2019 dlouhé košile šaty

2019 dlouhé košile šaty

V posledních sezónách se do dámské šatní skříně postupně dostaly stylové košile. Jsou vhodné jak pro štíhlé, tak i pro úplnější dívky, zejména protáhlé modely, o nichž se bude v tomto článku diskutovat.

Módní modely

Oblečení na košili se poprvé objevilo na konci minulého století, kdy se stali populární demokratické a pohodlné věci. Ale od té doby se hodně změnilo, a teď tyto šaty vypadají trendy a snadno se vejdou do moderního stylu.

Na podlahu

Dlouhé šaty košile na podlahu zdobí všechny módy. Šaty v podlaze, vyrobené z lehké tkaniny vypadá dobře v kombinaci se šperky a dalším příslušenstvím.

Pamatujte si, že čím je látka tenčí, tím déle může být lem. To je důvod, proč při šití košile na podlahu se nejčastěji používají materiály jako tenká pletenina, šifon, satén, satén, flanelová nebo hedvábná. Za chladnějšího počasí může být takový lehký oděv doplněn bundou bez rukávů nebo bundou, aby nedošlo k zamrznutí.

Přední krátký zadní dlouhý

Asymetrické šaty, které jsou delší než přední strana vzadu, také vypadají stylově. Tento zajímavý model je vhodný pro dívky, které nemají s obrázkem žádné problémy, protože otevírají přední část nohou. Nicméně, pokud jste nepříjemné nosit šaty tohoto stylu na nahé tělo - nosit legíny pod dnem.

Plné

Volné šaty z lehkých tkanin pomohou majitelům svěží tvary vypadat elegantněji. Šifon nebo tenká bavlna pomůže překrýt siluetu, skrývat všechny nedostatky.

Dlouhý rukáv

Zvláštní pozornost si zaslouží šaty s dlouhými rukávy. Tato praktická, ale zároveň stylová volba je ideální pro každodenní nošení. Šaty s dlouhými rukávy, obvykle zdobené manžetami.

Často jsou zdobeny zajímavou výšivkou, prolamovanými vložkami, potisky nebo sponami. Dekorativní prvky umožňují soustředit se na pas, hrudník a další výhody obrázku. Majitelé nádherných stylistů doporučují výběr šatů s minimálním dekorem.

Velká velikost

Šaty košile ve velké velikosti je skvělá volba pro plné dívky. Šaty, jako by byly odstraněny z ramene někoho jiného se správným výběrem, opraví chyby vaší postavy. Kromě toho je volný řez vhodný i pro ty, kteří se připravují na mateřství.

Šaty

Šaty mohou být velmi stylovým a praktickým designem. Přímý řez může skrýt vady postavy. Pokud máte nadváhu v bok, břicho nebo hýždě, volné fit a tlusté tkaniny pomůže odvrátit pozornost od těchto problémových oblastí. Není však nutné vyzvednout šaty pro více velikostí - tato volba bude vypadat jako pytel a vaše postava bude vizuálně větší.

Tkaniny

Košile jsou vyrobeny z různých tkanin a je to volba materiálu, který do značné míry určuje, jak vypadá šaty a jaký styl se do nich vejde.

Šifon

Tekoucí skrz tělo tenké šifónové šaty vypadá velmi žensky a snadno. Oblečení z košile vyrobené z takového materiálu samo o sobě vypadá velmi dobře, proto nevyžaduje žádné dekorativní prvky. Nicméně, mnoho designérů zdobí své výrobky krajkou, která jde jen do jejich výhody.

Bavlna

Nejčastěji se při šití košile používají přírodní materiály. Nejoblíbenější z nich je bavlna. Bavlněné šaty vypadají velmi pohodlně a doma. Pod takovým roztomilým obrázkem si můžete vyzvednout zajímavé doplňky a tašku, která drží svůj tvar dobře.

Z lnu

Stejné měkké a pohodlné šaty z lnu. Lehký přírodní materiál umožňuje tělu dýchat.V takových šatech, i když je to uzavřené a dlouhé šaty košili, nebudete horké a pohodlné

Denim

Džínové tričko vypadá stylově a je pohodlné a praktické. Lze jej nosit jako volné šaty. Zvláště tento způsob ponožek je vhodný pro dívky s hruškovitým tělem, které šaty budou více ženské a křehké.

Můžete transformovat džínové košile šaty zdůrazněním pasu s tenkým popruhem. Tato možnost ponožky vhodné pro dívky s jakoukoliv formou. Také, džínové košile šaty mohou být doplněny legíny, proměnit v tuniku.

Obecně platí, že při výběru šaty, věnujte pozornost kvalitě látky. Výrobek by měl být příjemný na dotek a neměl by při nošení způsobit nepohodlí.

Barvy, vzory a tisky

Také nemluvě o bohaté barvy. Designéři používají téměř všechny odstíny a výtisky, vytvářejí košile.

Pruhované

Univerzální tisk je proužek. Vertikální nebo horizontální, to je z módy na rok. Pokud jste se svou postavou nespokojeni, vyberte model se svislým pruhem. Takový potisk protáhne siluetu a učiní z vás štíhlejší. To také vypadá dobře široký vodorovný pruh, ve kterém barvy jsou velmi jasně oddělené od sebe navzájem.

V kleci

Na stejné úrovni jako kostkované košile jsou také populární košile s takovým potiskem. Toto zbarvení lze již nazvat klasikou. Ideální pro každodenní nošení.

Bílá

Jemné bílé šaty z nejlepších materiálů jsou ideální pro procházky v horkém letním dni. Získání této barvy bude vypadat na opálené kůži. Bílé šaty jsou lepší pro výběr štíhlých dívek.

Černá

Milovníci klasiky by měli věnovat pozornost černé košili. Vyrobené v černém provedení tohoto stylu vypadají velmi výhodně, skrývá všechny nedostatky na obrázku. A pokud chcete zdůraznit svou sexualitu, stačí rozepnout jedno nebo dvě horní tlačítka a doplnit obraz večerním líčením.

Co na sebe

Neexistuje žádná univerzální odpověď na otázku, co nosit šaty s košili. Volba příslušenství a obuvi závisí zcela na vašem individuálním stylu a situaci, ve které ho budete nosit.

Pod dlouhými šaty, košile stylisté nedoporučují nosit kalhoty, protože tento styl nevypadá jako košile, ale jako nezávislé šaty. Můžete jej nosit pouze s legíny nebo pevnými punčochami. Zejména se jedná o šaty šité z průsvitné tkaniny.

Příslušenství, jak již bylo zmíněno, se může lišit. Stylisté doporučují kombinovat dlouhé košile šaty s elegantní diskrétní spojky nebo středně velké tašky.

Z bot si můžete vybrat jako možnosti na vysokých podpatcích a na ploché podrážce. Džínové košile šaty a některé bavlněné vzory mohou být kombinovány s tenisky nebo slip-ons. V zimním počasí si vyberte vhodný styl bot, kotníkových bot nebo bot.

Dlouhé šaty - to je mimosezónní oblečení, které bude vyhovovat každé dívce. Podívejte se na „vaši“ barvu a styl, odpovídající šaty s příslušenstvím a budete vždy vypadat originálně a stylově.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky