Přírodní Uggs

Přírodní Uggs

Dámská šatní skříň se skládá z mnoha stylů obuvi. Tam jsou oba cvoky a boty s pevnou patou, a tam jsou uggy boty dobývání s teplou a útulný vzhled.

Vlastnosti a výhody

První boty ugg nikdy nesnívaly o tom, že budou na módních drahách v Evropě a byly vytvořeny v Austrálii výhradně pro teplo chovatelů ovcí. Pozdnější, boty byly přineseny do Spojených států, kde jeho úspěch začal.

Co je to uggs? Boty jsou boty z ovčí kůže nebo s použitím ve stylu "unisex", vhodné pro každou sezónu.

Výhody modelu jsou teplé, protože srst uvnitř přírodní obuvi má hustotu a měkkost a opálený povrch nedovolí vlhkosti uvnitř bot. Za zmínku stojí, že první modely byly označovány jako „ošklivé boty“, dnes však v různých provedeních a stylech takové jméno neodpovídá skutečnosti.

Materiály

Původní ugg boty jsou vyráběny australskou společností UGG Australia, která při výrobě používá pouze přírodní materiály.

Z ovčí kůže

Klasické ugg boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ovčí kůže. Jiné materiály, s výjimkou gumové podešve, neexistují. Přední a vnitřní strana boty je monolitické plátno, které se ani při protahování nemůže od sebe odlupovat.

Uggs může být vyroben z různých plemen ovčí kůže, nicméně, boty vyrobené z merino ovčí kůže mají nejlepší tepelné vlastnosti. Jedná se o modely, které vyrábí známá značka UGG Australia. Speciální obvaz činí materiál vodotěsným a označuje se jako "zvlněný". Takové boty díky ochranné vrstvě nezvlhnou ani v mezisezónním kaši.

Semišová kůže

Další paleta přírodních australských bot - modely ze semiše. Tyto boty se vyznačují jemností, sametem a vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Ovčí kůže působí jako podšívka, v tomto případě však výrobek již není monolitický. Semiš se přilepí k podšívce z kožešiny, která se při protahování látky v různých směrech cítí.

Tam jsou uggs semiše a významné nedostatky. Tento model tak zvlhne a zanechá neestetické rozvody, které se po sušení někdy promění v tmavé pruhy.

Z kůže

Uggs vyrobený z pravé kůže získává na popularitě, především díky snadné péči a větší odolnosti proti vlhkosti. Používá se v této kůži velkých i malých skotu. Kráva, býk a měkká telecí kůže se vyznačují svou pevností a trvanlivostí. Kozí kůže je velmi měkká, ušlechtilá, ale méně praktická. Volba tohoto materiálu závisí na připravovaných podmínkách opotřebení.

Ovčí kůže doplňuje přírodní kůži, takže boty dokonale snášejí mrazy a dobré i mimo sezónu, protože oba materiály umožňují vzduch uvnitř bot, což zajišťuje pohodlí nohou.

Jak si vybrat

Pokud si chcete koupit kvalitní přírodní obuv, je důležité obrátit se na slavné značky. UGG Australia je zárukou klasických vysoce kvalitních uggs.

V každém případě je třeba zkontrolovat vlastnosti a materiály s vysokým výkonem. Pokud výrobce uvede, že boty z ugg jsou vyrobeny z přírodní ovčí kůže, pak při napínání kožešiny a čelního povrchu v různých směrech by neměly být žádné praskliny ani lepení.

Uggs musí být sešité a nahrané. Z kůže by měla přijít jen přirozená vůně bez příměsí chemie.

Pokud je model vybrán, měli byste se rozhodnout pro správnou velikost.Musí být přesný, jinak bude prezentovaná bota rychle ztracena. Malá velikost tedy povede k deformaci oblasti prstu, protože ovčí kůže, semiš nebo kůže jsou velmi elastické materiály. Větší velikost nedovolí, aby se pozadí vešly těsně k patě, která bude vrásčitá a připomínat staré tenisky.

Kolik

Přírodní ugg boty nemohou být levné. Originální modely v sezóně slev lze zakoupit za 6-8 tisíc rublů. Tam jsou také cenově dostupnější ceny a zároveň snížit řetězec zprostředkovatelů mezi dodavatelem a výrobcem. Pokud se však náklady, které vám nabízíme, výrazně sníží, zamyslete se nad správností vaší volby, ale spíše se vzdejte sporných bot.

Jak se čistí

Australské boty vyžadují zvláštní péči, samozřejmě, pokud nemáme na mysli kožené modely. Ty se snadno čistí, protože nečistoty se snadno omyjí vlhkým hadříkem.

S modely semiše a mazanice je situace složitější. Příchod domů uggs je třeba vyčistit kartáčem na semiš. Pokud je znečištění silné, pak bude pro čištění užitečná houba a čistá voda. Namočení houby do vody, uggs jsou pečlivě vyčištěny, aby se zabránilo nadměrnému smáčení. Nedostatkem takového čištění je povinné mytí houby, jinak mohou po sušení boty získat ještě více špinavých skvrn. Vysoušecí boty by neměly být daleko od baterie a jiných topných zařízení, plnit si ugg boty papírem.

Pokud zůstane znečištění, je naprosto nemožné umýt uggs v pračce. Nejlepší řešení by bylo koupit speciální čisticí prostředky, které lze zakoupit u dodavatelů originálních obuvi. Budete muset dočasně zapomenout na úsporu svého rozpočtu, ale na oplátku obdržíte uggs, který může trvat několik sezón.

Recenze

Recenze australských bot potěší ty, kteří si chtějí tuto botu koupit. Spokojení majitelé přírodních modelů nepřestávají obdivovat své teplo. Navzdory hollywoodské módě nosit uggs po celou sezónu, ruské ženy módy stále kupují tyto boty výhradně pro zimní zima, se kterými se vyrovnat jen skvěle.

Ženy módy mluví s optimismem o čištění uggs. Tak, semiš a mazanice modely jsou snadno čištěny gumovým kartáčem, po kterém oni získají reprezentativní vzhled, o čemž svědčí četné fotografie. Životnost modelů dosahuje 3-5 let.

Tam jsou také úplně oponenti bot, stále volal uggs "ošklivé boty." Argumenty zahrnují patu, která spadne z pozadí a nadměrná šířka. Nicméně, jak většina z nich namítá odpověď, negativní zkušenost je spojena výhradně s nesprávně zvolenou velikostí boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky