený speciálně pro muže. Zelený čaj dokonale tóny a grapefruit vás vždy osvěží. Vzorec šamponu je tak jemný a jemný, že ho můžete používat každý den. Nakonec vlasy se stávají silnými, silnými a energizovanými po celý den.
 • "5 bylin" - univerzální výrobek vhodný pro lidi s jakýmkoliv typem vlasů. Díky složení bohatému na rostliny dokonale vyživuje a posiluje a dodává vlasům potřebné vitamíny a minerály. Zelený čaj posiluje vlasy, eukalyptus dodává zdravou sílu, citrón dodává lesk, verbena dodává pružnost a kopřiva se zhušťuje.
 • Kakao a kokos - To je skvělé řešení pro suché a nepoddajné kadeře. Kakaové máslo je cenným zdrojem výživy a kokosu vyhlazuje a poskytuje bohatou péči. Kromě toho je lehká textura a dělá prameny stejně vzdušné a měkké.

"Fructis"

Tato linie je známá velkou přítomností ovoce ve složení a dobrou obnovou vlasů. Zvedli jsme dva nejoblíbenější šampony a udělali recenzi:

 • "Silný a luxusní" - zpevňující prostředek na vlasy. S tím budou vaše kadeře silnější a silnější. Výrobce říká, že při pravidelném používání se vlasy stávají o 30% větší a získávají zdravý lesk.
 • "SOS Recovery" - tento výrobek byl vytvořen speciálně pro šikmé a velmi poškozené vlasy. Šampon posiluje jak zevnitř, tak pomocí kerafil, a venku, díky angreštovému oleji, který dokonale obnovuje.

Výrobce slibuje viditelný výsledek po třech aplikacích - restaurování, méně štípaných konců a silných vlasů.

Pro děti

"Meruňka" - Tento dětský šampon, přizpůsobený potřebám Vašeho dítěte. Meruňka ve složení voní dobře a vytváří náladu, a květy bavlny, aby kadeře vašeho dítěte měkčí.

Hypoalergenní šampon, nedotkne oči a nedovolí, aby se vlasy zamotaly, ale dává jim příjemnou vůni meruněk.

Recenze

O dětském šamponu mnoho příjemných recenzí. Několik matek, které vyzkoušely mnoho jiných značek, rozpoznalo lék na meruňky jako nejlepší pro dětské vlasy. Říkají nevysušuje pokožku, vlasy jsou měkké a voní pěkně. Mnozí však způsobili otázku ohledně složení a bezpečnosti dítěte.

Produkt "Obnovení» způsobila zcela negativní reakci. Mnozí kupující říkají, že to nejen nesplňuje deklarované sliby, ale také způsobuje svědění pokožky hlavy, lupy, a také neobnovuje vlasy. Z výhod, uživatelé uvedli vůni a nízkou cenu.

O mnoha šamponech společnosti Garnier kupující měl asi stejný dojem. Nejvíce namáhavé složení, protože existuje mnoho chemických prvků, které mohou poškodit vlasy. Oni také psát, že tato značka šamponů vysychat kůži a způsobit lupy, a u některých lidí vlasy se stala ještě horší než před použitím tohoto nástroje.

Hlavní stížnost spočívá v tom, že výrobce své sliby vůbec neplní.

Existují však výjimky. Pozitivní hodnocení byla o šamponech: “Brusinky a arganový olej "," ricinový olej a mandle "," kakao a kokos "a" síla 5 rostlin ". Pokud se podíváte na recenze na lince, většina uživatelů se jí líbila.Botanická terapieCo opravdu pomáhá.

V dalším videu - přehled o šamponu Garnier "Ultra Doux Power 5 rostlin" pro všechny typy vlasů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky