Pozlacené náušnice

Pozlacené náušnice

Zlaté šperky vždy přitahovaly pozornost krás s odlišným sociálním statusem. A ne každý bohatý pán by mohl hýčkat dámu srdce velkým množstvím šperků. Doposud zlato označuje významnou pozici ve společnosti člověka, jeho blaho.

Zvláště skeptičtí lidé věří, že stříbro není ušlechtilý kov. Podle toho, zda je zlacený nebo v čisté formě, nemá kov žádnou velkou hodnotu. Velmi marné.

Dlouho, protože stříbro dostalo léčivé a užitečné vlastnosti. Proto bylo v bohatých rodinách vždy stříbro. Přítomnost takových zařízení ukázala zdraví a bohatství rodiny.

Někteří přisuzují lásku pozlacení chudým nebo chamtivým lidem. Zčásti možná mají pravdu. Na situaci se ale můžete podívat z jiného úhlu.

Je známo, že v současné době existují i ​​v „čistém zlatě“ další slitiny. Její skutečná hustota je tak nízká, že ve své čisté formě kov přežije během několika měsíců. Nicméně, zlato dává ostatním kovům nejen drahý lesk, ale také trvanlivost.

Čím vyšší je vzorek kovu, tím cennější je výrobek. Zdá se, že v moderním světě je vše přístupné všem. Kvalitní zlaté šperky jsou poměrně vysoké v ceně, zejména v kombinaci s drahými kameny.

Naštěstí mistři našli cestu ven ze situace. Vytvořili šperky se zlatým listem.

Vlastnosti produktu

Zlacení se obvykle aplikuje na stříbro. Elegantní kompozice jsou získány v důsledku vložek z perel, kubických zirkonů a polodrahokamů. Stojí za zmínku, že stříbrné pozlacené výrobky jsou vzácné šperky a jsou elitní protějšky zlata.

Obzvláště oblíbené jsou náušnice. Jsou to častěji než jiné šperky používané v každodenním a vysokém životě. Pozlacené náušnice jsou skvělou volbou pro znalce luxusu. Hlavní věc je, že každý fashionista si může dovolit mít několik párů levných, ale elegantních náušnic.

Stojí za zmínku, že šperky šperky jsou pouze ty produkty, ve kterých zlacení je aplikován na základní kov.

Módní trendy

Celosvětově jsou produkty z Turecka široce používány a oceňovány. Turečtí řemeslníci dosáhli excelence ve výrobě šperkových šperků. Tyto šperky jsou vysoce kvalitní, nejodolnější a sofistikované modely pro každý vkus. Kromě toho jsou výrobky vyráběny ručně a mají velmi pěkné náklady.

Módní domy po dlouhou dobu produkují řadu drahých šperkových šperků. Pro inlay používá různé materiály. Nejoblíbenější jsou například krystaly Swarovski, smalt, krystal a dokonce i diamanty. Je pravda, že pro taková umělecká díla bude muset zaplatit poměrně velké množství.

Hodně pozornosti znalců chic jsou výrobky z gumy. Módní jednou experiment nyní zaujme i ty nejnáročnější módy.

Zdá se, že kaučuk je neobyčejný materiál. Jeho textura, síla a vzhled jsou však v dokonalém souladu s drahými kameny a kovy. Kombinuje se s jakýmkoliv stylem oblečení, barev a rovnoměrné kvality.

Tkanina je krásná jak v kombinovaném šperku, tak v samotném provedení. Používá se jako základ pro šperky, tkaničky pro přívěsky a dokonce i samostatné náramky a náhrdelníky. Navíc je to materiál šetrný k životnímu prostředí. Je ideální pro alergie.

Ten rok se staral o gumu a pozlacení. Neobvyklá kombinace dává produktu exkluzivitu, statismus a dokonce i sexualitu. Gumové vložky na kroužcích jsou velmi oblíbené módními domy.Takové nádherné šperky budou vyhovovat naprosto všem lidem jakéhokoliv pohlaví a věku.

Pravidla péče

Stříbrné šperky se zlatem se bohužel neliší zejména v odolnosti proti opotřebení. Ve většině případů závisí životnost na vzorku zlata a na tloušťce vrstvy, která se aplikuje na základní kov. Záleží také na tom, jak se na výrobek aplikuje zlato. Tudíž vizuální rozdíl ve vzhledu. Čím tlustší vrstva, tím lepší a odolnější věc, jasnější a bohatší barvy.

Existuje řada pravidel pro provoz a péči o zlato. Chcete-li pokrýt delší zachování integrity, musíte pečlivě skladovat šperky, vyhnout se poškrábání na povrchu.

Snížení rizika nošení šperků je poměrně jednoduché. Koupání nebo sprchování, domácí práce, a právě přichází domů, okamžitě odstranit a odstranit šperky v krabici. Výrobek by se neměl opět ponořovat do tření a jiných mechanických zatížení. Pokuste se nepoškodit ani nepoškrábat nátěr.

Pokud se stane, že dekorace musí být vyčištěna, pak v žádném případě nepoužívejte brusiva. Křída a zubní prášek mohou také snadno poškodit vzácný povlak.

K péči o stříbro se zlacenými ornamenty stačí měkký hadřík na otírání povrchu před prachem. Obecně platí, že ideální materiál pro čištění je považován za semiš. Ale bude to vhodné a sametové.

Pokud je vyžadován vážnější postup, můžete ozdobu otřít vatou s alkoholem (lékařským, amoniakovým) nebo terpentýnem. To pomůže nejen čistit mastné skvrny a nečistoty, ale také přidat lesk.

Účinné a neškodné je čištění v mýdlové vodě. Dostatek na 1 litr vody k rozpuštění 1 čajové lžičky saponátu na mytí nádobí (mýdlo strouhané přes struhadlo) a 5-6 kapek amoniaku. Po 30 minutách se produkt promyje tekoucí vodou. V tomto případě je lepší, aby se věci v roztoku neporušovaly, jinak se může nátěr odlupovat.

Stříbrné pozlacené věci pomohou vyčistit ocet. Na 1 litr vody rozdělíme 2 lžíce stolního octa. Po 15 minutách je třeba produkt opláchnout. Můžete jednoduše otřít hadříkem s roztokem (2 lžíce octa ve sklenici vody). Tato metoda zbaví těchto problémů, jako je ztmavnutí nátěru, vzhled zelených skvrn na šperky.

V případě, že postřik je odstraněn nebo beznadějně tmavý, pak zkušený odborník situaci napraví. Pokovování může být osvěženo v jakékoliv dílně. V této nepopiratelné plus pozlacené věci. A pamatujte, že pozlacené stříbro vypadá ušlechtilé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky