Šampon "Cto recepty krásy"

Šampon Cto krásy recepty

Šampony "Sto receptů krásy" vědí pravděpodobně všechno. Tyto ruské výrobky jsou nejen kvalitní, ale také levné, takže každá žena je může využít.

Vlastnosti

Produkty této společnosti jsou rozděleny do kategorií určených pro různé typy pramenů, jakož i potřeby pokožky hlavy. Všechny vzorce těchto nástrojů jsou vyvinuty individuálně a kompozice obsahuje mnoho rostlinných složek, které již dlouho ošetřují vlasy.

FVýrobci pozorně naslouchají názorům a potřebám zákazníků a vyrábějí na nich nové výrobky. Kromě toho, fondy této společnosti jsou snadno dostupné, a můžete vždy koupit za nízké ceny, takže uživatelé aktivně vyjádřit své názory a zanechat zpětnou vazbu tak, aby značka "sto krás recepty" může pracovat lépe.

Druhy

Šampony "Sto receptů krásy" jsou rozděleny do čtyř typů:

 • Prostředky s velkým objemem 850 mililitrů a pohodlným dávkovačem;
 • Přípravek s aktivním účinkem v menší lahvičce - 250 ml;
 • Trubka s tlustým nástrojem 200 ml;
 • Nové - speciální recepty navržené zákazníky a vytvořené pro ně v balíčku 380 mililitrů;

Největší balení s dávkovačem je k dispozici pouze na třech typech šamponů. Pokud potřebujete velké množství a vlastnosti jsou vhodné - to je nejlepší a velmi ziskový výběr.

"Pivo"

V první řadě věnujte pozornost výrobku, který se nazývá "Pivo". Podporuje dobrý růst a posiluje vaše vlasy. Ve složení tohoto nástroje je pivo extrakt, který dokonale stimuluje kadeře žárovek, dává jim výživu a dává zdravý lesk a hedvábnost. Kromě toho prostředek obsahuje pšeničný protein.

"Chléb"

"Chléb" Dobré pro péči o olejovité prameny. Jeho složení také není příliš složité - černý zdravý chléb a s ním kozí mléko. Obě tyto složky zvlhčují a vyživují vlasy od kořínků až po konce, plus večer z mastné kůže. Tento produkt je také skvělý pro smíšené typy vlasů, kdy se kořeny rychle stávají mastnými a konce suché. Takže, pokud se potýkáte s tímto problémem - je to nástroj pro vás.

"Lopuch"

"Lopuch" vytvořené speciálně pro suché vlasy. Lopuchový olej, lípa a propolis, jemně ovlivňují kadeře, pomáhají jim nasát sílu, posílit je a nedovolují se zlomit.

Znamená "Lopuch: Dva v jednom", který zahrnuje nejen šampon, ale i balzám. Obsahuje olej z lopuchu a výtažek z bobulovin. Nejenže vyživuje a zvlhčuje kadeře, ale také je posiluje a dodává jim zdravý a čistý lesk.

Prostředky aktivních akcí zaměřených na léčbu jakýchkoli problémů s vlasy. Tyto šampony by měly být používány kurzem, a po přestávce na měsíc, což dává pramenům čas na odpočinek.

Lopuch, ricinový olej a cibule, aby vlasy lesklé, silné a krásné, posílením kořenů.

"Pepper"

V případě problémů s kadeřemi a jejich příliš aktivním růstem přijdete na záchranu šamponem "Pepper" s opravdovou červenou paprikou. Jeho přítomnost v kompozici pomáhá zvýšit průtok krve do hlavy, což urychluje růst pramenů.

"Olive"

"Olive" dobré pro poškozené prameny. Jako součást otáčení oliv, chleba a syrovátky. Každá z těchto přísad se stará o vaše kadeře a pracuje tak, aby byly lesk a síla.

"Tar"

V případě, že se setkáváte s problémem vypadávání vlasů a lupů, má tato společnost nápravu ve formě "Tar" šamponTo se liší v tom, že dehet je přidán do složení přírodního, proto barva šamponu je tmavá, a vůně je docela silná. Kromě toho, mezi složkami je odvar z dubové kůry, citronové šťávy a mátový olej.

Nové položky

Na chvíli společnost požádala své zákazníky, aby jim poslali své vlastní šamponové recepty. Z dopisů, které k nim přišly, vybrali nejlepší a vytvořili nové nástroje založené na představách uživatelů.

"Zlato"

"Zlato"například byl vytvořen speciálně pro barvené a matné prameny. Skládá se z ovesného mléka, henny pro udržení barvy, cedrového oleje a přírodního včelího medu. Po nanesení tohoto produktu se vlasy lesknou a barva vydrží déle.

"Vejce"

Chcete-li obnovit suché vlasy, budete potřebovat šampon "Vejce". Používáte-li pravidelně, vlasy budou navlhčené, měkké a lesklé. Složení je bohaté na vaječný žloutek, mandlový olej a citronovou šťávu.

"7 aktivních olejů"

Aby se prameny aktivně aktivovaly vhodným nástrojem "7 aktivních olejů". Je to příjemný, hustý šampon, který působí nejen na kořeny a po celé délce, ale i na špičkách. Jako součást má bohatý výběr olejů, jako jsou: lopuch, olivy, semena mandlí, pšeničné klíčky, čajovníky, máta a rakytník. Tento výrobek je dobrý a vhodný pro všechny typy vlasů.

"Domácí laminace"

Jméno "Domácí laminace" mluví sám za sebe. Je to způsob, jak dát vašim bezvládným, suchým a křehkým vlasům jasný a zářivý vzhled. Receptura je založena na žloutku, želatině, citronové šťávě a mandlovém oleji.

Jiné prostředky

"Rakytník řešetlákový"

Tam jsou šampony, které jsou známé pro svou originalitu, pokud jde o přísady a jména, takže jsme se rozhodli o nich mluvit odděleně.

"Rakytník řešetlákový" Šampon určený speciálně pro suché a poškozené prameny. Po pravidelném používání se kadeře lesknou a poslušné, objeví se objem. Hlavní složkou je samozřejmě rakytníkový olej, ale kromě toho je mýdlová matice jedním z nejlepších přírodních detergentů. Také olej z broskví a extrakt z lipového květenství.

"Víno"

"Víno" Šampon pomůže, pokud vaše kadeře jsou barevné nebo nemají žádný objem vůbec. Je také založen na přírodním mýdlovém oříšku, ale také na suchém víně, které má velmi příznivý vliv na prameny a květinový med dokonale zvlhčuje a čistí. Odvar z cibulové slupky mezi přísadami dodává vlasům sílu a lesk.

"Zázvor"

Máte-li mastné vlasy a mučené lupy, nebo chcete trochu přirozeného zjasnění pro vaše kadeře, pak šampon vám vyhovuje dobře "Zázvor". Citronová šťáva ve svém složení čistí pokožku hlavy a odstraňuje z ní tuk, rozjasňuje vlasy a činí z nich lesk. Olej máty peprné nejen zlepšuje růst vlasů, ale také ovlivňuje průtok krve a krevní oběh. Zázvor vás zbaví lupů a kromě toho pečlivě pečuje o poškozené vlasy a obnovuje je. Pistáciový olej dokonale zvlhčuje.

"Aloe Vera"

Další nástroj pro obnovu je "Aloe Vera". Kromě mýdlové matice obsahuje aloe, olej z hroznových jader, bavlněné mléko a minerální vodu. Všechny tyto přísady navlhčují a posilují vlasy tak, aby nedošlo k jejich křehkosti. Navíc dávají pramenům zdravý lesk.

Složení

Když se podíváte na rozšířený seznam složek, je jasné, že ne všechny jsou přirozené. Uvažujme o kompletním složení šamponu Tar Tar, který zabraňuje vypadávání vlasů a lupům:

 • Přítomnost velkého množství laurylsulfátu sodného, ​​který schne;
 • Karcinogen karcinomu kokosových kyselin;
 • Kokamidopropil betain, syntetický;
 • Kokoamfoacetát sodný je přirozený a bezpečný;
 • Přidávání solí;
 • Přidání vody;
 • Některé želatiny;
 • Určité množství vaječného prášku;
 • A mýdlová matice;
 • Mandlový olej;
 • Extrakt glycerinu;
 • Silikonové látky;
 • Několik příchutí;
 • Kyselina citrónová;
 • Sodná sůl EDTA (poměrně silný koncentrát);
 • Kondicionér pro prameny, který může způsobit podráždění pokožky hlavy;
 • Metylchlorisothiozonit a methylisothiozolinon jsou konzervační látky a jsou zdraví nebezpečné;
 • Některé kyseliny salicylové;
 • Mnoho syntetických vonných látek, jako je limonen a linalool;
 • Kosmetická barviva - červená a žlutá.

Je jasné, že přítomnost přírodních složek je vyšší než potenciálně nebezpečná. Kromě toho stojí za to vědět, že ne všechny látky jsou škodlivé v malých množstvích.

Recenze

Spousta dobré zpětné vazby na Home Lamination. Kupující jsou spokojeni s výsledkem, který je viditelný okamžitě, říkají, že cítí posílení vlasů a snadnost česání, stejně jako vyzvednutí kadeří ve vlasech. Po aplikaci zmizí lupy. A pořád šampon dobře umyje vlasy.

Z minusů několik uživatelů necítilo vliv laminace na sebe a několik dalších uvedlo, že obal je neekonomický a rychle spotřebovaný.

Lopuch šampon způsobuje více stížností. Několik kupujících si stěžovalo, že suší nejen vlasy, ale i pokožku hlavy. Také mnozí poznamenali, že tento nástroj není vhodný pro odvážné prameny, protože po aplikaci se vlasy stanou ještě tlustší. V profesionálech mnozí uvedli cenu.

Šampon z rakytníku způsobil radost nejen svým pachem, ale také účinkem na vlasy. Dokonale se umývá, dodává hladké, lesklé vlasy a hydratuje pokožku. Někteří zákazníci jsou touto kompozicí zdůrazňováni, ale i oni si uvědomují, že existuje více přírodních surovin.

Olive způsobila velmi smíšenou reakci. Mnozí si to oblíbili, dali si vlasy do pořádku, ale někteří z něj nedostali výsledek, který potřebovali.

Shrneme-li to, můžeme říci, že existuje mnohem více pozitivní zpětné vazby ze 100-ti recepcí krásy než negativních. V profesionálech mnozí uvádějí cenu, příjemnou vůni a efektivní výsledek. Nevýhodou je, že některé šampony vysychají kůži a některé složky ve složení vyvolávají otázky a podezření.

Jak používat různé šampony, říká blogger.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky