Uggs boty

Uggs boty

Uggs - světově proslulé demi-season boty vyrobené z ovčí vlny. Uggs je šitý hladkou stranou ven, as teplou srstí uvnitř. Tyto uggs dokonale chrání před chladem, zatímco brání přehřátí nohou díky jedinečným vlastnostem ovčí vlny merino. Tato bota je univerzální a vhodná jak pro muže, tak pro ženy, a ten rok neztratil svůj význam, zůstal oblíbenou každodenní obuv světových celebrit.

Historie

Navzdory tomu, že v naší zemi byly boty ugg známy až v roce 2000, historie těchto teplých bot má více než tucet let.

Je těžké s jistotou říct, kdy byly vyrobeny první boty ugg, ale je jisté, že se to stalo v Austrálii a na Novém Zélandu, a to byli hlavně farmáři a pastýři. První modely těchto bot byly vyrobeny ručně a vypadaly poněkud nedbale. Proto, uggs - ošklivé boty dostal jejich jméno, jestliže my překládáme doslovně “ošklivé boty”.

Nové kolo v historii bot obdrželo díky ... surfování. Nebo spíše milovník tohoto sportu Shane Steadman. Byl to on, kdo vymyslel design těchto bot, na které jsme dnes zvyklí. Nebylo náhodou, že si vybrali také ovčí vlnu - po surfování na nohách byli velmi chladní ze studené vody a potřebného tepla. O několik let později Stedman zapsal ochrannou známku svých bot - UGH-BOOTS.

Jak ale uggs přesáhl Austrálii a dobyl celý svět? Zde přispěli k dalšímu surfařovi - Brianovi Smithovi. V roce 1978 poprvé přivezl několik párů a začal tyto boty prodávat v USA. Brzy otevřel svou značku ve Státech a nazval ji "UGG Australia". Pomalu boty začal získávat popularitu v Americe.

Nicméně, skutečný úspěch v Uggs přišel v roce 1995, když obě společnosti, spolu s obchodními známkami, byl koupen firmou boty Deckers venkovní korporace. Po tom, skutečná sláva přišla na australské ovčí boty.

Uggs je milován nejen americkými surfaři, ale také hollywoodskými celebritami. Při pohledu na jejich uggy-plátované modly z obrazovky, mládež také chtěla získat takové stylové a pohodlné boty. Sarah Jessica Parkerová, Oprah Winfreyová, Britney Spearsová se začala s jistotou chlubit v australských botách, nevědomky nutila celý svět, aby následoval jejich příklad.

Vlastnosti a výhody

Dnes jsou ugg boty vyráběny nejen firmou UGG Australia, ale i mnoha dalšími společnostmi. Boty, které nejsou vyráběny v Austrálii, jsou cenově dostupnější, ale ztrácejí se australskému původu díky syntetickým materiálům, z nichž jsou vyrobeny. To je nejlepší volba pro teplé zimní boty. Přirozená srst nejenže dobře drží teplo, ale také poskytuje vynikající vedení vzduchu, což umožňuje pokožce nohou „dýchat“, při zachování pohodlí a suchosti nohou. Ale mluvit o těchto kvalitách platí pouze pro UGG Australia. Dnes se tato značka může pochlubit skutečnými uggs vyrobenými ze 100% ovčí vlny.

Navíc je tento typ obuvi velmi lehký a pohodlný. Dokonce i stélka z těchto bot je vyrobena z kožešiny, a samozřejmě to umožňuje, aby se nohy cítily volně a pohodlně, což je důležité při dlouhých zimních procházkách.

Díky drážkované podešvi udržují boty stabilitu, která je lepší a pohodlnější na kluzké vozovce, což je také jejich významnou výhodou.

Real UGG Austrálie má také pevnou patu v botách. To chrání boty před předčasným opotřebením a fixuje nohu, což je obzvláště důležité pro ty, kteří nemají dokonalou chůzi.

Uggs - velmi univerzální boty.Lze ji snadno kombinovat s bundou jakékoliv délky, s krátkou koženou bundou nebo s koženou srstí, se sportovním oblečením a dokonce s kabátem.

Modely a styly

Dnes, uggs může být nalezený v téměř nějaká výška a barva. Nicméně, nejoblíbenější modely jsou uggs kotníku hluboko a mírně vyšší, ale nedosahují kolena. Uggs jsou klasické béžové barvy. Navzdory tomu je barevná škála australských bot neuvěřitelně bohatá a můžete si vybrat jakýkoliv odstín na základě vašich osobních preferencí.

V široké paletě jsou prezentovány nejen barvy, ale i povrchová úprava bot. Chcete-li začít, vysoké uggs lze nosit ohnutím jejich horní části směrem ven. Stejná dvojice bot tak bude mít jinou výšku a bude se lišit v závislosti na vaší náladě.

Kromě toho existuje velký výběr modelů s kožešinovými vložkami venku - takové boty jsou zajímavé a drahé.

Kolik různých možností pro vnější design australských bot! Dámské uggs jsou zdobeny kamínky, výšivkou, flitry, přezkami, korálky, výšivkou a flitry! A to je jen jejich malá část. Dobře vypadající modely s pletenými vložkami, například pletený copánek jezdecké boty. Velké ozdobné knoflíky, kožené střapce, semišové třásně a dokonce i saténové šněrování může být krásným doplňkem na boty.

Neobvyklé a stylové vzhledové modely vyrobené pod kůží, například had. A jak se vám líbí lesklé kovové uggs, krásně duhově v paprscích zimního slunce? Romantické dámy ocení boty, zdobené luky nebo květinovým vzorem. Tato bota je skvělá pro ty, kteří se chtějí nejen spolehlivě chránit před chladem, ale nebojí se experimentovat a lásku, aby se stali centrem pozornosti.

Získání popularity a mužů uggs. Tyto modely jsou prezentovány v klidných a univerzálních barvách.

Samozřejmostí je velký výběr modelů pro nejmenší. Navzdory tomu, že ugg boty jsou univerzální, častěji se nakupují pro dívky než pro chlapce. Dětské boty, stejně jako dospělí, potěší oko různými barvami a dekorem. Ovčí vlna bude díky svým vlastnostem oteplování ideální pro dětské boty. Uggs, dítě nemá šanci chytit nachlazení. Opět platí, že záleží na univerzálních vlastnostech ovčí vlny - není to nic jiného, ​​že ovčí kůže se aktivně používá nejen pro boty, ale také pro výrobu zimních obálek pro děti.

Jak si vybrat uggs?

Pokud jste odhodláni koupit originální UGG Austrálii, měli byste být velmi opatrní, protože padělky na slavné značce narazí na každém kroku. Dejte pozor na následující:

  • Vzhled. Skutečné ovčí uggs sestávají z jedné vrstvy, kde přední část je kůže zvířete, a vnitřní část je jeho srst. Vidíte-li mezeru mezi kožešinou a vnějškem, pak se berou a spojují odděleně, což znamená, že máte padělek.
  • Kožešina uvnitř boty. Načechraný, tlustý a lehký - tak by to mělo být. Kožešina je zbarvená a voní zvláštní? Tyto uggs nejsou ovčí kůže!
  • Podešev. Matný a pružný, poměrně vysoký (1,3 cm), rýhovaný a vždy s logem společnosti uprostřed - takže by měl vypadat v původním páru.
  • Obaly. Každý pár UGG Austrálie přichází v značkové krabici s logem značky. Krabice by měla mít holografickou nálepku a uvnitř krabice budou vložky s vděčností za nákup a informace o výrobku.

Co může uggs nosit?

Tyto boty již dlouho úspěšně zapadají do každodenního stylu, takže kombinace s vaším oblíbeným oblečením není obtížná. Přesto stále existují některé malé rysy toho, co australské boty „lásku“ a „nelíbí“:

Uggs vypadají nejlépe s dlouhým svrchním oblečením nebo s krátkými bundami do pasu, ale dlouhá srst "na podlaze" riskuje, že s touto botou bude směšné.

Hubené džíny a legíny jsou pro ně skvělé. Je možné kombinovat uggs s teplým pleteným oblečením nad koleny a pevnými punčochami.Široké nebo silně rozšířené kalhoty, stejně jako dlouhé šaty z příliš lehkého materiálu, bohužel nebudou s touto botou kombinovány.

Uggs miluje ležérní styl, nebo jednodušší, klidnější a známé každodenní oblečení. Drahý kožich nebo kožešinová vesta pro ně nebude fungovat, ale s jednoduchou základní bundou, pláštěm rovného střihu nebo krátkou bundou budou vypadat dobře.

Nezapomeňte na moderování. Pokud si vyberete jasný a zdobený model bot, neměli byste nosit doplňky s kamínky a svrchními oděvy s honosným vzorem. Boty se stanou velmi nápadným přízvukem ve vašem snímku, a přidáním něčeho jiného riskujete, že dostanete vulgární obraz. Naopak, když jste se zastavili na jednoduchém modelu základní barvy bot, můžete jej bezpečně přidat s svrchním oblečením své oblíbené světlé barvy.

Jak se starat o uggs

Navzdory své praktičnosti a funkčnosti se věci, kterých se ovčí boty bojí. Jedná se především o vlhkost. Před prvním výstupem z domu v nové botě nejprve naneste vodoodpudivý sprej. Snažte se nosit uggs pouze v suchém počasí. Zejména je třeba se obávat mokrých míst na silnici posypané chemickým činidlem, z něhož na botách mohou snadno zůstat skvrny i po vysušení.

Jakmile se boty ugg nemohou navlhčit, nelze je prát. To je další důvod, proč byste je měli nosit ve vhodném počasí (abyste je později nemuseli odstranit z kontaminace). Pokud jsou uggs stále špinavé, vezměte si tvrdý kartáč a jemně otřete již vysušené nečistoty.

Pokud jsou navzdory veškerému úsilí stále namočené, nesušte je na baterii, v blízkosti horkých elektrických spotřebičů nebo proudu horkého vzduchu. Takže jsou deformovány a budou i nadále horší. Dejte je na teplé místo a trpělivě čekejte, až se uschnou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky