Pletené boty

Pletené boty

To není první sezóna v řadě v módních sbírkách různých designérů vypadají elegantní pletené boty. Tato verze obuvi zaujme svou rozmanitostí a originalitou. Tam jsou jak tlusté pletené boty pro chladné počasí, a tenké prolamované modely na léto. Promluvme si o tom, jak si vybrat ze všech různých vhodných modelů a co je nosit.

Vlastnosti

Pletené boty jsou dobré, protože mohou být velmi rozmanité. Můžete si vyzvednout neobvyklé demi-sezóny boty s zdobené vzory topy nebo elegantní háčkované boty na léto. Každý z modelů má své vlastní charakteristiky.

Domácí

Jsme nejznámější pro jednoduché domácí pantofle z měkké vlny. Tyto pletené boty jsou ideální pro zimní i podzimní večery. V těchto pletených botách se budete cítit pohodlně i bez krbu.

Zimní podešve z gumy

Návrháři šli dále a začali používat pletené boty, nejen jako domov, ale také jako možnost výstupu. Tyto modely jsou obzvláště oblíbené v zimním období. Útulné pletené boty, doplněné silnou gumovou podešví, budou vynikající alternativou k uggam.

Podzim

V deštivém podzimu tak často nevypadá možnost nosit pletené boty. Nelze je navlhčit, aby neztratily svůj atraktivní vzhled. Existují však i plusy - pokud tyto boty zašpiníte, stačí je umýt vodou při pokojové teplotě.

Léto

Nejvhodnější pletené boty v letním šatníku. V tomto ročním období mohou řemeslníci předvést všechny své schopnosti tím, že zdobí vrcholy bot s nejelegantnějšími vzory tenkého vlákna. Pro vytvoření takových bot se používají jak háčky, tak i pletací jehlice, v závislosti na požadovaném výsledku. Většina moderních modelů je vytvořena v továrnách. Ale boty vyrobené ručně jsou vždy cennější. Takže, designér pletené boty se odhadují na několik tisíc rublů.

Stylové ženské modely

Kromě oddělování obuvi pro roční období existují různé modely pletených bot.

S pleteným topem

Boty mohou být kompletně pletené. Model s topem, zdobený prolamovaným vzorem vypadá velkolepě. Nejčastější možností - boty s pleteným kotníkem. Tento model je dokonale kombinován s lehkými šaty z šifonu a úpletu.

Pletené topy

Další možnost boty - pletené top. Základem těchto bot může být pletenina nebo i tenká kůže. Takový ozdobný detail, stejně jako otevřený vrchol, je schopný dát jakékoli botě dotek sofistikovanosti.

Na patě

Kromě bot s plochou gumovou podešví jsou zde také sofistikovanější boty na podpatku. Tyto boty jsou vhodné pro vytváření jemných a romantických obrazů.

Teplé

Některé modely pletené boty jsou také ohřívány, aby byly pohodlnější a vhodné pro chladné období. Je nutné dávat přednost botám s přírodní izolací - kožešinou nebo ovčí kůží.

Dítě

Pro děti je také vytvořeno velké množství pletených bot. Dětské boty jsou často doplňovány pletenými květinami nebo aplikacemi, které činí boty atraktivnějšími.

Rozsah barev

Červená

Pokud chcete ke svému šatníku přidat jasný akcent, zvolte pletené boty červené barvy. Tyto boty budou vypadat dobře s lehčím oblečením.

Šedá

Neutrální šedé boty se vejdou do ležérního vzhledu. Je pravda, že tyto tmavé barvy jsou obvykle preferovány v mimosezóně nebo v zimě.

Jasné

Ale za teplého počasí ženy častěji volí modely světlých barev. To může být boty béžové, krémové nebo dokonce bílé. Tyto odstíny nejsou praktické, ale vypadají velmi elegantně.

Co na sebe

Pletené boty jsou dokonale kombinovány s šaty, džíny nebo šortky.

Džíny

Pokud jste zvyklí na každodenní nošení džíny, můžete je snadno kombinovat s elegantními ručně pletenými botami. Džíny by měly být úzké, takže noha může být skryta pod botou. Tak, krásný vzor zdobí to zůstane viditelné. Taková příležitostná příď doplní lehkou halenku z tenkého materiálu, jako je hedvábí. Pro větší eleganci může být halenka svázaná tenkým páskem v pase. Jiné opletené doplňky, jako je náramek nebo taška, nebudou v tomto obrázku zbytečné.

Se sukní

Pletené boty budou bezpochyby vypadat dobře s více ženskými věcmi. Jasným příkladem je sukně. Nejjednodušší obraz je kombinací rozšířené sukně světlé barvy s některými jasnými pletenými botami. Ale nejen takové jednoduché sukně lze kombinovat s pletenými botami. Dokonce i na módních pódiích jsou poměrně neobvyklé kombinace prolamovaných bot se sukně v obchodním stylu. Pokud jste v práci není příliš přísný oblékání, pak můžete dobře povolit takový stylový luk.

S šaty

Můžete také kombinovat boty s pletenými topy se všemi druhy šatů. Pro každodenní vzhled zapadají podlouhlé košile, tuniky, svetry nebo pletené šaty. Romantičtější vzhled pro zvláštní příležitosti může být vyroben z kombinace krajky nebo šifónové šaty a krajkové boty. V takových šatech získáte srdce každého člověka.

S věcmi v etnickém stylu

Pletené boty dobře zapadají do etnického stylu. Neztratíte, pokud tyto boty kombinujete s vícevrstvou sukní, šaty zdobené výšivkou nebo barevnou tunikou. V takovém luku budou vhodné masivní světlé ozdoby nebo dřevěná bižuterie.

Pletené boty jsou spíše neobvyklé boty. Pokud ale chcete do svého standardního šatníku přivést nějaké světlé tóny, tyto originální boty určitě budete mít rádi.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky