Polo Oblečení

Polo Oblečení

Historie

Polokošile se poprvé objevily v roce 1971. Tvůrcem sbírky byl Ralph Lauren, který představil veřejnosti mužské modely košile, šikovně přizpůsobené ženám. Role v myšlence takového modelu hrála manželka módního návrháře, který navrhl podobný experiment.

Polo Fashion byla založena v roce 1967, kdy se málo známý americký designér, inspirovaný úspěchem svých prvních kolekcí kravat, rozhodl spoléhat na určité kruhy. Země objevila velký mistr designu. Jeho volbou bylo vysoké světlo a aristokracie. Maestro chtěl všemi prostředky vytvořit takové luxusní oblečení, které by bylo žádoucí pouze pohledem na značku výrobce.

V historii značky se objevily určité potíže, ale díky přesvědčení o úspěchu se Loren věnovala designu modelů a akvizice firem umožnily výrazně zvýšit produkci kvalitních polokošile, což přispělo ke zlepšení designu a barvy.

Být kreativní couturier, Ralph Lauren byl první, kdo vytvořil webové stránky společnosti a nabídl program, který vám umožní vytvořit si polo tričko online v online obchodech.

Značkový styl

Logo slavné značky se poprvé objevilo na první kolekci polokošile. Byl navržen pro preferované kupce a byl hráčem na pólu na koni. Dnes je tento znak jedním z deseti nejoblíbenějších znamení světa. "Luxusní" modely od Ralph Lauren jsou rozpoznatelné a žádoucí, jsou indikátorem zvláštního stavu. Proto se oblečení, které prokazuje ušlechtilý a drahý styl majitele, často nalézá v moderním šatníku.

Štítky společnosti jsou vyráběny na speciálním zařízení, které zajišťuje vysokou kvalitu. Originální náplast na každé polokošile umožňuje rozlišit jezdce od koně. Podrobnosti byly podrobně rozpracovány: kůň vidí nejen ocas a otěže, ale i uši.

Důležitou roli hraje umístění loga koně. Na tomto základě je snadné odlišit původní produkt od kopie. Může být ve dvou velikostech, ale každá má svůj vlastní rozvrh.

Styl vyvolených, ke kterému všichni usilují, byl úspěšně uveden do života slavných módních návrhářů. Ušlechtilost materiálů, vynikající fit a pohodlí definovaly značkové výrobky v kategorii výrobků na vysoké úrovni. Pohodlí sportovních modelů a elegantní vzhled přitahují pozornost zástupců speciálních tříd a celebrit.

Kvalita

S nástupem léta, mnoho žen raději nosí polo košile místo standardní košile a halenky, někdy volal polo košile nebo polo košile. Velký zájem o tyto modely je způsoben maximálním komfortem a komfortem výrobků: nedrží pohyby a neodvádí pozornost po celý den.

Poptávka a popularita póla sloužila jako vznik kopií sbírek. Originální výrobek má řadu známek kvality.

Vysoce kvalitní polokošile má příjemný materiál, který se pohodlně používá. Prodyšné a hygienické vlastnosti materiálu poskytují příznivé mikroklima a umožňují pokožce „dýchat“. Praktické ukazatele činí výrobek trvanlivým a dlouhodobě si zachovávají svůj tvar i po opakovaném praní.

Hlavním materiálem pro tento model je bavlna se symbolickým přidáním syntetických látek od 2 do 10%. Komponenty komponentů mohou být bavlna, vlna a prádlo, méně často hedvábí. Směsi se skládají z bavlny s přídavkem lnu nebo hedvábí, vlny a hedvábí.

Košile obsahující syntetické materiály jsou výrazně kvalitnější než „luxusní“ výrobky. Proto stylisté doporučují podívat se na přírodní materiály.Ušlechtilá bavlna-štika dobře prochází vzduchem a dlouho udržuje počáteční vzhled.

Ze spolehlivých komponentů jsou nejspolehlivějšími zárukami dlouhotrvající bavlny s dlouhými střižemi, egyptské mako, Pima / Supima a mercerovaná mercerizovaná bavlněná verze, která činí produkt hedvábným a lesklým.

Méně výmluvné hardwarové produkty. Vrcholky jsou doplněny perlovými knoflíky, které jsou odolné vůči praní a čištění. Liší se od plastu až po dotek (poněkud chladnější). Vysoce kvalitní krejčovství zahrnuje knoflíky, šité “na noze”, ačkoli obvyklá stroj-jako metoda šicích tlačítek je více obyčejná.

Závěsy na originálním pólu jsou úhledně zameteny, bez vyčnívajících nití.

Samotná montážní úroveň se vyznačuje vynikajícím ukazatelem kvality: rovnými liniemi, elegantním lemováním a styčníkem s estetickým účelem, stejně jako dokonale vyšívaným logem.

Dalším indikátorem značkového oblečení je obojek s tenkým šitým těsněním.

Ornament v dámském oděvu Polo musí být stejný na kloubech. To určuje úroveň výroby a patří do značkového výrobku.

Pohodlný model získá mnoho pozitivních recenzí mezi obdivovateli pohodlného sportovního oblečení slušného vzhledu.

2019 modely

Dnes jsou polokošile vyráběna v různých zemích světa. Nejlepší modely nabízejí známé značky v Itálii, Velké Británii, USA a Japonsku. Mnoho modelů šije Čínu, Vietnam a Turecko.

Kvalitní košile vyrábí britská značka John Smedley. Slavná značka polo v Japonsku je Thom Browne. Kvalitní evropskou kvalitu najdete v produktech americké značky James Perse. Mnozí italští výrobci odrážejí vyhledávaný model luxusního sportovního oblečení, včetně Berluti, Crombie, Isaia, Loro Piana, Luciano Barbera, Canali.

Originální podoba tohoto trička je klasické tričko s malým odbočovacím límcem a knoflíkovým uzávěrem. Rukávy výrobku mohou být s manžetami nebo bez manžet. Počet tlačítek se pohybuje od dvou do čtyř. Často je tato věc zdobena malou náplastí.

Polokošile jsou univerzální a zaujmou zvláštní místo v šatníku každé ženy. Umožňují vytvořit neomezený počet luků v různých směrech stylu. Současně se sportovní orientace často mění mimo uznání a stává se měřítkem ženskosti a sofistikovanosti obrazu.

Modely slavných značek dýchají ženským začátkem: polo-přilehlý styl výrobků dává postavě půvab a eleganci. Stručnost formy a jednoduchost řezu činí ženský obraz v každém případě elegantním, ať už jde o procházku po městě nebo aktivní odpočinek v přírodě. Ideální možnosti jako oblečení pro fitness.

Pro historii jejich existence klasické modely nezměnily. Některé verze mají dlouhý rukáv, který je ideální pro chladné období. Tyto modely se často nosí pod bundu nebo sako.

Šlechtický oděvní kód dámské módy v dámské módě vzbudil vzhled polo jako krátké šaty. Taková novinka napadla mnoho spravedlivého sexu. To vám umožní diverzifikovat svůj styl, aby bylo sportovní, koketní, romantické a dokonce luxusní.

Dnes je pólo známých značek reprezentováno nejen monotónními variantami bez dekoru. Jedná se o stylový oděv, zdobený potisky, ornamenty, černobílými barvami. Klasické polka-dot a stylové pruhované možnosti zůstanou klasikou tohoto žánru. Neztrácejí půdu a jsou oblíbené u žen různého věku.

Polo s malými černými puntíky na bílém pozadí v kombinaci s jasným kontrastním lemem límce a manžet se perfektně vejde do ležérního prémiového stylu. Luk může doplnit černá sukně nad délkou kolena. Úzký pás zvýrazňuje obvod pasu, což je konečný dotek souboru.

Tento styl může nahradit kancelářské oblečení a být vhodný pro obchodní jednání v neformálním prostředí. Neméně atraktivní a ženská je stylová pruhovaná košile Polo Club Monaco. Vyrobeno v mužském stylu, má rozcuchaný límec a skryté tlačítko placket. Dvě náplastní kapsy zdůrazňují přirozené přednosti ženy a dlouhé rukávy a manžety s jedním tlačítkem přinášejí prvky novosti a jedinečnosti do obvyklého stylu pólu.

Barva sbírek udivuje rozmanitostí a hrou odstínů. Růžová barva, plynule přecházející v bílou, dává přírodě romantiku a křehkost. Velké logo s koněm patří k šlechtě a vynikající chuti.

Jemný nebeský s obrysy linií bohaté modré na límci, placket a manžety, přinést do obrazu hodně vzduchu a dynamiky. Světle šedé punčocháče volného řezu mohou dokončit příď.

Teplé oranžové tóny jsou důležité při sestavování podzimního stylu a zimní období vítá více omezené barvy v klidném barevném rozsahu.

Krajka tisk s prvky květin, vyrobený v kombinaci kávy-barevné a karmínové, v duetu s kontrastní čokoládou-barevný lem, otevře ducha dobrodružství u ženy. Někdy mohou mít možnosti tisk ve formě vlajky zemí. Tyto produkty přitahují skupinu mládeže.

Kreativní přístup k klasice zdobí řadu pletených polo vzory. To se stalo novým směrem ve světě vyšívání, což umožňuje kombinovat lehké košile a pletené zboží. Zajímavé vzory, vložky, ozdoby z příze různých textur tvoří oddělenou kolekci oděvů na pólo.

Některé možnosti v monochromatickém rozsahu jsou výborné jako sportovní forma, takže jsou mezi teenagery velmi populární. Jedním z kritérií pro subkultury mládeže se stal význam oblečení takové úrovně: je prestižní, atraktivní a praktický. Položte si polokošile na trička, pod bundy nebo mikiny znatelně zvýrazní ležérní styl oblékání.

Velikost

Při výběru kusu oblečení musíte zvážit velikost výrobku. Neměli byste dostat košili, příliš pevnou postavu: zdůrazňuje její nedostatky. Příliš volné přistání bude velkoryse dávat držiteli další objem a celkový vzhled.

Designéři nabízejí model optimální délky, který pokrývá pas. Dokonale zvolená věc se přiblíží asi na palec do kapes šortky nebo džíny.

Rozměrová mřížka polokošile je definována dvěma parametry: šířkou a délkou. V případě potřeby můžete měřit rukáv. Měření se zaznamenávají v centimetrech. Chcete-li najít správnou velikost, musíte provést měření a porovnat je s rozměrovou mřížkou, kterou nabízí výrobce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky