Šaty s botami

Šaty s botami

Dámské boty - to je nejklasičtější verze obuvi, která je dokonale kombinovaná s šaty. Nicméně, vzhledem k různorodosti stylů bot je často obtížné najít harmonickou kombinaci bot a top. Jak vytvořit stylové obrazy, kombinovat boty a šaty v nich, se dozvíte z tohoto článku.

Jaké šaty jsou kombinovány s botami

Za prvé stojí za to hovořit o stylu šatů. Koneckonců, nejčastěji je to od nich, které jsme odrazili při výběru bot.

Šaty s krátkým rukávem

Módním trendem posledních sezón je kombinace lehkých šatů s krátkými rukávy a záměrně hrubými botami nebo botami s vysokými kotníkovými botami. Chcete-li vytvořit módní luk, můžete použít lehké šaty z džínoviny, textilu, perforované kůže nebo elegantní krajky. V teplém období mohou být tyto šaty kombinovány s originálními botami ve venkovském stylu nebo jen modely s vysokým bootlegem.

Krátké

Pokud se můžete pochlubit štíhlé nohy a milovat délku mini, pak ve vašem šatníku během chladného období musí být vysoké boty, které jsou ideálně v kombinaci s krátkými šaty. Pod krátkou délkou fit boty, punčochy nebo jackboots.

Šaty

Kancelářské šaty-pouzdra s tužkou sukně neztrácejí svůj význam u pracujících mladých dívek. Tento klasický styl příznivě podtrhuje důstojnost postavy a zároveň diskrétní a elegantní. Doporučuje se kombinovat klasické boty s nízkými, pevnými patami s takovými šaty.

Teplé šaty

V zimě byste také neměli opustit ženské luky. Teplé šaty nám pomáhají zůstat elegantní a okouzlující v chladných časech. Nejoblíbenější možností je pletený svetr šaty nebo tunika.

Pletené pletené šaty s objemnými copánky nebo elegantní vzory jdou dobře s vysokými botami na ploché podrážce. V tomto obrázku nebudou zbytečné a těsné punčocháče. A pokud se rozhodnete vybrat krátké boty pod pletené šaty, pak je můžete přidat s elegantní pletené kamaše.

Nový rok

Pro novoroční večírek si můžete vybrat teplé pletené šaty, zdobené různými flitry a kamínky a doplnit je velkolepými vysokými botami s pohodlnou patou.

Večer

Pro chladné období se zdá, že vypracování večerního luku je téměř nemožné. Ale to je daleko od případu. Luxusní večerní šaty jsou perfektně kombinovány se zimní obuví, hlavní je vědět, které boty si vybrat. Pamatujte, že hrubé boty, uggs a masivní boty v takovém luku bude určitě zbytečné.

Pod večerními šaty, stylisté doporučují vyzvednutí elegantní polo boty na patě nebo krátké boty z pravé kůže. Je žádoucí, aby boty byly velmi jednoduché - bez nýtů, šněrování a dalších zbytečných detailů.

Shirtdress a široké boty

Chcete-li vytvořit ležérní luk, jednoduchý tandem jako stylové tričko šaty a boty s širokými vrcholky bude vyhovovat. Luk je neformální, volný a vhodný i pro návštěvu univerzity, dokonce i na procházku s přáteli.

Jaké boty nosit šaty pod kolenem?

Podlouhlé šaty, stejně jako večerní šaty, zdaleka nejsou kombinovány se všemi botami. Stylisté doporučují kombinovat to s úzkými botami, sedí pevně na noze.Zvláště dobré je, když šaty dle Vašeho výběru doplňují boční štěrbinu nebo transparentní lem - v tomto případě budou boty při chůzi viditelné pro ostatní.

Trendová barevná řešení

Kromě kombinace stylů, nemůžeme zapomenout na barvy. Harmonický obraz je především správně zvolenými odstíny, které se doplňují a činí luk úplným a zajímavým.

Černá

Věčný klasik je černé šaty, které by měly být v šatníku každé stylové dívky. Tato barva je naprosto univerzální a perfektně se mísí se všemi ostatními odstíny. Základní černé šaty mohou být doplněny o světlé boty, které na luk přinášejí nádech svěžesti, a pastelové boty, díky kterým bude obraz ještě elegantnější.

Bílá

Další základní barva pro šaty je bílá. Chcete-li vytvořit ženské jemné luky na základě tohoto oblečení je lepší použít boty z kávy, béžové nebo šedé. Úplně bílá luk skládající se z bot přizpůsobených šatům bude také vypadat velmi elegantně.

Červená

Kadeřníci doporučují kombinovat šaty červeného odstínu s černými botami, černou, tmavě hnědou nebo béžovou.

Zlatá

Chcete-li vytvořit elegantní obrázky, můžete použít zlaté šaty. Chcete-li, aby obraz nebyl příliš barevný a levný, doplňte jej elegantními botami s tenkou jehlou nebo patou v černé, béžové nebo hnědé barvě.

Modrá

Světle modré šaty mohou být kombinovány s tmavými boty nebo boty, aby odpovídaly šaty. Můžete vyrobit luk měkčí a více ženský pomocí obyčejných světlých bot.

Vyberte si šaty pod botami

Už jsme mluvili o tom, jak si vybrat boty pod šaty, takže obraz vypadal harmonicky, což znamená, že nemůžete ignorovat proces výběru šatů pro určitý typ obuvi. Opravdu, často v dámském šatníku je jen jeden nebo dva páry bot. Takže musíte začít od nich, kupovat ty šaty, které budou kombinovány s vašimi oblíbenými botami.

Zima

Teplé boty na zimu se nejlépe kombinují s izolovanými pletenými šaty. Nejlepší volbou pro zimu jsou boty s plochými podešvemi nebo nízkými, stabilními patami, které se dobře hodí k vestavěným šatům a středně dlouhým tunikám.

S hnědou

Nejuniverzálnější jsou boty černé a hnědé barvy. Tyto boty jsou vhodné pro všechny barvy duhy.

Plochá podrážka

Ploché boty jsou vhodné pro každodenní i pracovní modely. Mohou být kombinovány s jednoduchými pletenými šaty nebo v poslední době populárními "transformátory" - šaty na šaty nebo šaty na svetr.

Vysoké podpatky

Většina žen, bez ohledu na sezónu, raději nosí boty s podpatky. Pata může být vysoká nebo nízká, v závislosti na vašich preferencích. Tato bota perfektně kombinuje šaty v ženském stylu: krajka, koktejl, večer.

Hrubé boty

Kontrastní luk se získá kombinací lehkých ženských šatů s záměrně hrubými botami. Tento obrázek je ideální pro mladé dívky, které se nebojí experimentovat se stylem.

Kůže

Nejpraktičtější a nejuniverzálnější jsou kožené boty. Těší se svým vzhledem a odolností vůči jakémukoliv poškození. Kožené boty jsou vhodné pro všechny šaty. Vysoké kožené boty, například, bude vypadat vhodně v koketní luk s krátkými šaty a nízké boty s podešví traktoru zapadají pod svetr šaty.

Suede

Další populární materiál je semiš. Boty z semiše vypadají elegantněji. Jejich sametový povrch činí boty atraktivnějšími a vhodnějšími pro vytváření elegantních luky s šaty. Suede se hodí k sametu nebo hedvábí. Luky s takovými botami jsou ideální na podzim nebo na jaře.

Jak se nosí

Aby byl vybraný obraz úplný a úplný, měl by být doplněn vhodně zvoleným příslušenstvím a svrchním oblečením.

S punčochami

V chladném období nemůže dělat bez punčocháče. Vyberte si prosté punčochové kalhoty, které lze nosit téměř se vším. Pamatujte si, že i když pro každodenní luky je docela možné vybrat si těsné punčocháče, v úkloně kanceláře budou určitě na místě.

S svrchním oděvem

Na podzim a v zimě je důležité, aby obraz nepokazil špatné svrchní oděvy. Ideální volba pro šaty s botami - klasický kabát. Pod černobílým monochromatickým obrazem zvolte světlý vrchol a nasycená barva šatů naopak utlumí diskrétní kabát.

V ležérním kabátu je možné nahradit kabát nebo bundu, která bude dobře vypadat s plochými botami. V zimě se do obrazu vejde luxusní kabát jakékoliv délky.

Jak bude vypadat stylový luk

Módní obraz je kompetentní kombinací odpovídajících stylů a barev. Chcete-li vypadat stylově v šatech a botách, postupujte podle našich rad, správně vyberte prvky šatů a doplňte je o své oblíbené doplňky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky