Timberland boty

Timberland boty

O značce

Pokud se zdá, že americká značka Timberland existuje již dávno na trhu vysoce kvalitních a módních bot, pak podle amerických standardů je to spíše mladá značka. Historie společnosti sahá až do roku 1973.

Do roku 1980 získal Timberland popularitu díky svým vodotěsným botám a sortimentu zboží pro denní šatní skříň a outdoorové aktivity. Do roku 1985 bylo prodáno miliony párů bot. V 90-tých letech, společnost pokračovala expandovat a začal zachytit všechny velké trhy. Kromě bot začala vyrábět pod vlastním jménem batohy, hodinky a dětskou obuv.

Dnes je značka Timberland primárně spojena s celebritami (Jay-Z a Kanye West) a fasionisty (street style).

Známé žluté boty mohou být stejně vidět jak na stavitele v Massachusetts, tak na studenty v Kalifornii. Timberlands v Evropě se staly symbolem luku „Made in the USA“, v Asii jsou znamením individualismu.

Získali nesmírnou popularitu mimo domov. Není divu, že v roce 2015 dosáhl zisk společnosti 1,8 miliardy dolarů.

Společnost Timberland poprvé vydala svou reklamu v televizi. Předtím to neudělala žádná bota. Další společnost si vzpomněla na skutečnost, že během událostí 11. září 2011 v New Yorku společnost poskytla všem záchranářům své boty, jejichž boty byly poškozeny (roztaveny) při vysokých teplotách při požáru ve dvou věžích.

Vlastnosti

V naší zemi se boty Timberland nazývají „Timberlands“ nebo prostě „Timby“. Tak, jak nosit takové boty. Nejprve se rozhodněte pro styl: klasické monofonní nebo světlé kontrastní ležérní. Za druhé, před uvedením na trh, výrobci doporučují, aby na ně pokropili ochranný sprej, aby se předešlo vzniku skvrn a skvrn. A konečně, nosit takové boty s tlustými ponožkami! Timberlands jsou vyrobeny z velmi odolné kůže a zdobené robustní semiš, takže během prvních několika týdnů ponožky jsou možné, pokud nohy nejsou chráněny. A to není ta nejpříjemnější věc, takže se pusťte s teplými tlustými ponožkami.

Charakteristické vlastnosti bot:

 • Ručně vyráběné;
 • Odolné vůči vodě;
 • Vysoce kvalitní kůže;
 • Použití surovin recyklovaných z plastových lahví;
 • Krajky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného nylonu;

Použité technologie:

 • Technologie PrimaLoft® ECO poskytuje vynikající tepelnou izolaci;
 • Technologie ANTI-FATIGUE zabraňuje únavě chodidla;
 • Technologie využívající nástroje k ochraně životního prostředí.

Dnes, Timberland může být koupen oba v mužském a ženském designu, a vyrovnat dětem, ačkoli zpočátku boty byly šité výhradně pro zástupce silnějšího sexu. V dámské kolekci jsou zimní modely a letní. Pokud se v různých barevných obvazech najdou zimní, podzimní a jarní boty, dámská letní kolekce je více omezená (šedá, bílá, černá). Navzdory tomu, že pro muže i děti, je design bot Timberland založen především na klasickém žlutém modelu, ženy mají poněkud širší sortiment: najdete boty s vysokými špičkami, šněrováním a bez kůže, semiše a kůže, a dokonce i paty a klíny.

Je třeba poznamenat, že boty od firmy Timberland nejsou nejlevnější. Nejoblíbenější žluté lesy budou stát v rozmezí 12 až 14 tisíc rublů. Nejdražší model dnes prezentován v obchodech stojí 19 tisíc rublů.

Nicméně, kvalita, pohodlí, trvanlivost a pohodlí nezastaví kupce fanoušků této značky.

Jak odlišit falešné

Otázka, jak odlišit originál od falešné, je dána mnoha kupujícím, když kupují woodland.Vzhledem k tomu, že všechny výrobní útvary společnosti byly dávno převedeny do Dominikánské republiky a Číny, jsou jména těchto zemí uvedena na originálech. Falešné jsou stále napsány "Made in USA". Takže, 5 hlavních bodů, které musíte určitě věnovat pozornost.

 • Velmi dobře zkontrolujte výrobek ze všech stran. Pociťujte kůži, měla by být tlustá, trvanlivá a dokonce drsná.
 • Věnujte pozornost švům: musí mít stejnou výšku a musí být umístěny ve stejné vzdálenosti mezi nimi.
 • Ujistěte se, že švy jsou pevné.
 • Písmeno „R“ v kruhu by mělo být také vytištěno na straně paty nad slovem Timberland.

Zvažte označení "Strom":

 • Písmeno „R“ je zakroužkováno v pravidelném rovnoměrném kruhu;
 • Větve stromu jsou vždy přísně podle výkresu;
 • Řádky pod stromem jsou vždy zakřiveny ve stejném tvaru.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky