Boots-pipes 2019

Boots-pipes 2019

Před několika lety se staly módní takzvané holínky. Tento model boty je zcela originální a chytlavý, a jeho zvláštností je, že šířka jeho vrcholů a kotníků je přesně stejná a bota samotná vypadá jako trubka.

Takové boty byly populární v polovině minulého století a měly za cíl žokejové boty s plochou podrážkou. Ve dvacátém prvním století se Ricardo Tisci vrátil k dýmkám, což pro značku Givenchy vytvořilo originální model bot, který obrátil módní svět vzhůru nohama a stal se hitem prodeje od okamžiku, kdy vstoupil do obchodů. Neobvyklý vzhled, skrytá pata a druh la bot, pokrytých kalhotami, jako mnoho módních žen. Tento model neprodleně pronikl do mas a jiných značek, ale uplynulo několik sezón a svět byl schopen vidět trubky různých značek v naprosto rozmanité verzi. Byly tam modely bez paty, klín nebo jehlové, kožené a semišové. Původní, krásné a mírně hrubé boty se ukázaly být velmi praktické a pohodlné.

Jednou z vlastností této boty je, že nepotřebujete zip ani jiný uzávěr. Trubky jednoduše táhnou přes nohu a tento proces usnadňuje široká spoušť. Postupem času se návrháři rozhodli tento model vylepšit a začali vyrábět boty, trubky se zipem na boku, aby se zjednodušil úkol jejich zákazníků. Koneckonců, u dívek s vysokým zvedáním je poměrně problematické natahovat hrubé boty z husté a ne protahující se kůže.

Ricardo Tisci následovalo mnoho značek a na příkladu hlavního designéra značky Givenchy začaly tento model obuvi zahrnout do svých kolekcí, které se líbily mnoha módním ženám, a to nejen díky originálnímu a překrásnému vzhledu, ale také díky pohodlnému balíčku. Tak, boty, trubky se objevily ve sbírkách Gucci, Louis Vuitton, Lanven, Burberry a mnoho dalších luxusních módních domů. Ze známých značek nezůstaly pozadu ani masový trh. Současně s výše uvedenými značkami, Zara, H & M a velké množství dalších společností také zahrnovaly boty a společnosti vyrábějící trubky pro masový trh. Slovo boty-trubky se staly nedílnou součástí šatníku každé módy a nenechají ji na dlouhou dobu.

Modely

Plochá podrážka

Trubky bez paty se staly oblíbeným oděvem nejen pro jezdce na koních, ale i pro běžné dívky, které preferují pohodlí, pohodlí a styl. Tyto boty jsou vyrobeny z semiše a pravé kůže. Vlastně při výběru jakéhokoli modelu potrubí, měli byste věnovat pozornost materiálu. Čím hrubší je kůže, tím lepší je bota. Boty, trubky bez paty, nebo, jak se jim říkalo, i žokejové boty, navzdory jejich hrubosti, vypadají docela elegantně a zdůrazňují štíhlost a sofistikovanost nohou.

Na patě

Zpravidla je pata tohoto modelu boty vyrobena mimořádně silná a stabilní. Krátká délka dodává botě pohodlí a obecně díky tomuto tvaru paty dává trubkám vyváženější vzhled a horní část bot se nezdá příliš masivní ve srovnání se spodní částí.

Běhy

Pokud vezmeme v úvahu popularitu boty, není vůbec překvapující, že tento model obuvi byl také přizpůsoben pro boty s trubkami. Je pravda, že musíte být docela statečná dívka a být schopni vybrat obrázek velmi správně a přesně, aby se správně prezentovat tento typ nahuštěné boty v luku.

Podzim a zima

Velmi pohodlné boty-trubky pro zimní sezónu.Teplé zevnitř s přírodní nebo umělou kožešinou, jsou ideální pro zimu, zejména pro sněhové závěje, které jsou často chyceny v cestě. Nebojí se takových bot ani štíhlých ani špín, díky přírodní kůži, ze které jsou vyrobeny. Zimní boty-trubky jsou poměrně rozšířený model obuvi. Téměř každá známá značka má tento model obuvi ve své kolekci.

Podzimní boty jsou téměř stejné jako zimní boty, kromě toho, že místo podšívky z kožešiny mají textilní. Některé modely jsou vyrobeny nejen z kůže nebo semiše, ale také z gumy, takže dostanete velmi stylové gumové boty, které jsou ideální pro deštivé podzimní počasí a kaluže.

Boty, trubky, zpravidla nemají jasný dekor. Tento model sám o sobě je velmi velký a trochu drsný, takže je zdoben spíše omezenými prvky dekoru. Nejčastěji se používá pro tento popruh nebo loga značky, stejně jako kovové přezky. Méně obyčejně, tento model boty je zdoben třásněmi nebo kamínky.

K obleku

Tento model boty je v obraze poměrně velký akcent, takže to není pro každého. Boty-trubky jsou ideální pro štíhlé dívky středního stavění. Zvláště půjdou do dívek s úhlednými lýtky a štíhlými nohami. Boty pouze zdůrazňují výhody jejich postavy v tomto případě a zlepšují obraz jako celek.

Mnozí návrháři důrazně doporučují trubky plným dívkám. Ale poslouchat jejich názor je velmi opatrný, protože ne každý model jde do jeho nejpodrobnějšího postavení, a masivní boty-trubky se zaměří pouze na velká telata. V zásadě byste neměli zoufat, protože v obrovské paletě modelů tohoto typu bot bude alespoň jeden pár, který se vejde na každou nohu. Pokud opravdu chcete koupit takové boty, můžete si vybrat model ne s rovnou trubkou, ale s hřídelí v malé harmonice a malým tlustým patem. V tomto případě budou proporce splněny a obraz zůstane harmonický.

Nedoporučuje se nosit trubky pro dívky s velmi tenkýma nohama, protože hrubé boty způsobí, že obraz bude příliš těžký a zdůrazní pouze nadměrnou tenkost nohou. Jediný případ, kdy takové dívky mohou tento model obuvi koupit, pokud mohou správně vyvážit obraz velkého a objemného vrcholu.

Co na sebe

Boty, trubky jsou velmi univerzální typ obuvi. Kombinují praktické s jakýmkoliv kusem oblečení a mohou dokonale doplnit každý obraz.

Vysoké trubky jsou perfektně kombinovány s těsnými kalhotami a džíny. Stačí vyvážit obraz velkého pleteného svetru, bundy nebo svrchního oblečení a dostanete velmi stylový ležérní luk.

Tento model je dobře kombinován se sukní, nejlépe trochu rozšířeným. Hrubé a velké trubky mohou způsobit, že obraz bude příliš těsný úzkou sukní nebo šaty. Pokud jde o oblíbené téma dámské šatní skříně, a to šaty, pak tyto boty lze také snadno kombinovat s nimi, zejména pokud jsou šaty velké pletené nebo mají mírně volumetrické rukávy.

Stylové obrázky

Lemovaná kožená sukně je doplněna objemným světlým svetrem a hnědým, lehce protáhlým svetrem. Kompletní obraz kožených bot, trubek Givenchy, které perfektně zapadají do tohoto luku. Jak můžete vidět na této fotografii, boty jsou dokonale vyvážené s velkým vrcholem.

Tento obrázek je poměrně jednoduchý: hubené modré džíny a lehce objemná černá halenka. Jako boty používaly černé kožené boty, trubky od Ricardo Tishi.

Příklad každodenního vzhledu: šedé sportovní oblečení v černém tisku je doplněno černými gumovými trubicemi. Jako příslušenství se používá černá čepice s rovným vrcholem a zlatým řetízkem.

Celkový černý vzhled byl vždy, je a zůstane v trendu. Černé štíhlé kalhoty zastrčené do kožených bot v černých trubičkách a doplněné černou saténovou blůzou.Doplněk v podobě zlatého pásu a malých náušnic úspěšně doplňuje takový elegantní luk.

Světlé šaty s barevným potiskem rozšířeného stylu s objemnými, dlouhými rukávy jsou krásně doplněny černou kabelkou Chanel Boy a boty Givenchy značky Ricardo Tisha se skrytým klínem paty. Navzdory drsnosti obuvi a lehkosti šatů vypadá tento obraz docela harmonicky a krásně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky