Dámské bílé dřeváky

Dámské bílé dřeváky

Ze všech existujících typů obuvi mají snad jen dřeváky svou dlouhou historii.

Objevili se už dávno a vypadali jako boty, které byly vyřezány z jednoho kusu dřeva.

Sabo bylo rozšířeno ve Francii, Belgii, Holandsku. A nyní v těchto zemích dřevěné boty různých velikostí jsou populární suvenýr.

Pokud jste náhodou ve Francii, určitě navštivte jedno z existujících etnografických muzeí s workshopem-saboteri. Mistr sabotáže udělá před očima sabotáž a můžete si je vyzkoušet a dokonce si je koupit. Je však nepravděpodobné, že byste je nosili - moderní dřeváky se od nich velmi liší.

Stále mohou být vyrobeny ze dřeva, ale s přihlédnutím k anatomické struktuře nohy. Jedná se o velmi pohodlnou botu, vhodnou pro každodenní nošení. Designéři ji přijali již dlouhou dobu a každý rok se objevují nové modely.

Bílé ženy

Mezi barevnými a modelovými odrůdami vystupují bílé dřeváky. I když jsou to docela masivní boty, nedělají obraz těžší a zdůrazňují harmonii ženských nohou.

Sabo je stále letní typ obuvi a bílé boty jsou nejvhodnější pro letní teplé dny. Je nepravděpodobné, že by ztratila význam.

Kromě toho, bílé boty jít dobře s barevnými a prosté letní oblečení. Malý doplněk k oblečení - příslušenství ve formě tašky - a hotový obraz je připraven. Je třeba poznamenat, že taška na sabot je lepší zvolit hromadně.

Sestava

Odrůda spočívá ve tvaru a barvě polštářků, materiálu a designu vrchu, ve výzdobě. Dřeváky mohou být s otevřenou a uzavřenou špičkou. Podešev je bílá, stejně jako horní část boty. Takové saboty jsou nyní v trendu. Bílé saboty s podešví jiné barvy však nejsou o nic méně populární. Vypadají originálně.

Pata se liší výškou, může existovat plošina nebo klín. Klín často zdobený reliéfy v podobě ozdob, trnů. Mnoho modelů, ve kterých je klín pokryt materiálem použitým při výrobě svršků bot.

Pro horní část sabotáže použijte přírodní a umělou kůži, textil, džíny. Dřeváky mohou být zdobeny popruhy, přezkami, dalšími prvky.

Je zajímavé podívat se na sabot s perforovanými vzory - takové boty dávají obrazu lehkost.

Šatky jsou velmi oblíbené, ve kterých je vrch připevněn k botě nýty - stávají se nádhernou výzdobou.

Podložky mohou být vyrobeny ze dřeva nebo polyuretanu nebo korku.

Boty

Zvláštní druh dřeváků je tzv. Klogs. Dřeváky jsou boty s dřevěnou plošinou a masivní patou. Plošina a pata jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva. Vrchol ucpávek je zpravidla vyroben z kůže a je připevněn k bloku kovovými knoflíky.

Dřeváky mají obvykle zaoblenou ponožku. Jejich odlišujícím znakem je absence zad.

Kůže

I když se pro výrobu sabotů používají různé materiály, nejvhodnější - pravá kůže. Zvláště je to dobré pro bílé dřeváky.

Je odolnější a silnější než textilie a lépe přístupný čištění.

Je odolnější a umělá kůže. A protože bílé dřeváky jsou určeny k nošení v létě, přírodní materiál je vhodnější - je příjemnější pro tělo. Navíc je to "prodyšný" materiál.

Uzavřený nos

Návrháři představují obrovský výběr modelů bílých dřeváků s uzavřeným nosem. Obvykle jsou na silných podešvích, a proto jsou pohodlné při chůzi. Vrchol může být jak s ornamenty, tak bez.

Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřené boty, stojí za to dávat přednost modelům z pravé kůže, protože v botách z umělých materiálů může být v létě horká. Také věnujte pozornost modelům s perforací.Za prvé, je krásná, za druhé poskytuje dodatečný přívod čerstvého vzduchu na nohy.

Bílé ucpávky se zavřeným nosem se dobře kombinují s letními šaty a šaty, džíny a lehké kalhoty z přírodních tkanin.

Uzavřené nosní ucpávky jsou ideální pro každodenní nošení ve městě i pro výlety po zemi. Přidejte sluneční brýle a slaměný klobouk a získáte krásný vzhled.

Jak si vybrat

Při výběru sabo věnujte zvýšenou pozornost tak, aby vám boty dobře zapadly.

Jakékoliv sabotky jsou boty bez zad. Je nepřijatelné, že pata visí z podešve. Za prvé, je to netypické. Za druhé, velmi nepříjemné. Také opak není povolen, když noha hluboko vchází do boty a za patou zůstává pásek podešve. Lidé kolem budou mít dojem, že máte na sobě boty někoho jiného, ​​které jsou pro vás příliš velké.

Výběr bílého sabo, zaměřte se na styl, který se vám líbí. Ať už se jedná o horní a spodní část této nádherné boty, je vždy pohodlná a stabilní - vaše nohy nebudou unaveny ani při velmi dlouhé procházce.

Jediné upozornění - křehké ženy malého vzrůstu by neměly volit na velmi masivní podešev sabot.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky