Basconi boty

Basconi boty

Basconi boty - to je případ, kdy jméno mluví samo za sebe.

Italská značka je již dlouho synonymem kvality a stylu. Naštěstí dnes nemusíte chodit do Itálie, abyste si koupili své oblíbené boty: obchody Basconi jsou otevřené po celém světě, včetně Ruska, Kazachstánu, Polska, USA a dalších zemí.

Historie

Basconi má více než půlstoletí zkušeností s výrobou vysoce kvalitní obuvi.

Zakladatel společnosti Alex Bimasconi byl již třetí v dynastii ševců a podařilo se mu uvést do praxe zkušenosti více než jedné generace jeho rodiny. Alex si dal za cíl vytvořit luxusní boty, které se mu podařilo. I v té době byl vytvořen hlavní koncept značky - jednoduchá, ale elegantní řešení, doplněná o elegantní detaily.

Společnost získala druhý vítr s příchodem energické obchodní ženy Marthy Cong.

Podařilo se jí učinit společnost modernější a přivést ji na mezinárodní úroveň. Současně Martha zůstává věrná tradicím společnosti. Záře luxusu by měla osvětlit život každého, věří, a tato slova se stala jakýmsi mottem Basconi.

Modernita

Italské klasiky v kombinaci s nejnovějšími módními trendy - to je to, co Basconi boty dnes.

Moderní výrobní technologie vám umožní získat krásné výrobky z měkké kůže, které jsou příjemné na dotek a pohodlné nošení. Nespornou výhodou kožené obuvi je její pevnost a odolnost.

Rozsah Basconi je představován ženskými a mužskými modely pro různá období. Je to na produkty této společnosti by měla věnovat pozornost, pokud se rozhodnete koupit takový důležitý prvek skříně, jako zimní boty.

Modely a styly pro zimu

Základem zimní kolekce Basconi jsou samozřejmě boty z kůže i semiše.

A první věc, na kterou si dáváme pozor, je barva. Gamma v souladu se základním pojetím společnosti je spíše zdrženlivá, ale různorodá. Tradičně je černá, různé odstíny hnědé: od tmavého kaštanu až po hořčici, stejně jako vínová a šedá.

Široká škála produktů splňuje potřeby různých kategorií zákazníků. Klasické modely přísného stylu s minimem detailů budou vyhovovat těm, kteří nemají rádi experimenty ve vzhledu a dodržují časem prověřené nápady.

Pro ty, kteří milují rozmanitost, nabízí Basconi modely zdobené ozdobnými přezkami, střapci a šněrováním. Brilantní, ale zároveň lakonické prvky z kovu přidávají k této botě charakter luxusu.

Pokud je pro vás důležitá výška paty, Basconi vám má co nabídnout.

Tady a vysoké cvoky pro vytvoření jemného jemného obrazu. A stabilnější široká pata, vysoká i průměrná délka, která však nevypadá méně žensky. Mladí lidé ocení boty na ploché podešvi, které splňují dynamický životní styl, ale zároveň si zachovávají eleganci.

Ceny

Boty Basconi jsou skvělým nákupem pro každou ženu.

I když nemusíte nakupovat zimní boty právě teď, zkuste se podívat do jednoho z obchodů. I když jsou ceny produktů této společnosti již zcela demokratické, společnost často drží prodeje a propagační akce. A to znamená, že máte možnost zakoupit kvalitní italské boty za nejlepší cenu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky