Černé tričko pro ženy a muže (148 fotografií) \ t

Černé tričko pro ženy a muže (148 fotografií) \ t

Počet košile v šatníku milovníků stylových věcí není omezen na jeden nebo dva produkty. Ale jedno z nejdůležitějších míst v něm má téměř vždy černou košili. Je oblíbená u mužů i žen.

Populární modely

Kromě toho jsou oba designéři i další příjemně potěšeni přítomností velkého množství modelů. Kromě černé košile obvyklé k nám styl, můžete najít jiné, které se liší v typu řezu, nebo bez jakýchkoli prvků.

Bez rukávů

Například, košile bez rukávů jsou velmi populární mezi dívkami. Tato lehká verze se dobře hodí na léto. Zejména pokud je pro šití použita lehká tkanina. Relevantní jsou také průsvitné černé košile bez rukávů. Aby nebylo vypadat vulgárně, vyberte si neutrální nebo černé spodní prádlo.

Bez límce

Košile bez límce vypadají méně přísně a jejich vzhled připomíná halenku. Dívky je proto často využívají k vytvoření každodenního nebo romantického vzhledu, doplňujícího lehké sukně nebo krátké kalhoty.

Večer

Košile pro speciální příležitosti šijí z dražších tkanin. Může to být hedvábí, satén nebo dokonce samet. Večerní černé košile mohou být zdobeny zajímavými kování nebo manžetami a límcem z jiné tkaniny. To dává obraz tajemství.

Tunika košile

Mnoho dívek se také líbí tento styl, jako košile tunika. Může se nosit jako šaty. Délka do středu stehna vám umožní nosit džíny nebo legíny pod dno, takže si můžete bezpečně vyrobit luk z jednoho takového trička, doplněného botami a podpatky.

Noc

Pro spaní se často používají i černé košile. Měkká tkanina, jako je bavlna nebo viskóza, dodává pocit pohodlí a košile samotná, vyrobená v elegantní černé barvě, vám pomůže zůstat atraktivní i v ložnici.

Vybaveno

Černé tričko je ideální pro dívky s ženskými tvary. Doporučuje se nosit to pro ty, kteří mají rozdíl nejméně dvacet centimetrů mezi objemem hrudníku a pasu. Populární je také polopevný model, který je o něco volnější než ten, který je vybaven. Lze kombinovat s úzkou sukní a botami s podpatky.

Pro muže také šité košile, které zapadají do těla. Proto se doporučuje nosit sportovní a fit mladé kluky.

Materiály

Významnou výhodou při šití košile mají přírodní tkaniny. Jsou dobře prodyšné, takže ani v létě v černé košili nebudete příliš horkí.

Bavlna

Jedním z nejčastěji používaných košil pro šití je bavlna. Tato přírodní tkanina se může lišit v hustotě a kvalitě, ale je vždy příjemná na dotek a nezpůsobuje podráždění pokožky.

Len

Populární jsou také měkké lněné košile. Jsou neuvěřitelně lehké a měkké. Jedinou nevýhodou košilí je, že se rychle deformují.

Hedvábí

Hedvábné košile vypadají dražší a elegantní. Hedvábí, na rozdíl od lnu, si zachovává čistý vzhled po dlouhou dobu a málokdy potřebuje žehlení. Ale ve věci mytí je tento materiál velmi rozmarný.

Šifon

Šifónové košile jsou určeny především pro ženské publikum. Tenký průsvitný materiál vypadá velmi šetrně. Proto ani černá košile z šifonu nebude váš obraz příliš přísný a oficiální.

Co nosit?

Černou košili lze hrát různými způsoby, kombinovat s novými věcmi, a tak vytvářet, na rozdíl od ostatních obrázků.

S kalhotami

Tmavá košile vypadá dobře i bez příplatku v podobě bundy, bundy nebo svetru.

Bílí

Můžete hrát na kontrast, na sobě bílé kalhoty s černou košili. Takový achromatický obraz bude vypadat docela formálně.

Světlo

Světlé chinos nebo holé bavlněné kalhoty vám zpříjemní luk.

Šedá

Pokud se vám nelíbí jasný Markovy tón, ale nechcete vytvořit celkem černé luk, vyberte šedé kalhoty.

Béžová

Dívky hodí kombinaci tmavé horní a béžové hubené kalhoty na dno. Takový luk bude vypadat obzvlášť dobře, pokud ho doplníte klasickými světlými loděmi.

Černá

Džíny nebo kalhoty mohou být také černé. Bude dobré, když si vyzvednete produkty, které se od sebe liší texturou, aby se navzájem nespojily.

S kostýmem

Pod oblekem se často nosí černá košile. A zde je také velmi důležité zvolit správnou kombinaci barev.

Černá

Černá košile s černým oblekem je kombinací, která musí být vybrána velmi pečlivě. Úplně černá cibule může vypadat příliš ponurá a dokonce vás zrakem starší o několik let. Tento problém však můžete vyřešit výběrem vysoce kvalitních drahých tkanin a doplněním obrazu jasnějšími doplňky a obuví.

Bílá

Kombinace bílého obleku s černou košili vypadá poněkud náročně. Proto je lepší nechat takový obraz pro nějakou slavnostní událost.

Šedá

Jednou z nejzákladnějších kombinací je černá košile a šedý oblek. Nemyslete si, že toto barevné schéma bude vypadat nudné a bezvýrazné. Šedá barva má mnoho odstínů, které v kombinaci s černou vypadají velmi stylově.

Modrá

Ale takový tandem jako černá košile a modrý oblek je již francouzská klasika. Ale našim lidem tato kombinace barev samozřejmě jde.

S bundou

Pokud nemáte rádi obleky, můžete nosit pouze černou košili s bundou. Dno může být formální (kalhoty, holky - hubené sukně) a každodenní.

Bílá

Kombinace černých košil s bílou bundou, mnoho spojených s obrazem mafie. Taková asociace není náhodná, protože v polovině minulého století byla tato kombinace oficiálně schválena jako uniforma mafie na Sicílii. Ale pokud jste si jisti, že tuto kombinaci můžete správně prezentovat, můžete tuto kombinaci zkusit, pokud se budete cítit jako opravdová italská mafie na jeden večer.

Šedá

Klidná šedá bunda je naopak schopna „muflovat“ černost. Mimochodem, soupravy s šedými bundami jsou často vybírány tvůrčími lidmi, což opět dokazuje, že není nutné volit světlé odstíny pro sebevyjádření.

Modrá

Také milovníci jasných barev mají něco na sobě černé košile, protože jsou perfektně kombinovány s modrými bundami. To může být, jak nasycený “královský” modrý, a jeho lehčí a tišší odstíny.

Černá

A samozřejmě, klasická černá bunda může také „v jednom pohledu vypadat s módní černou blůzou.

Se sukní

Dívky by se rozhodně měly pokusit spojit černou košili se sukní. K tomuto účelu nejen klasická tužková sukně, ale i něco, co bude svobodnější. Například, skládaná krátká sukně, nebo sukně-šortky z lehké guipure.

Se šortkami

Vzhledem k tomu, že hovoříme o šortkách, je nemožné nezmiňovat, jak dobře se dívají na mladé dívky v kombinaci s tmavým topem. Nebojte se experimentovat, kombinovat košili s vašimi oblíbenými džínovými kraťasy nebo sexy kůží. A pokud máte tenký pas, můžete se pokusit doplnit černou košili o skutečné šortky s vysokým pasem.

Kravata a motýl se hodí

Ale zpátky k více ukloneným lukům. Pravidla etikety vám umožní nosit černou košili, stejně jako kravatu a bez ní. I bez tohoto příslušenství vypadá košile dobře.Ale pokud stále chcete zředit tmavé luk s pozoruhodným detailem, stylisté doporučují zůstat na červené nebo bílé kravatu nebo motýlek.

S bílou kravatu

Tenká bílá kravata učiní pánskou příď elegantní a elegantní. Takový kontrast vypadá velmi výnosně.

S červenou kravatou

Červená kravata také vypadá velmi stylově. Nedoporučuje se vybírat šarlatové a korálové odstíny pro vytvoření stylového obrazu. Lepší dávejte přednost tmavším tónům, například vínové.

S černým motýlem

Pokud nejste fanouškem kravaty, neváhejte je nahradit elegantním motýlem. Černý motýl se neztratí na pozadí košile, ale naopak, dodá vašemu vzhledu zvláštní kouzlo.

S červeným motýlkem

Ale červený motýl sníží stupeň serióznosti a učiní váš outfit více stylovým. Nosit džíny a pohodlné boty pod červeným motýlkem a získat zajímavý neformální luk.

Kde se nosí

Názor, že černá košile je oblečení, které je vhodnější pro pohřby než pro stranu, nikdy nebyl relevantní. Můžete nosit stylovou černou košili do kanceláře, divadla, setkání s přáteli nebo druhou polovinu.

Na procházku

Pro "chůze" pohled, kombinovat košili s džíny a jednoduché boty, bez přetížení obrazu s příslušenstvím.

Do práce

Obchodní luk poskytuje kombinaci košile s přísným dnem. Pro muže jsou to kalhoty, pro dívky - sukně nebo klasické kalhoty. Boty by také měly být diskrétní - žádné otevřené ponožky a podpatky.

Na svatbu

Muži si také mohou vybrat černou košili jako součást svého oblečení pro svatební oslavu. Tato volba bude vypadat méně než obvykle bílá košile, doplněná černou nebo šedou bundou.

Módní obrázky

Černé tričko je dodnes dobrým oblečením. Podívejme se na to, jak může muž a žena tento šatní skříň porazit různými způsoby, když se potkají se svou druhou polovinou.

Ženy

Dívka si může vytvořit oblečení pouze pomocí černé košile. Šifonová dlouhá košile-tunika vypadá na křehké postavě velmi ženské, zejména pokud zdůrazňujete pas s tenkým černým páskem. Tento stylový vzhled doplní černá taška a boty na vysokém podpatku. Jak vidíte, navzdory skutečnosti, že při tvorbě luku se používá pouze černá, obraz nevypadá temně ani bezvýrazně, ale naopak přitahuje mužskou pozornost svou sexualitou a elegancí.

Muži

Pro muže stačí doplnit zapnutou černou košili s modrými džíny. Také v tomto luku by byl vhodný černý kožený opasek s diskrétní přezkou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky