Nordman boty

Nordman boty

Mezi různými typy obuvi jsou boty považovány za jeden z nejpohodlnějších a nejpohodlnějších. Výrobce "Nordman" vyrábí pryžové výrobky. Tyto boty poskytují pohodlí a pohodlí nohou. Zpočátku, lovci a rybáři nevěřícně na produkty značky, s ohledem na materiál jako křehký. Postupem času však všichni zákazníci své nápady změnili.

Trochu historie

V devadesátých letech Pskov zahájil výrobu, která se specializovala na výrobu gumových bot. 1997 - začátek cesty společnosti. Navzdory krizovým momentům ve státě bylo již vyrobeno již prvních 80 tisíc výrobků. 2000 - znamenal zvýšení kvality podniku. Zahájena italská linka "Wintech" a "Bizeta", stejně jako vytváření řady pracovních výrobků obuvi. Základem výroby se staly nejnovější technologie a vysoce kvalitní materiály.

Od roku 2005 se výrobky začaly vyvážet do pobaltských států, Ukrajiny, Běloruska. Během tohoto období také značně vzrůstá popularita a poptávka těchto produktů v Rusku. Široká nabídka a nové produkty potěšily zákazníky z roku na rok. Objevte dětské, dámské výrobky. Nyní si každý může vyzvednout svůj oblíbený pár.

2013 - produkty začaly vyrábět pod značkou Nordman. Další dva roky byly pozoruhodné vydáním pracovních oděvů pro lovce a rybáře. Dnes známá značka představuje:

 • Výrobky pro dospělé a nejmenší pro každodenní použití ve městě
 • Modely pro lovce a rybáře
 • Speciální pracovní produkty, které mají ochranné prvky.

Vlastnosti a výhody

Výrobce si díky svým vlastnostem získal srdce mladých módy a dospělých:

 • Složení výrobků zahrnuje speciální materiál s minimální tepelnou vodivostí. Studená neproniká dovnitř a teplo je efektivně skladováno bez použití ohřívací vložky.
 • Snadnost a praktičnost. Modely váží mnohem méně než analogy jiných značek, včetně těch zahraničních. Můžete snadno provést každý pohyb.
 • Demokratická cena. Cena každého páru je k dispozici všem lidem. Dostanete správné boty bez vyprazdňování peněženky. Zároveň zůstává na vrcholu kvalita zboží.
 • Vzhledem k tomu, že boty mají snadnou a tepelnou odolnost, můžete snadno cestovat na dlouhé vzdálenosti. Zároveň budete cítit jen pohodlí a pohodlí.
 • Široký rozsah velikostí. Existují modely do velikosti 47. Vyšší zdvih bere v úvahu anatomické rysy struktury nohy.
 • Široká nabídka zboží. V moderních obchodech najdete řadu modelů výrobce. Určitě si vyberete výrobek podle svých představ. Pocit pohodlí a pohodlí.
 • Modely mají široký hřídel. Lze tedy doplnit výrobky teplou vložkou z materiálu odolného proti vlhkosti. Vrstva horní fólie se skládá z hustých a teplých vláken lnu a vlny. Umožňují odstranit studené boty a nechat v nich teplý vzduch. Odpovídající působení probíhá s vlhkostí.
 • Praktičnost. Modely jsou velmi praktické, mají vysokou odolnost proti opotřebení. Jsou odolné vůči působivým zimním mrazům a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Výrobky vám budou sloužit po dlouhou dobu s náležitou péčí a správným provozem.

Vysoká poptávka po zboží hovoří o kvalitě výrobků. Budete mít možnost vyhodnotit boty a jejich všestrannost. Hlavní je vybrat správný model. Při nákupu si pečlivě vybírejte produkt, aby nedošlo k falešnému úniku. Ohodnoťte vzhled zboží. Boty by měly vypadat reprezentativně a elegantně. Podívejte se na obal a štítky.

Modely

Zkušený výrobce v této sezóně představil vylepšené modely. Všechny produkty mají vysokou kvalitu:

Zima

Modely jsou ideální pro zimní období. Díky speciálnímu ostění a speciální výrobní technologii efektivně udržují teplo. Budete se cítit v pohodě a v pohodě.

Baby lumi

Mladí kupci také ocení pohodlí a pohodu v botách této značky. Měkká izolace je vyrobena z přírodní kožešiny. Nohy zůstanou suché i po aktivním dni. To je skvělý způsob, jak chránit dětské nohy před podchlazení. Silná litá podešev chrání před chladným počasím. Je lehká, praktická, ne kluzká. Vaše dítě si bude užívat každého kroku, prozkoumat svět bez pocitu nepohodlí v nohách.

Tkanina je vodoodpudivá. Chrání proti pronikání vlhkosti. Boty této značky je lepší použít při teplotách od mínus deset po mínus třicet. V teplejším počasí by se nemělo nosit žádné oblečení.

Klasika

Jeden z nejpopulárnějších modelů moderních lidí. Produkty se zahřejí v chladu na mínus 45 stupňů. Vložka je velmi teplá a spolehlivá. Je vyroben z fóliového materiálu. Přírodní srst je 50%.

Extrémní (Extreme)

Lovci a rybáři tuto linku, speciálně navrženou pro ně, již ocenili. Takové boty mohou fungovat v drsných podmínkách extrémního chladu až mínus šedesát stupňů. Kromě toho má každý výrobek dvakrát zesílenou špičku, což je zlepšená pata. Silná odolná podešev vzrostla 1,5 krát. Vnitřek výrobku je vyroben z několika vrstev a je také vyztužen.

Ti, kteří chtějí tento model koupit, stojí za to připomenout, že je lepší vzít si boty větší. Stélka účinně pohlcuje vlhkost, což umožňuje, aby nohy byly po celý den suché. Nordman Extreme - pro ty, kteří preferují aktivní život, má zimní turistiku. Výrobky se snadno udržují, účinně chrání před chladem a vlhkostí.

Ženy

Známá značka vyrábí nejen specializované modely pro lov a rybaření. Tam jsou elegantní a stylové možnosti pro fair sex, které lze nosit každý den. Lehké, teplé a pohodlné - to je způsob, jakým můžete charakterizovat jakoukoliv kolekci.

Boty mají izolaci, vodu odpuzující materiál, jsou teplé a pohodlné. Vyberte si model podle svých představ. V letošním roce, výrobce představuje jasné barvy pro ty dámy, které chtějí zdůraznit svou individualitu, vypadají stylově a atraktivní ve všech situacích.

Muži se zahřejí manžetou

Tyto výrobky jsou pozoruhodné pro pohodlné boty, mají vysoký vzestup a široký vrchol. Díky vícevrstvé vložce a fóliovému listu s vlnou a lnem neproniká vlhkost do výrobku. Boty stojí test i v těch nejtěžších podmínkách polární zimy. Zimní lov a rybaření budou vaší jedinou radostí. Výrobek má odnímatelnou izolaci.

AKTIVNÍ (aktivní)

Vysoce kvalitní modely testované časem a drsným zimním chladem. Budete mít možnost obléct výrobky i za třicet stupňů mrazu. Měkká a teplá kožená podšívka umožní, aby se nohy cítily pohodlně a pohodlně.

Módní barvy sezóny

V této sezóně věnuje výrobce zvláštní pozornost barvám zboží. Klasické barvy značky stále převládají. Nicméně, tam jsou barevné modely, které budou apelovat na všechny módní ženy.

Modrá

Módní barva této sezóny je modrá. Známá značka vyrábí produkty této barvy. Dokonale zapadnou do vašeho šatníku, přizpůsobí se individuálnímu obrazu. Všechny modely jsou zároveň praktické a trvanlivé.

Zelená modrá

Tento odstín získává v této sezoně popularitu. Modely se organicky hodí do vašeho stylu, vhodné pro rybaření a lov. Barevné schéma je vhodné pro muže i ženy. Buďte trendy.

Černá

Klasická černá barva nikdy nevypadá z módy. Výrobce nabízí v této praktické barvě pánské, dámské, dětské možnosti.Vyberte si perfektní zápas.

Další barvy

Pro děti a spravedlivý sex, Nordman vydal jasné modely. Jako všechny mody mají například barvu fuchsie. Zdůrazní vaši originalitu a individualitu. Vyberte si správný model, oblečte si bundu nebo sportovní oblečení a doplňte stylový vzhled s příslušenstvím.

Jak se starat

Produkty Nordman jsou v péči jednoduché a nenáročné. Stačí pravidelně otřít výrobek hadrem. Vysoušecí obuv se doporučuje pouze při pokojové teplotě. Nenechávejte model v blízkosti zdroje ohně. Zvýšená teplota může poškodit materiál. Vnitřní izolační vložky musí být při každém použití vysušeny. Sušení výrobku na baterii není nutné. Je lepší nechat produkt v místnosti a počkat, až uschne.

Se správným provozem Vám model bude sloužit po dlouhou dobu. Stojí za zmínku, že boty z EVA podléhají mechanickému poškození. Výrobce doporučuje v tomto případě speciální lepidlo ve speciálních prodejnách.

Recenze

Modely populární společnosti jsou široce známé mezi rybáři a lovci. Zákazníci si všímají vysoké kvality výrobku, jedinečné výroby, kombinace přírodních a syntetických tkanin. Vnitřní vložka se skládá z kombinace umělé kožešiny a vlny. Pevná polyesterová síťovina je upevněna. Je to spolehlivá ochrana proti předčasnému opotřebení.

Mnozí spotřebitelé si všimnou pohodlí a pohodlí, protože široká manžeta má pohodlné šněrování, pomocí kterého můžete produkt efektivně opravit.

Většina vyspělých výrobků má manžety o pět centimetrů vyšší než původně. Jsou také vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Každý pár má vodotěsné vlastnosti. Ve spodní části výrobků je vidět reflexní potrubí. Jasně je vidět i při minimálním osvětlení ve tmě. Takže si můžete být jisti svou bezpečností.

Spotřebitelé a nové a vylepšené modely s manžetou dvanácti centimetrů. Jsou ideální pro ty, kteří si nedokáží představit svůj život bez lovu nebo rybaření. Trvanlivost, odolnost proti opotřebení, trvanlivost - vlastnosti, které moderní lidé oceňují ve známé značce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky