Šampon Bielita-Vittex

Šampon Bielita-Vittex

Kvalitní péče o vlasy je možná bez větších investic a nákupu luxusní kosmetiky. Dnes, jak před více než 25 lety, značka Bielita-Vitex chrání krásu kudrlinek. Tisíce názvů a přísad činí šampon Bielita-Vittex atraktivní nejen v Bělorusku, ale v celém Rusku.

Výhody kosmetiky

Úspěšná společnost začala svou existenci v roce 1989 a trvale využívala poptávku po svých produktech. Proč si takové uznání zasloužily běloruské fondy?

Za prvé, všechny složky použité v kompozici jsou šetrné k životnímu prostředí a přirozené. Není to jinak, protože společnost musí dodržovat nejen regionální, ale i meziregionální standardy kvality. Požadavky na výrobky jsou přísné a kontrola probíhá v každé fázi výroby.

I přes vysokou kvalitu a přirozenost jednotlivých komponentů společnost nepřeceňuje cenu výrobků. Díky tomu je k dispozici téměř pro každou krásu.

Důkazem je průměrná cena 250 ml šamponu, která se rovná 200 rublům. Zahraniční fondy za takovou cenu je téměř nemožné získat.

Značková kosmetika se mimo jiné nezastavuje a neustále se zlepšuje. A to nejsou neopodstatněná slova, protože Bielita-Vitex má vlastní laboratorní a výzkumnou základnu, neustále pracuje na nových komponentech a jejich nejlepších kombinacích.

Společnost nabízí neuvěřitelně široký sortiment. Je těžké uvěřit, ale dnes existují pouze odrůdy šamponů pro více než 90 jednotek. Téměř ke každému z nich je balzám, oplach a kondicionér, někdy i speciální pleťová voda. Kompletní řada produktů pro péči vyvinutých odborníky na značku není jen tak. Kosmetologové prokázali, že v tandemu výrobky od stejného výrobce a řady vykazují lepší výsledek než každý zvlášť.

Dále by mělo být řečeno o prevalenci kosmetiky a jednoduchosti jejího nákupu. Prakticky každý obchod s domácími chemikáliemi a kosmetikou najdete kompletní řadu značkových výrobků, což činí proces péče o sebe co nejjednodušší a nejpohodlnější.

Složení

Jak již bylo zmíněno, běloruské šampony jsou známé pro přírodní a zdravé dobroty pro vlasy a pokožku hlavy. Přírodní složky jsou však jen malou frakcí kompozice. Bohužel je nemožné se dostat pryč od chemických složek, ale je důležité pochopit, které z nich jsou bezpečné a které z nich si budete myslet před zakoupením.

Navzdory různým liniím a řadám zůstává voda vždy první složkou. Druhou složkou byl laurethansulfát sodný, povrchově aktivní činidlo, které má vynikající čisticí vlastnosti, ale nezajímá se vůbec o pokožku hlavy a vlasy. Povrchově aktivní látka má kumulativní charakter, což znamená, že časem se promývání hlavy může proměnit v denní proceduru.

Nemusíte se však okamžitě rozčilovat, protože ve formě přípravku Bielita-Vittex Laureth sulfát je smíchán s povrchově aktivním činidlem Cocoamidopropyl Betaine, vyrobeným z mastných kyselin kokosového oleje, jehož užitečné vlastnosti jsou legendární.

Cocoamphodiacetát disodný je další jemná povrchově aktivní látka, která kombinuje a změkčuje i nejagresivnější povrchově aktivní látky. Chlorid sodný se používá jako konzervační činidlo.

Doplnění seznamu chemických látek parfémů, antimikrobiálních složek. V některých liniích, linalol nebo přirozená aromatická složka je také nalezená. Vytváří neuvěřitelné vůně a je přítomen v levandule, bergamotu a dalších přírodních esterech.

Když jsou všechny složité názvy a dešifrování u konce, přichází aktivní přírodní doplňky.

Jedním z nich je kozí mléko, které bylo od dávných dob považováno za vynikající prostředek k posílení kudrlinek. Obnovuje tak buňky kůže a vlasů, je nepostradatelný v boji proti lupům, dobře zvlhčuje a vytváří ochranný film před vnějšími vlivy na prameny.

Šampon Kefir v řadě výrobků obnovil recept našich babiček, jejichž husté copánky někdy dosahovaly až k prstům. Kefir si jednou umyl hlavu a míchal se s vaječným žloutkem. Jeho výhody:

  • zabraňuje spadu;
  • stimuluje růst;
  • eliminuje suchost a křehkost;
  • vhodné pro kadeře náchylné k tukům;
  • zhustí všechny vlasy.

Mumiyo je další vypůjčená součást lidové kosmetologie. Dehtová substance na skalách má ostrý, specifický zápach a mnoho příznivých vlastností. Má například zpevňující účinek na kůži a kadeře, zklidňuje a odstraňuje zánět.

Překvapivě, šampon s mumií s neustálým používáním může dokonce ušetřit šedé vlasy, za předpokladu společného užívání mumie tablet.

Vaječný žloutkový šampon se žloutkovým extraktem a jeho přírodní lipidy v kompozici zajišťují hladkost kadeřů a přibližují jejich stav k laminovacímu efektu. Podobný efekt poskytuje produkt z oliv od společnosti Bielita-Vitex. Olivový olej, který je součástí, vyživuje a hydratuje vlasy, dodává jim lesk a hedvábnost.

Činidlo s kyselinou hyaluronovou zahrnuje složku, jako je hyaluronát sodný. Získané ze živočišných produktů se stalo lídrem ve využívání zahraničních a domácích značek pro kosmetické výrobky. Omlazující účinek, jemnost a poslušnost kudrlinek, tonizující kůži - to jsou jen některé z úkolů, se kterými se kyselina hyaluronová vyrovná.

V tomto případě bychom neměli zapomenout na nějakou alergennost této složky a povinné testování před mytím hlavy.

Kromě omlazující kyseliny v kosmetice je termální voda neuvěřitelně populární a ne bez důvodu. Nasycený minerály, blahodárně působí na vlasy a pokožku hlavy, důkladně čistí a je vhodný pro kadeře, které jsou náchylné k tukům. Spolu s termální vodou v šamponu Bielita-Vitex jsou pivovarské kvasnice, aktivně vyživující vlasy.

Odstraňte přebytečné tukové prameny pomůže nástroj s použitím kopřivy.

Kromě toho je kopřiva známá účinným působením v boji proti lupům, zvyšuje růst vlasů a dodává lesk.

Není divu, že je to odvar z této byliny, která stále opláchne vlasy krásné ženy, která důvěřuje lidovým lékům.

Druhy

Odrůdy šamponů z Bielita-ViTex dobývají všestrannost a vícesměrnost. Uvádíme pouze ty nejoblíbenější a nejoblíbenější.

Mastné vlasy vyžadují zvláštní péči, jinak se jejich mytí změní na vyčerpávající každodenní proceduru.. Peelingový šampon s ovocnými kyselinami a extraktem z citrónové trávy důkladně odstraňuje nečistoty, zbytky kosmetiky a zbytky soli.

Výrobek se skládá z hluboké čistící linky, která také obsahuje suchý šampon ve formě spreje. Je nezbytný pro kadeře náchylné k tukům, což umožňuje prodloužit intervaly mezi praním. Hlavní složkou produktu je rýžový škrob.

Linka Deep Cleansing je ideální pro hluboké čištění vlasové pokožky a vlasových folikulů.

Kondicionér šamponu, který je uveden v řadě, obsahuje komplex aminokyselin, který normalizuje kožní maz, který nejenže snižuje mastnotu, ale také aktivně pečuje o vlasy, čímž se eliminuje nadměrné sušení.

Linka "Smooth and well-groomed" je šamponová laminace vhodná pro všechny typy kudrlinek. S pomocí ceramidů ve složení vlasové struktury je naplněn výživnými látkami. D-panthenol umožňuje vytvořit neviditelný film a zahušťovat každý vlas, který poskytuje přirozený lesk, husté vlasy a přírodní laminaci.

Balzám, maska, nesmazatelný sprej a pěna obsažená v této sérii zvýší účinek.

Inovační vývoj byl linií pro péči o kadeře "Organic Hair Care". Jeho rysem byla absence laurethansulfátu sodného ve složení vlasů, které nebyly šetřící. Místo toho je hlavní podíl obsazen jemným povrchově aktivním činidlem Cocoamidopropyl Betaine. Kromě toho nástroj obsahuje aminokyseliny a bílkoviny pšenice, sóji a kukuřice.

Série v tandemu s klimatizací a maskou jsou nepostradatelné pro tenké a slabé vlasy, stejně jako pro citlivou pokožku hlavy.

Další série plnění nejnovějšího vývoje - šampono-aminoplasty. Díky taurinu a glycinu zajišťuje zpevnění a zhutnění každé srsti. D-panthenol ve složení poskytuje jemnou péči a silnější vlasy.

Revitalizační přípravek s kyselinou hyaluronovou - prostředek k omlazení pokožky hlavy a vlasů, který zajišťuje výživu pro kadeře. Balzám, tekutina a pěna pro nepřekonaný styl jsou uvedeny v sérii pro násobení efektu.

Řada "7 olejů krásy" je výživný šampon, který nevytváří závaží, vhodné pro všechny typy. Orientální růže, olivy, mango, avokádo, mandle, kakao, bavlna - to jsou součásti tohoto jedinečného nástroje. Přípravek zabraňuje vzniku rozštěpených konců, zpevňuje volné vlasy, činí prameny měkké, hedvábné a poslušné.

Množství vitamínů má komplexní účinek, který je podporován balzámem, maskou a suchým olejem, které jsou součástí série.

Jedinečná série Magic of Maroko se stala skutečnou inovací v používání komponent. Odchodem od národních lidových receptů se společnost obrátila na tajemství krásy marockých krás. V této linii se organicky spojí jílovitý gassoul, černý kmín a extrakt z osiva Moringa, který odstraňuje tuk z kadeří, dodává jim lesk a zář, posiluje a obnovuje je z vnějších vlivů.

Zvlhčující účinek vytvoří nástroj "Hydroeffect". Takové účinné látky, jako je voda švýcarských Alp a D-panthenolu, mohou naplnit vlasové folikuly vitální vlhkostí, zavřít šupiny a zabalit je do jemného výživného filmu. Výsledkem je naprosto zvlhčený měkký a dobře upravený kudrlinky.

Balzámová maska ​​a péče o sprej "Hydroeffect" zlepší aktivní působení produktu.

Linka Cashmere představovala dva různé, ale zároveň stejně užitečné a nasycené prostředky. Super čistící šampon a regenerační šampon jsou určeny pro jemnou denní péči, včetně ovocných kyselin, bílkovin kašmíru a biotinu. Výrobky jsou ideální pro vlasy, náchylné k tuku.

Pro nejnáročnější a sofistikovanou společnost Bielita-Vitex vytvořila luxusní řadu "Royal Care" - Royal Care. Šampon-krém 2 v 1 je určen k omlazení pokožky hlavy a vlasů po 40 letech díky unikátní složce "mateří kašičky", skládající se z bílkovin, aminokyselin, lipidů, komplexu vitaminů a stopových prvků. Nástroj aktivně posiluje vlasové folikuly, vyživuje a eliminuje nedostatek živin.

Krémová maska ​​a syrovátka s bílkovinami doplňuje luxusní léčbu a poskytuje viditelnou péči od první aplikace.

Prostředky pro praní, poskytující hustotu, představovaly linii "Silný a lesklý". Obsahuje extrakty z lebky a pšeničných klíčků. Po komplexní aplikaci s mlékem nebo jinými produkty se vlasy zřetelně zesilují a jsou luxusnější od první aplikace.

Linie „Tajemství radiance“, obdivující přírodní složky vlasti, byla vytvořena extraktem bobulí morušového a vitaminu C. Prostředky pro mytí kadeří vytváří obrovské množství, dodává lesk a lesk, čistí pokožku co nejjemněji. Sériové výrobky jsou vhodné pro všechny typy.

Heřmánek, květ rakytníku a limetkového květu, lopuchu a olivových výrobků, žloutku a pivovarských kvasnic pokračují v jednoduchých a srozumitelných přírodních tématech. Každá série výše uvedených najde svého spotřebitele, protože použité ingredience jsou známé každému z mládí a dětství a kdysi byly použity v domácích maskách a dekorech pro oplachování.

Recenze

Kosmetika Bielita-Vittex je plná připomínek a recenzí zákazníků, protože produkty jsou k dispozici pro velké a malé peněženky. Rozpočet značky je chválen v každé pozitivní reakci a je nepochybnou společnou výhodou značky.

Mělo by být řečeno, že i spotřebitelé potěší. Fanoušci značky tak zaznamenávají úspornou spotřebu a výbornou hustou pěnu při použití, stejně jako měkkost a poslušnost.

Trvale a emocionálně diskutovat nevýhody kosmetiky. Například, pro mnoho, laureth sulfát sodný je nepřijatelný v použití, protože surfaktanty jsou docela agresivní. Na něčí vlasy, to ovlivní opravdu negativně, zatímco jiní si všimnou účinné čištění kadeří s jeho pomocí.

Nicméně, uživatelé našli kompromis po vytvoření značky bezsulfonových, nesilikonových a parabenových šamponů.

Jemné dívky, zvyklé na dobrou kosmetiku, si všimnou určité jednoduchosti obalů a lahví. Dnes jsou však série tak rozmanité, že je prostě nepřijatelné říci o všech vládcích. Série s královskou želé tedy není o nic horší než módní lahve zahraničních značek.

Shrneme-li výše uvedené, lze konstatovat, že ženy respektují běloruskou kosmetiku a jsou spokojeni s neustálou aktualizací sortimentu. Mnoho žen má ve svém arzenálu několik produktů péče, které jsou velmi nápomocny, o čemž svědčí četné fotografie zdravých a zářících pramenů.

Zpětná vazba na kosmetiku pro péči o vlasy Bielita-Vitex - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky