Boty Demar pro děti, ženy a muže

Boty Demar pro děti, ženy a muže

O značce

Světově proslulá značka Demar byla založena v roce 1978 v Polsku. Tato značka se specializuje na výrobu a prodej praktických a pohodlných bot pro děti, ženy a muže. Zpočátku Demar získal obrovskou popularitu ve své vlasti - v Polsku, a pak kvalita, spolehlivost a pozoruhodný vzhled bot této značky získal sympatie a pozitivní zpětnou vazbu z celé Evropy.

Všechno to začalo v malém polském městě, kde byly boty šité ručně v malé továrně. Společnost měla mnoho obdivovatelů, tržby začaly růst a technický pokrok dlouho nepřicházel - všechny tyto faktory začaly přispívat k rozšiřování výroby. Obuvnické stroje přišly nahradit ruční práce, továrna sama také expandovala.

Zpočátku byly v Demaru vyráběny pouze dětské boty, pak k nim byly přidány dámské a pánské linie. Později se vojáci této značky stali vojáky národní armády. To opět potvrdilo, že tato značka je velmi pečlivá o své pověsti a pečlivě sleduje kvalitu a praktičnost svých výrobků.

Navzdory velkému množství vyrobených bot se podařilo udržet vysokou kvalitu a designéři z různých zemí pracovali na vzhledu bot.

Nyní je společnost jedním z lídrů na světovém trhu pro výrobu a prodej dětské obuvi. Samozřejmostí jsou také modely pro dospělé, ale stále největší pozornost je věnována dětem. Linka modlitby je velmi široká a různorodá, miliony dětí po celém světě chodí v botách Demar.

Vlastnosti a výhody modelů

Jak již bylo uvedeno výše, společnost Demar pečlivě sleduje kvalitu výrobků.

Podešev boty má speciální vlnitý tvar a je vyvinuta ze speciálního protiskluzového materiálu, který vám pomůže stát na nohou iv silném ledu. Tak, aby boty neunikaly a chrání chodidlo před chladem a vlhkostí, používá se speciální technologie, pomocí které se dno a horní část obuvi spojují dohromady.

Existují legendy o další výhodě bot Demar. To je samozřejmě zvýšená ochrana před větrem a chladem a teplo zadržované botami i v extrémních mrazech. Podšívka z ovčí a izolované textilie, stejně jako speciální vodoodpudivý povlak poskytují pohodlí nohou. Boty mají nízkou hmotnost, nezhoršují se v zimě a mají také vysoký vzestup a široké vrcholy, takže mohou snadno jít na celou nohu. Světelné reflektory jsou také instalovány na mnoha modelech Demar, které se v poslední době staly nepostradatelnou součástí každého dětského šatníku. To dokazuje, že se společnost snaží držet krok s dobou a neustále se zdokonaluje.

K dispozici je také speciální ortopedická linka, která je vyrobena ze speciálních materiálů a má ortopedickou botu, která pomáhá bránit rozvoji ploutve. To je další plus, protože ve skutečnosti poměrně málo značek vyrábí pouliční obuv s ortopedickými vložkami.

Gumové boty Demar mají také výhodu v podobě vyhřívané stélky, která vypadá jako ponožka a je velmi snadné se z boty dostat. Tyto modely mají několik vrstev, které chrání nohy před chladem a vlhkostí. Vzhledem k tomu, že ponožku lze získat, je také snazší jej čistit a sušit.

Společnost vyvinula zvláštní odpis pro dětskou linku, která poskytuje další pohodlí a pohodlí obuvi při chůzi.

Dalším rysem bot Demar je, že jsou šity přímo v Polsku, a nikoliv v Číně, jako mnoho jiných modelů nejen bot, ale také oblečení.

Přehled modelů demarů

Rybářské a lovecké modely

Demar vyrábí specializovanou obuv pro rybáře a lovce. Firma vyrábí vysoce kvalitní obuv se speciální podešví, která se skládá z protiskluzového materiálu a má vlnitou podešev, která chrání chodidlo před uklouznutím. Vodě odpuzující materiál odolává vlhkosti a chladu, což je velmi důležité pro muže, kteří rádi tráví den nebo dva dny v přírodě, a to zejména v mokrém počasí.

Blok odpisů poskytuje další pohodlí a pohodlí při chůzi a uvolňuje nohu před nadměrným tlakem. Izolované vložky udržují nohy v teple. Boty jsou velmi kvalitní, takže i při velmi aktivní ponožce jsou boty a boty dostačující alespoň dvě nebo dokonce tři roční období.

Ženské modely

Společnost zahájila šití dámských modelů poměrně nedávno, jen před několika lety. Navzdory tomu však tyto modely získaly vysokou popularitu jak v Polsku, tak v celé Evropě a Rusku.

Vysoce kvalitní, praktické a krásné modely okamžitě oslovily mnoho dívek a žen. Existují modely na podzim a na jaře, které jsou velmi praktické v bahně, bahně a kalužích, to jsou modely Lady, Lili, Lucy a Rainny. K dispozici je speciální zimní linka, která zahřeje nohy i v silném mrazu a chrání je před větrem a chladem. Mezi tyto modely patří Pico, Lucky, Cross.

Dětské modely

Nejoblíbenější je samozřejmě dětská dětská obuv značky Demar, která se specializuje na výrobu a prodej dětských gumových bot, duet a bot.

Gumové holínky Demar jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a unikátní výrobní technologie neumožňuje vniknutí kapky vody do bot. V této řadě bot existuje několik směrů. Gumové holínky jsou vyrobeny pro různé povětrnostní podmínky a roční období. Letní a jarní boty jsou ideální pro teplou sezónu v období dešťů. V této době, dostatečně teplé, takže boty mají dostatek textilní podšívku, aby nohy před mrazem a zároveň chránit před vodou a vlhkostí.

Značka také vyvinula modely izolovaných gumových bot s teplou punčochou, která se snadno vyjde ze zavazadlového prostoru. Tyto modely bot jsou ideální pro pozdní podzim nebo brzy na jaře. Mnozí rodiče také nosí tyto boty pro děti na extra teplé ponožce v zimním bahně, protože gumové boty jsou mnohem snazší čistit od mokrého bahna než běžné zimní.

Gumové boty značky Demar jsou atraktivní pro jejich světlý a originální design. Tento model obuvi zdobí pestrobarevné obrazy i animované postavy pro radost dětí, a to i v ponurém podzimu. Pro teenagery jsou gumové boty vyráběny ve více klasických barvách, jako je černá, šedá, hnědá a béžová.

Snowboots této značky také získal velkou popularitu a lásku mnoha rodičů po celé Evropě. Tento model obuvi představuje více objemových bot se zpevněnou podrážkou. Jsou ideální i za třicet stupňů mrazu.

Jedinečnost snowbootů je tvořena třívrstvým krejčovstvím. Vnitřní vrstva se skládá z vlněné nebo textilní izolace, střední je vyrobena speciální technologií, která zajišťuje dodatečnou tepelnou konzervaci a třetí vnější vrstva je tvořena vodotěsným materiálem, který chrání nohu dítěte před nadměrnou vlhkostí a chladem.

Zvažte několik modelů.

  • Demar Snow Storm. Tento model boty je ideální pro děti, které ještě nejsou schopny vázat tkaničky, protože má dva suché zipy, které regulují šířku obvodu nohou. Horní část boty je vyrobena z nubuku a má široký vrchol. Silná vlnitá podešev nedovolí dítěti sklouznout ani v silném ledu.
  • Demarová radost jsou modelem pro malé děti s nízkým výtahem. Jsou šněrované, pro větší pohodlí jsou vybaveny velkými kroužky, kterými procházejí tkaničky. Tento model má omezenou rozměrovou mřížku a je k dispozici pouze do velikosti dvaceti pěti.
  • Demarská severská - Jedná se o nejoblíbenější model pro děti s velikostí od dvacáté páté do třicáté páté velikosti. Tento model má vysokou gumovou část, která dosahuje téměř k kotníku. Vrchol boty je vyroben z nepromokavých textilií a je vybaven předním hadem pro větší pohodlí při nasazování a vyjímání bot. Tento model boty má vnitřní odnímatelnou punčochu, která je izolovaná tak, že bota bude pohodlná i za třicet stupňů mrazu. Tyto boty jsou velmi praktické a univerzální, odstranění punčochy, můžete změnit zimní verzi do demi-sezóny s jedním pohybem rukou.
  • Demar Snow Men. Tento model obuvi je vhodnější pro malé děti, které právě začali chodit. Navzdory skutečnosti, že boty jsou velmi lehké, jsou neuvěřitelně teplé a mají podšívku z ovčí kůže. Přední strana tohoto modelu je řízena širokým suchým zipem, a vrchol s kabelem tak, že sníh nespadá dovnitř.

Kolik

Obuv vyrobená firmou Demar je oblíbená a milovaná po celém světě nejen díky svému originálnímu a krásnému designu, praktičnosti a kvalitě, ale také díky cenové politice. Boty mají poměrně cenově dostupné ceny, na rozdíl od drahých značek a nejsou v nich horší kvality a praktičnosti. To je další bod, protože mnoho lidí dává přednost botám této značky.

Jak si vybrat velikost

Demarové výrobky mají dvojrozměrnou mřížku, což poskytuje dodatečnou rezervu pro růst nohou.

Chcete-li správně určit požadovanou velikost, měli byste dát nohu na kus papíru a označit dvě čáry tužkou: jedna po patě, druhá před palcem. Pak stačí změřit délku centimetrem a vyvrtat tabulku rozměrů. V ideálním případě byste měli koupit zimní boty s rozpětím asi jeden a půl centimetru.

Představujeme tedy rozměrovou mřížku produktů Demar:

Je zde velikost 20-21 na nohu 13 cm dlouhá, 22-23 s délkou stélky 14,5 cm, 24-25 na 16 cm a velikostí 26-27 na 17 cm. Pokud je noha vašeho dítěte 18,5 cm, pak byste měli vzít 28-29, a pokud asi 20 cm, pak 30-31. Ve vzdálenosti 21 cm je velikost 32-33 a 22,5 - 33-34.

Recenze

Většina recenzí produktů Demar je pozitivní. Rodiče jsou potěšeni, že boty udržují nohy v teple a chrání před chladem a nepropouštějí vlhkost. Jediná nuance, která je uvedena v této botě je, že je důležité zvolit správný model, který je ideální pro vaše dítě.

Ženy také hovoří pozitivně o gumových botách, které mají originální vzhled a jsou velmi pohodlné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky