Boty s tlustou patou

Boty s tlustou patou

Vlastnosti a výhody

Obuv s hustou patou - s kulatým nebo špičatým nosem, dlouhou nebo krátkou oříznutou, získala v této sezóně popularitu. Oni dokonce stali se více v poptávce než jehlové boty nebo tlusté boty. Ženy si tento typ vybírají z několika důvodů:

  • tlusté podpatky jsou stabilnější na povrchu než tenké čepy - to platí zejména pro led;
  • tento druh bot se zdá být mnohem elegantnější než bezšvová podešev;
  • Mnoho možností pro modely vám umožní vybrat si svůj vlastní jedinečný styl s vhodným oblečením.

V zimní sezóně jsou nejoblíbenější dámské boty s vysokými podpatky v dlouhé verzi nebo boty. Mají mnoho odrůd.

Různé modely

Klasickou verzí tohoto typu obuvi je zimní nebo demi-sezonní obuv s rovným širokým patem se zipy nebo zipy. Mohou být vyrobeny z přírodního patentu nebo matné kůže, koženky nebo semiše. Hlavním rysem je, že mají nejznámější vzhled a zároveň poskytují maximální pohodlí a stabilitu na ledu, chrání před slush.

Kovbojské boty nebo západní boty mají široký prst, úzký prst a šikmou širokou patu. Jedná se o zcela zvláštní typ obuvi, nicméně mnoho lidí ji preferuje. Lze ozdobit ozdobnými přezkami, perforacemi nebo vzory.

Širokoúhlé boty s hlavním rysem - bootleg stoupá nad kolena. To je populární model, který ženy používají nejen v zimě, ale i mimo sezónu. K dispozici je široká paleta bot se širokými podpatky na opascích, přezkách, s falešným šněrováním.

Krátké boty s tlustými podpatky mají zpravidla šněrování. Mohou existovat i další pásy v zádech, ale jsou více dekorativní. Polovina bot zakrývá holeně jen polovinu. Proto, pro těžké mrazy, nemusí být vhodné, ale jak demi-season boty jsou velmi důležité.

Kotníkové boty jsou mezi boty a botičky. Jedná se o elegantní typ obuvi, který je velmi vhodný pro sezónu podzimu nebo mimo sezónu. Mohou být buď šněrováním nebo bez něj. Na platformě jsou modely s tlustým patem.

Boty s širokým patem se špičatou špičkou jsou nejčastěji vyrobeny z hladké nebo matné kůže, mají přísný design a minimální dekorativní detaily. Tento typ obuvi je u žen v této zimní sezóně velmi oblíbený.

Mezi dámské boty se širokým podpatkem jsou uvedeny boty a vojenské boty. Mají dlouhé šněrování a firmware, podobně jako armádní barety. Dámské modely jsou však na rozdíl od pánských elegantnější, mají různé dekorativní detaily, například další popruhy nebo vyčnívající srst v horní části.

Co na sebe

Klasické modely bot s holeně pod kolenem lze nosit s šaty ve tvaru A z lehké tkaniny nebo vlny. Obraz bude stylový, pokud bude mezi horní částí boty a lemem šaty nějaká vzdálenost. Obraz můžete doplnit lehkým větrovkou nebo svetrem a plstěným kloboukem, který je barevně kombinován s botami.

Džíny nebo legíny zastrčené do širokých podpatků budou elegantní. Současně můžete nosit pletený můstek nahoře. Namísto džíny může být krátká sukně s krátkým rukávem perfektní, ale v tomto případě se nebude kombinovat těsný mini.

Romantický obraz s takovými botami může vytvořit lehký a elegantní kabát. Nejlepší je zvolit ne dlouhé modely pastelových odstínů.

Široké boty na podpatku s dobrými podpatky by se měly nosit pod šaty střední délky.Současně je nutné vzít v úvahu, že mezi lemem a vrškem boty je nějaká mezera. Dokonale padnou šaty ve tvaru A. A nahoře je nejlepší nosit široký pás, který bude barevně kombinován s botami.

Můžete nosit krátké nebo hubené džíny nebo legíny na nohy se širokými podpatky. Pokud jsou vybrány punčochové kalhoty, pak nejlepší volba je tlustá a neprůhledná.

Kožené kalhoty nebo hubené džíny se hodí pod oříznuté botičky nebo kotníkové boty. Některé se zdají být dobrou kombinací s denimovými krátkými šortkami. Můžete si vybrat jiný typ šortek, pokud nejsou ve sportovním stylu. Dobrá volba pro tento typ bot je legíny a hubené džíny.

Když je lepší nenosit

Existují případy, kdy je lepší nepoužívat boty na vysokém podpatku.

Takové boty harmonicky zapadají do stylu dívek s štíhlýma nohama. V opačném případě se nedoporučuje nosit. Je také lepší nebýt takové boty, pokud má žena velkou nohu. Takové předměty obuvi nebudou dělat pro příliš náročný hravý styl oblečení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky