Čerpadla demarové

Čerpadla demarové

O značce

Demar je polská značka, která vyrábí boty pro dospělé i děti. Modely vyráběné touto značkou jsou velmi oblíbené nejen v Polsku, ale v celé Evropě i v Rusku. Tato kampaň rychle získala trh díky kvalitě, vzhledu a dostupnosti svých produktů.

Všechno to začalo v roce 1978 v malém polském městě, kde byla vytvořena řemeslná dílna pro lesníky a rybáře. Obuv byla velmi oblíbená díky své praktičnosti a odolnosti, stejně jako kvalitě krejčovství. Pak se firma začala rozšiřovat a vyrábět speciální obuv pro pracovníky. Později se objevily ženské a dětské linie.

V poslední době je prioritou dětská řada bot, která je velmi oblíbená po celém světě. Demar se etabloval jako výrobce vysoce kvalitních, krásných a praktických bot, které se budou líbit každému.

Značka má vlastní webovou stránku, kde najdete spoustu užitečných informací o produktech a seznamte se s katalogem a nejnovějšími modely.

Štítek můžete zakoupit téměř všude. Obrovské množství dětských obchodů a on-line zdrojů nabízí Demar boty za velmi příznivé ceny.

Značka nyní pracuje v několika směrech a vyrábí modely pro lovecké, rybářské, dámské a dětské zimní a demi sezony. Nejoblíbenější gumové boty Demar, které mají velmi originální design a dobře chrání nohy před vlhkostí.

Vlastnosti a výhody modelů

Kvůli zvláštnostem ruského klimatu se nepředvídané situace často vyskytují, když déšť, déšť nebo jiný typ špatného počasí naruší nebo prostě zkazí zajímavou procházku, kterou miluje mnoho dětí. Je to dvojnásobně urážlivé, když prší celý den a ani nepřemýšlí o tom, že by byl přerušen alespoň hodinu. Výbornou cestou z této situace jsou gumové boty značky Demar, které ochrání nohy dítěte a matky před nečistotami, slizem a nadměrnou vlhkostí. Bez ohledu na počasí můžete v této botě chodit a nemusíte se starat o suché nohy, což je velmi důležité.

Společnost Demar je známá nejvyšší kvalitou svých výrobků. Všechny boty jsou vytvořeny pomocí speciální technologie, která zajišťuje integritu boty a nemá zbytečné klouby, kterými prochází voda v botách jiných značek.

Díky spolupráci s italskými designéry mají gumové boty velmi originální a krásný vzhled, který okamžitě přitahuje pozornost a potěší oko, zejména v deštivém počasí.

Speciální, inovativní technologie pro výrobu gumových bot a vysoce kvalitních materiálů umožňuje, aby se bota neopotřebovávala a sloužila po dlouhou dobu bez poškození, poškrábání nebo otěru.

Ženské modely

Řada bot pro slabší sex byla vyrobena jen před několika lety a podařilo se jí rychle získat přízeň mnoha fanoušků dětských sbírek. Dámské gumové boty jsou k dispozici v několika verzích a mají svá vlastní jména. Jedná se o modely Lady, Lili, Luci a Rainny. Tato bota je určena k nošení v podzimních a jarních deštivých měsících, kdy špatné počasí brání chůzi v běžných botách. Mnoho modelů má speciálně vyhřívanou plstěnou ponožku, která je odnímatelná. To je další unikátní gumová bota Demar.

Plstěná ponožka umožňuje regulovat teplo nohou. Bez ní mají boty běžnou textilní stélku, která je vhodná pro teploty v rozmezí od plus do patnácti plus sedm nebo pět stupňů. Na sobě cítil ponožku, můžete chodit v botách i při mínus dva nebo tři stupně.

Boty mají krásný a originální vzhled a jsou prezentovány v různých barevných barvách. Existují modely s výkresy a dalšími vzory. Praktičnost, pohodlné podložky, zajímavý design a originální barvy - to vše dělalo mnoho dívek a žen fanoušků gumových bot společnosti Demar.

Dětské modely

Linka pro děti je zvláštním směrem společnosti Demar. Je vyvíjen profesionálními technology společně s pozvanými italskými designéry. A pokud jsou první z nich zodpovědné za kvalitu, praktičnost, pohodlí a odpružení, následují reprodukci originálního a jasného designu, který je velmi oblíbený malými dětmi.

To byla značka Demar, která vydala dětské gumové boty s populárními kreslenými postavičkami. Donald Duck a Mickey Mouse, auta z karikatury Auta, stejně jako mnoho dalších vypadají skvěle na boty pro chlapce a dívky.

Pro teenagery jsou vyráběny modely gumových bot ve více upoutaných a klasických barvách, jsou zde také boty z jasných a monotónních odstínů.

Některé modely jsou k dispozici s plstěnou ve formě plstěné ponožky, kterou lze snadno dosáhnout a vyčistit nebo prát. Na horní hraně punčochy je teplá pryžová část, která zajišťuje pohodlnější uchycení špičky k noze.

Dětské gumové boty, vyrobené firmou Demar, jsou jedním z lídrů nejen na ruském trhu, ale iv Evropě.

Tabulka velikostí

Demar mřížka společnosti je velmi výhodná, protože má dvojí rozměry. To je velmi velká výhoda, protože si můžete koupit boty s malým rozpětím poloviny velikosti a dítě v něm bude pohodlné. Bude také možné ji nosit v příští sezóně.

A tak, pokud je délka nohy vašeho dítěte 13,5 cm, pak byste měli mít velikost 20/21 a 14,5 cm 22/23. U 16 centimetrů, zpravidla mají velikost 24/25 a velikosti 17,5 cm 26/27. S délkou nohy 18,5 centimetrů se předpokládá, že boty jsou 28/29 a velikosti 20,0 cm - 30/31. Při 21,0 centimetrech je velikost 32/33 a 22,0 - 34/35.

Recenze

Recenze gumových bot společnosti Demar opět dokazují vysokou kvalitu a praktičnost těchto bot. Všechna hodnocení jsou naplněna chválou a komplimenty. Je zde vysoká odolnost bot proti opotřebení, jejich původní vzhled, stejně jako plná shoda s evropskou kvalitou. Všechny tyto výhody přitahují značku každým rokem stále více fanoušků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky