Antelope Boots

Antelope Boots

Ctnosti

Společnost "Antelope" vznikla asi před 20 lety a během této doby získala mnoho fanoušků. Značka se specializuje na výrobu dětské obuvi, kterou ocenili mnozí rodiče.

Vlastnosti bot "Antelope":

  • Pro výrobu použitých přírodních i syntetických materiálů.
  • Vezměte v úvahu strukturální rysy nohy dítěte, aby nedošlo k poškození procesu jeho vývoje.
  • S nástupem každé sezóny nabízí značka nový modelový sortiment.
  • Při navrhování bot berou návrháři v úvahu nejnovější módní trendy.

Společnost zajišťuje klimatické vlastnosti ruských regionů, proto při výrobě obuvi jsou vybírány vhodné materiály.

Modely

Zima

Zimní boty "Antilopa" - to je teplé, s vlnitou podešví boty, ve kterém dítě nejen nemrzne v zimě, ale bude také chráněn před pádem v ledu.

Modelová řada dětských modelů je velmi různorodá, pokud jde o barvu, tvar a dekor.

Chlapčenské boty jsou obvykle vyráběny v černé nebo tmavě modré barvě. Obuv je velmi pohodlná díky použití přírodních materiálů (kožešiny a kůže). Pohodlí obsluhy je zajištěno letáky. Pro starší lidi se používá zip. Dospívající boty zdobené popruhy s přezkami.

Zima je krutá sezóna. Přesto, dívky vždy chtějí vypadat krásně. Světlý design bot pro holky činí modely Antelope atraktivní a žádoucí. Šněrování, chlupaté, aplikace - to vše je šikovně používáno designéry a boty vypadají úžasně.

Úžasného efektu je dosaženo použitím kontrastu. Černý model nabývá na kráse díky jemným sněhovým vločkám jiskřivých kamenů.

Pro každodenní procházky se můžete rozhodnout pro praktickou černou dutikah s žakárovým vzorem.

Je třeba poznamenat, že lila barva je zvláště miloval "antilopa". Vypadá velmi stylový vysoký model se šněrováním. Aplikace srdce s bílými kamínky na lila pozadí vypadá neméně krásné.

Hrana, dekorativní popruh, potisk malých sněhových vloček - ideální model pro dívku.

Podzim-jaro

Boty "Antilopa" na podzim a na jaře jsou světlé a velmi krásné modely.

Gumové boty, tak nepostradatelné pro jaro a podzim, se vyznačují jedinečným designem: kontrastní bílou klopou, vyrobenou s „gumovým“ vzorem a šněrováním, které běží po celé délce.

Pokud jsou boty pro chlapce zpravidla lakonické, pak je výzdoba povinným atributem obuvi pro dívky. Popruh a květina, která se nachází na vrcholcích, potěší jakoukoli módy. Použití různých textur v jednom modelu vypadá stylově: hladká kůže a sametový semiš.

Zajímavým detailem jsou přezky ve tvaru srdce.

Pro děti si můžete koupit růžové demi-season boty, zdobené vyšívanými květinami, nášivkami a ozdobným prošitím. Podešev zanechává stopu s motýly, což jistě potěší malého vlastníka takové stylové věci.

Dospívající dívky dostávají krátké kožené boty, zdobené kožešinovou pomponou, která bude vhodná jak pro sukně, tak pro kalhoty.

Podzimní modely mají textilní podšívku, rovnou podrážku. V modelech pro teenagery je malá široká pata, která nepřesahuje dva centimetry.

Recenze

Kupující si všímají vysoké kvality dětské obuvi "Antelope". Boty slouží svému malému majiteli více než jednu sezónu.

Kůže, která se používá ve výrobě, je velmi měkká, což je důležité pro pohodlné ponožky.

Polokulpturní boty nezmoknou a vyrovnávají se s vlhkostí. Plus, to není pot nohy.Zimní boty mají teplou stélku z kožešiny, vysoké podešve a silný protiskluzový dezén.

Také si všiml snadnosti bot. Dítě v nich je pohodlné a pohodlné.

Cenově dostupné rodiny si mohou dovolit koupit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky