Zebra boty

Zebra boty

Výhody a hlavní rysy

Domácí výrobce dětské obuvi „ZEBRA“ si rychle získal uznání a slávu mezi velkými obuvnickými společnostmi. Tato značka se řadí mezi hlavní ruské společnosti, které vyrábějí vysoce kvalitní obuv pro děti.

Hlavní výhodou této značky je vysoce kvalitní materiál, který je úspěšně používán při výrobě nejen bot, ale i jiných bot. Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že vysoká kvalita výrobků je dosahována především s využitím ekologicky šetrných surovin. Důvěřujete-li této společnosti při nákupu bot pro své děti, můžete si být naprosto jisti, že výrobek je nejen vyroben z přírodních materiálů, ale také hypoalergenní.

Navíc je zajímavé, že design dětské obuvi pro tuto značku vyvinuli přední designéři evropských zemí a výroba je již v Rusku. Taková spolupráce dosahuje nejen záviděníhodné kvality bot značky „ZEBRA“, ale také jejich jedinečného vzhledu, který se určitě bude líbit mladým pejskům.

Zvláštnost dětských bot této značky je také v moderních technologiích, které se aktivně využívají při výrobě dětské obuvi. Hlavní výhodou zimních modelů tedy může být přítomnost měkkých podešví se specializovaným spolehlivým nátěrem, který poskytuje dětem jistotu na kluzkém ledu.

Také velmi potěšena přítomností speciální stélky, díky které se dětské nohy budou cítit pohodlně v botách po celou dobu trávení času venku. A materiál zajišťuje uchování tepla i v těch nejtěžších mrazech.

Populární modely pro dívky

Tato značka vyrábí velké množství modelů obuvi pro děti, ale sortiment obuvi je více zaměřen na dívky, kdy jsou chlapcům k dispozici velký výběr zimních bot a bot.

Skutečným výběrem matek pro jejich holčičky je růžový model, kde hlavním materiálem jsou textilie s odpuzující vodou a odpuzujícími nečistoty, což je zvláště důležité pro poměrně aktivní dítě. Upevňovací prvek je vyroben ve formě suchého zipu, který je velmi vhodný pro nejmenší. Podšívka je vyrobena z přírodní vlny, která zaručuje uchování tepla i při nejdelších procházkách.

Studenti střední školy budou milovat model bot, vyrobený v zářivě růžové barvě a zdobené kamínky, stejně jako malý luk. Tyto boty jsou vyrobeny z pravé kůže. Přítomnost rýhované podešve zabrání incidentům na tom, kolik cest a velmi pohodlné uzavření zipu zajistí rychlé nasazení. Tento model také poskytuje vlněné obložení a vložky.

Starší dívky budou jistě jako klasické černé boty, které se podobají dospělým modelům v jejich střihu. Elegantní jednoduchý design v kombinaci s umělou kůží vytváří nejlepší volbou pro školu. Model je vybaven zipem a protiskluzovou polymerovou podrážkou.

Jiný model černých bot nevypadá tak formálně. Přítomnost zdobeného prvku v podobě vysokého jazyka, který je ve středu mírně nasbírán, stejně jako zdobené popruhy na suchý zip činí tyto boty zajímavějšími, což jistě potěší mladé módní ženy. Při výrobě tohoto modelu se úspěšně používá pravá kůže a podešev z polymeru.

Klasické černé boty vyrobené z pravé kůže a pravých semišových vložek jistě zaujmou zralejší dívky. Přítomnost okrajů umělé kožešiny činí tento model elegantnějším.Upevňovací prvek je vyroben ve formě zipu. Tento model je více izolovaný a vhodný pro střední zimu. Tepelná ochranná stélka v kombinaci s vlnovou podšívkou poskytne mladému majiteli pohodlí a teplo.

Recenze

Soudě podle četných pozitivních recenzí jsou dětské boty «ZEBRA» velmi žádané. Alert matky přicházejí k potěšení z vysoce kvalitních výrobků, s ohledem na spolehlivé steh a elegantní velikosti výrobků. Všimli si také, že většina modelů pro děti má možnost vyrovnat se na nohou, což je zvláště důležité, pokud rodiče hledají boty alespoň dvě sezóny, protože, jak víte, děti ze všeho velmi rychle vyrůstají.

Pozitivní hodnocení se týká také neobvyklého designu dětských bot. Výrobce potěší své nejmenší spotřebitele jasnými barvami a zajímavým příslušenstvím, které jistě potěší dítě. Pro dívky a starší chlapce, značka obezřetně zavádí více zdrženlivý, ale neméně zajímavé možnosti pro modely. Maminky zejména jako skutečnost, že pro dítě ve věku 12-13 let je velmi snadné najít něco neutrálnějšího, podobného modelu pro dospělé boty.

Stručně řečeno, ZEBRA si získala důvěru mnoha rodičů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky