Jak nosit košili pod tričkem?

Jak nosit košili pod tričkem?

Nemusí být možné najít další takový šatníkový detail, který by měl tak obrovskou sestavu, jako košile. Využití divoce populárních košile je vyrobeno z různých tkanin, absolutně všech stylů a je vhodné je nosit celoročně a kombinovat s jinými věcmi. Rozhodli jsme se říct více o nejoblíbenějších modelech tohoto roku ao stylové kombinaci košile a trička.

.

Nosíte košili pod košili?

Móda pro kombinaci košile a trička začala již dávno a je oblíbená mezi muži i ženami. Vzhledem k tomu, že tato kombinace je velmi pohodlná a pohodlná, je zcela vhodná pro každodenní použití a bude dokonale kombinována s dalšími věcmi určenými pro neformální atmosféru. Kromě toho, tento obraz vypadá lehce sportovní a je ideální pro sportovní obuv, poskytuje vám ještě větší pohodlí a pocit pohodlí. Nezapomeňte ale, že kromě funkčních prvků je kombinace košile a trička také neuvěřitelně stylová a módní.

Jaké by mělo být tričko?

Aby se tričko dobře hodilo k košili, je nutné zvolit si tričko samotné nebo případně tričko. Nejlepší je, že model tričko má lehce přiléhavý střih nebo trochu volnější střih, ale v žádném případě nevytváří nadměrné objemy.

Co by mělo být tričko?

Košile by měla být střední délky, s dlouhými rukávy, které, pokud je to žádoucí, mohou být zastrčeny a přidají k obrazu trochu chuligánských poznámek. Je třeba poznamenat, že tkanina, ze které je šitá košile, musí být nutně silnější a hustší než tkanina trička. Protože reverzní kombinace může vypadat trochu směšně a podivně.

Barevná kombinace

Kromě správného modelu je také nutné zvolit správné barevné kombinace, aby byl obraz stylový. Sestavili jsme několik tipů pro kombinaci různých barevných variant triček a triček.

Černá a bílá

Černé a bílé barvy jsou klasické, stejně jako jejich kombinace. Možná, že je to nejúspěšnější soubor, který lze stěží zkazit. Černé tričko můžete bezpečně nosit přes bílé tričko a naopak - černé tričko pod bílou košili. A jedna a druhá možnost bude vypadat neuvěřitelně stylově.

Modrá a bílá

Kombinace modré a bílé, stejně jako kombinace bílé a černé barvy, nebude vypadat méně stylově a atraktivně. Ale stojí za to být opatrný, vybírat spodní část oblečení, protože ne každá věc je vhodná, v kombinaci s modrou barvou.

Červená a bílá

Červená a bílá budou vypadat dobře, pokud se na bílé tričko nosí pouze červené tričko. V opačném případě bude obraz vypadat trapně a dokonce i nepatrně nevhodný. Vzhledem k tomu, že příliš světlé červené tričko vynikne pod sněhově bílou košili. Pokud chcete vyniknout, můžete si vyzvednout červenou košili v kleci a spojit ji s bílým tričkem. Získáte harmonický stylový vzhled.

Růžová a světle modrá

Tato kombinace barev je vlastní ženské polovině populace, protože jsou ženská a jemná. Kostkovaná růžová košile, oblečená přes tenké, světle modré tričko, bude vypadat harmonicky.

Kromě uvedených příkladů jsou velmi oblíbené v kombinaci s tričkami z džínové košile, stejně jako kostkované košile různých barev. Také košile mohou být s naprosto libovolným rukávem. Hlavní věc je, že rukáv trička nevyčnívá pod košili;

Jak se nosí?

Pomocí tohoto druhu věcí a kombinací vytvoříte do určité míry sportovní styl, takže je důležité zvolit správnou kombinaci. Zvažte nejúspěšnější a stylové obrázky pro dívky a kluky.

Dívka

Dívky mohou nosit košile v kombinaci s tričkami, doplňující obraz džíny různých modelů, protože to je část šatníku, která se perfektně vejde do tohoto obrazu. Také výbornou možností mohou být módní legíny a jegings, těsně padnoucí postava, velmi vhodná pro sportovní styl. Kromě toho bude docela zajímavé vypadat takový obraz v kombinaci s džínové nebo kožené sukně. V závislosti na modelu košile, styl sukně může být buď rovný mini-sukně nebo slunce nebo půl-slunce.

Člověk

Pánská šatní skříň není tak rozsáhlá jako dámská, takže volba oblečení v kombinaci s tričkem a košilí zároveň nebude tak velká, jak bychom chtěli. Nicméně, může být provedeno několik velmi dobrých setů bez větších obtíží. Například, stejné džíny budou dokonalým doplňkem k tomuto obrazu, v závislosti na barvě košile, můžete si vybrat různé barvy džíny. Opakovaně bylo zmíněno, že kombinace košile a trička patří ke sportovnímu stylu. Proto je velmi přijatelné doplnit tento oděv ve formě pletených tepláků, které se někdy také nazývají trenéři.

Tričko - módní kombinace

Mužský obraz

Nejoblíbenější kombinací s popsanými věcmi budou džíny, které, jak bylo zmíněno dříve, mohou být naprosto jakékoliv barvy. Například černé džíny dokonale ladí s bílým tričkem a světle modrou džínovou košili, která je na sobě. Skvělým doplňkem budou černé kožené boty, boty nebo tenisky. Modré džíny s roztržkou také udělají krásný set s bílým tričkem a džínové košili mírně jasnějšího tónu. Chcete-li dokončit vzhled můžete nosit hnědé nebo písčité semišové boty, které jsou nepochybným hitem této sezóny. Světle šedé tričko a černá a červená kostkovaná košile půjdou velmi dobře s černými džíny. Ukazuje se, klasický Texas luk.

Ženský obraz

Na dívkách také vypadají skvělé kombinace. Džínsová košile s lehkým bílým topem v kombinaci s lehkými džíny je poměrně drzý sexy vzhled. Lze jej doplnit o sportovní obuv nebo módní jehlové sandály. Klasická kostkovaná červená košile s černým tričkem bude vypadat dobře s tmavomodrými džíny a semišovými kotníkovými botami, hnědé barvy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky