Hřeben "Y.S.Park"

Kombinujte Y.S.Park

Hřebeny "Y." S. Park - nástroj pro profesionální kadeřníky. Oni jsou produkováni v Japonsku a dlouho se etablovali mezi esa kadeřnictví.

Materiály

Tento výrobek je vyroben z několika druhy materiálů.

 1. Termoplast - odolný a pružný materiál, který vydrží vysoké teploty až 220 stupňů, stejně jako vystavení chemikáliím.
 2. Uhlík - uhlíkové vlákno odolné proti opotřebení, které se skládá z kompozitních materiálů, překonává ocel ve svých vlastnostech, nevyžaduje zvláštní péči, přenáší teplo do 150 stupňů a není poškozeno při kontaktu s chemikáliemi. Hřebeny snadno bez poškození struktury kadeří. Antistatické.
 3. Hliník - exkluzivní série, má ruční leštění, nepoškozuje vlasy, neelektrifikuje je, je odolná vůči zvýšeným teplotám, snadno snáší vytápění až do 600 stupňů. Není poškozen použitím různých chemikálií.

Výhody

Japonské hřebeny této společnosti mají jedinečný design, který byl vyvinut s pomocí slavných stylistů a kadeřníků. Dokonce i začátečníci ocení jejich ergonomii. Nerovnoměrné horní potrubí neumožňuje vlasům, aby se při stříhání z hřebene vysouvaly, otvory na sáčku, umístěné ve stejné vzdálenosti, která se rovná jednomu centimetru, pomohou vypočítat délku.

Velký výběr modelů vám umožní vybrat si hřeben na základě potřeb a potřebných vlastností, ať už se jedná o pružný plastový hřeben nebo tvrdé uhlíkové vlákno.

Druhy

Řada modelů tohoto výrobku je poměrně široká. A má následující modely.

 • Hřebeny pro účesy. Jsou několika typů s různou frekvencí a délkou zubů. Některé jsou vybaveny měřicí linkou. Většina z nich má zkrácené první hřebíček pro snadné rozloučení. Zuby samotné mohou být uspořádány kolmo na krumpáč pro horizontální řez a v úhlu pro řez diagonálně.
 • Samostatná série představuje hřeben pro vousy, kníry a kotlety. Mají různé délky zubů, postupně se zvyšují, což umožní i velmi krátké vlasy. Tato řada je vyrobena z uhlíkových vláken nebo termoplasmtik.
 • Pohodlné Combs vám umožní, aby kudrlinky dokonale ploché tloušťky, při navíjení na natáčky.
 • Hřebeny pro použití různých masek a barvení vlasů. Mají pohodlnou formu, ergonomickou rukojeť. Zuby různých délek pomáhají snadno rozluštit vlasy a aplikovat nátěr pevně na vlasy.
 • Hřeben na hřeben vyrobené z termoplastu a doplněné krátkými zuby z uhlíkových vláken. Umožní vám rychle vytvořit dokonalý bouffant.
 • Hřebeny vyrobené speciálně pro super profesionálykteří vlastní techniku ​​rychlého stříhání vlasů. Nemají příliš časté uspořádání zubů, což umožňuje snadné česání.
 • Přístroje řady Super Fine Lines Vyrobeno z vynikajícího ohýbacího plastu, který vám umožní vytvořit ideální formy gulášu a nejen.
 • Hliníková řada - Jedná se o analoga hřebenů pro stříhání různých modifikací. Exkluzivní hřebeny, které vydrží mnoho let.
 • Pásy různých průměrů mají dva typy štětin. Tam, kde dlouhé zuby udržují vlasy, a ty spodní vlasy tahají za vlasy, dávají jí nepřekonatelný lesk.
 • Kartáče jsou také vyrobeny ze dvou druhů materiálu.Dokonale rozmotejte i velmi zamotané vlasy. Praktická rukojeť neumožní vypadnout z rukou.

Náklady na

Originální vlasový hřeben „Y. S. Park "stojí od 600 do 1500 rublů, v závislosti na jeho velikosti a modelu." Exkluzivní řada z hliníku je poměrně drahá. Zde je cena za jeden hřeben 25 000 rublů. Náklady na kartáče a kartáče je kolem 5000 rublů.

Péče

Všechny hřebeny z této společnosti se snadno udržují.Lze je jednoduše umýt v mýdlové vodě a vysušit. Není však hrozné, aby tyto produkty byly dezinfikovány v chemickém roztoku.

Recenze

Mnoho kadeřnických profesionálů používá kartáče na vlasy vyrobené japonskou společností Y. S. Park “. Tato společnost již dlouho vyhrála trh s produkty pro péči o vlasy po celém světě. Podle spotřebitelských recenzí jsou dokonce i začínající kadeřníci pohodlnější absolvovat školení pomocí „Y. S. Park “. Zajištění podnikání v arzenálu má obvykle několik produktů této společnosti.

"Y. S. Park se stará nejen o pohodlí kadeřníků, ale také se snaží zachovat zdraví kudrlinek.

S doporučeními při výběru hřebene Y. S. Park můžete vidět z videa níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky