Hřeben s přírodními štětinami

Hřeben s přírodními štětinami

Česání je důležitý postup, který je často povrchní a nepozorný. Správné česání se stává zárukou zdravé pokožky hlavy a vlasů, přirozeného lesku a hebkosti.

Hřeben s přírodními štětinami - skvělá volba pro každodenní péči.

Přínos a škoda

K překvapení mnoha, mnoho z negativních účinků vlasů jsou získány nejen kvůli četným vysychání s jejich vysoušeče vlasů, životní prostředí, nesprávné kosmetické výrobky a nedostatek použití masek. Jednou z hlavních příčin nezdravých vlasů je banální hřeben, který používáme každý den několikrát.

Levné plastové modely elektrifikují a zamotají kadeře.

Jiná je situace u kartáčů z přírodních štětin. Výhody zde jsou zřejmé:

 • zrychlení růstu v důsledku masážního účinku vlasových folikulů a rovnoměrného rozložení mazu od kořenů až po konce;
 • pečlivé rozčesávání vlasů, oddělující je od sebe. To je s tímto hřebenem je možné dosáhnout efektu "drobivosti" vlasů, a proto přidat čistotu na vaše vlasy;
 • schopnost uvolnit statické napětí;
 • různé vlasové kartáče zaměřené na vyhlazování šupin, přidávající přirozenou hladkost a lesk;
 • elastické a elastické štětiny nedotýkají ani zamotaných vlasů;
 • možné použití pro mokré a vlhké vlasy;
 • prevence dělení.

Použití přírodního hřebene však neznamená pouze výhody. Tak, vlasy, které jsou náchylné k tuku, může být škodlivé při česání z kořenů. Přebytečný tuk zde zcela pokrývá kadeře, což je činí i po umytí neupravenými. V této situaci však existuje cesta ven. Stačí se rozčesat vlasy a ustoupit od kořenů.

Kromě toho lze pozorovat rychlou kontaminaci kadeř s normální strukturou vlasů. Faktem je, že přírodní lakovaná dřevěná základna rychle absorbuje nečistoty a tuk, čímž ji odstraňuje při česání čistých vlasů.

Levné plastové modely elektrifikují a zamotají kadeře.

Pro ostatní, taková zařízení nemohou přinést újmu, nicméně některé nevýhody by měly být uvedeny:

 • přirozené štětiny nemohou hřebenat a velmi husté vlasy;
 • Kombinované štětiny z přírodních a umělých štětin nesplňují všechny uvedené příznivé vlastnosti;
 • relativně vysoká cena;
 • krátká životnost, protože po pravidelném čištění dřevěná základna začíná prasknout a deformovat se, což vede k poškození struktury zámků.

Druhy

Modely s přírodními štětinami mají mnoho odrůd. Tak, jeden z nejpopulárnějších pro styling jsou kulaté hřebeny, s názvem "kartáčování".

Brasings jsou rozděleny do: \ t

 • běžné kartáče na vlasy;
 • tepelně;
 • kartáčování

Pro dlouhé vlasy vhodné pro kartáče s větším průměrem, krátké - menší. Chcete-li izolovat jednotlivé prameny od účesu, nejlepší volbou by bylo použít malý kulatý model.

Obvyklý model je navržen pro práci v tandemu s fénem. Tepelně výhodnější použití, protože ohřev se provádí po celém průměru. Fen-brushing má teplý proud vzduchu ve svém arzenálu, což znamená, že doma bude rychlejší a přesnější pokládání.

Kartáč na hromadu štětin z přírodních materiálů je odborníky považován za nejlepší pro podobné kadeřnice. Svěží chmýří se dosahuje pružnými štětinami, které nezraní vlasy. Kromě toho je tento model, který později usnadňuje hřeben hotového účesu bez chlupání vlasů váhy.Zařízení má úzké tělo a ostrý hrot vyrobený z plastu, dřeva nebo kovu. Takový úzký hřeben je vhodný i pro hladké účesy, například pro ideální ocas koně.

Když už mluvíme o česání, není nemožné říci o masáži pokožky hlavy. Široký čtvercový nebo oválný masážní štětec s měkkými štětinami nebude schopen rozčesat velmi zamotané vlasy, nicméně postup masáže hladkých kudrlinek se stane velmi příjemným a užitečným.

Jak již bylo zmíněno dříve, silné vlasy česání těchto modelů není příliš dobré. Z tohoto důvodu odborníci vyvinuli nový vzhled se zuby z nylonu nebo plastu. Rozdělují se rovnoměrně mezi svazky štětin.

Dětský model štětiny je navíc doplněn dětským hřebenem se zaoblenými zuby. Štětiny kartáče se vyznačují speciální měkkostí. Celá sada nemá ostré rohy a hrany, tvar je často kulatý nebo oválný.

Materiály

Štětiny v přírodním hřebenu hrají klíčovou roli v příznivých vlastnostech a hodnotě modelu. Nejoblíbenější a nejčastější díky nízké ceně je hřeben vepřové a kančí štětiny. Tvrdá hromada kanců obnovuje a transformuje tenké a slabé vlasy, skvělé pro aplikaci olejů a různých masek.

Měkčí strniště reprezentují modely žíně. Tento model s přirozeným napětím dobře zvládá statické napětí. Materiál se doporučuje nejen pro dospělé, ale i pro dětské kartáčky na vlasy.

Nejdražší produkty jsou vyrobeny z velryb. Jeho nadržené talíře z nebe procházejí nejjemnějším štěpením. Tento kartáč bude nejlepším zařízením pro natures s luxusními hustými kadeřemi.

Kombinované modely štětin nejčastěji zahrnují přírodní a umělé štětiny. Bohužel je téměř nemožné kontrolovat poměr těchto dvou, což znamená, že od tohoto typu nelze očekávat vysokou kvalitu. Pokud však mluvíme o smíšeném modelu, kde je zvířecí zdřímán v kombinaci s plastovými nebo nylonovými zuby, volba může být docela úspěšná.

Rozpočtový hřeben s nylonovými štětinami je dnes významnou konkurencí pro přírodní druhy. Jeho předností je antistatický účinek, tepelná odolnost a snadné mytí. Tvrdé nosníky tohoto modelu jsou optimální pro péči o husté vlasy.

Hraje důležitou roli a materiální základnu. Plastové modely tak mohou pomoci elektrifikovat vlasy. Mnohem lepší možností by byl dřevěný model. Stojí za to použít zařízení z nenatřeného přírodního dřeva, protože má pouze léčivé účinky na vlasy.

Hřebeny hřebenů vypadají luxusně a esteticky. Pro výrobu lze použít rohy buvolů, ovcí, jaků, žlutých býků, bílých buvolů, koz. Barevná paleta od černé po modravou modrou mlékárnu připomíná řadu drahých kamenů.

Jak si vybrat

Výběr kartáče z přírodních materiálů, samozřejmě, chci najít to nejlepší a perfektní možnost. Na samém počátku cesty je nutné zjistit, která hromada byla použita při výrobě. Chcete-li odlišit umělý výrobek, podívejte se na paprsky dostatečně. Tenké villi s lehce načervenalým hrotem jsou produktem přírodního původu, krátké, husté vlasy o něco kratší délky jsou umělé.

Po určení skutečných štětin je čas určit základ a tvar těla. Pro novorozence jsou vhodné zaoblené tvary malých velikostí, pro milovníky buffantů - úzkých dlouhých hřebenů s ostrým hrotem pro oddělování pramenů. Pokud bude kartáč plnit funkci hlavy, zastavte pozornost na modelech s počtem řádků nad 7.

Při výběru stojí za to střízlivě posoudit tloušťku vlasů. Tvrdé štětiny nebo vousy velryb budou příliš agresivní pro tenké a řídké vlasy a měkký štětec nebude schopen hřebenat malou částí tlustých kudrlinek.

Klíčovým faktorem může být dodavatel.Časem prověřené společnosti, které si získaly dobrou pověst, se neustále snaží zlepšovat své výrobky a prezentovat zákazníkovi pouze vysoce kvalitní produkty.

Jak se starat

Péče o skutečné zdřímnutí je nepříjemná ve srovnání s péčí o plastové česací nástroje. Zde je několik pravidel:

 • každodenní odstraňování chloupků;
 • týdenní šamponování;
 • udržet kartáč na vlasy od mokrých míst, zejména pokud je podklad vyroben ze dřeva.

Promývání vlasu se provádí pomocí pěnové houby. Také zkušené krásy doporučují čistit výrobek starým kartáčkem na zuby, opatrně vyčesávat nahromaděný prach a nečistoty z hromady.

Nejlépe hodnocené

Výběr nejlepšího hřebene, jistý dodavatel se stane jistou zárukou. Známá značka Dewal tak nabízí cenově dostupné modely z hromady divokých prasat. Některá zařízení jsou doplněna nylonovými jazýčky a ostrým hrotem pro přesné rovnání.

Dobré možnosti z různých vlasů, jako jsou žíně, jsou zastoupeny značkou Salon Professional. Výrobky jsou také doplněny zuby a štětiny jsou nápadné v jejich hustotě.

V sortimentu společnosti Hairway lze pozorovat výrobky ze dřeva a vláken. Základ hřebene je doplněn polymerní vrstvou, která zabraňuje uklouznutí rukou.

Kvalitní produkty ve vyšším cenovém segmentu reprezentuje Olivia Garden. Každý výrobek má keramický iontový povlak proti statickému napětí. Navíc modely se štětinami mají přídavnou funkci pro oddělení pramenů.

Dětský kartáček je sada Chicco s hřebenatkou. Zaoblené tvary a roztomilý design zvýrazňují produkty značky.

Hřebeny od firmy Hercules jsou vyrobeny z kančí hromady s přidáním nylonových zubů. Základ je k dispozici v dřevěné verzi. Jednou z výhod je jednoduchost modelů.

Recenze

Dívky, které sledují stav svých vlasů, milují vlasy s přírodními štětinami. Antistatický efekt, hladkost, „křupavost“ vlasů zaznamenávají spokojení majitelé. Nicméně, tam je moucha v masti v recenzích. Jedná se o kombinované modely a padělky.

Poznámka uživatele a časově náročný proces praní. Současně s tím plně využijí výhody jeho využití.

Trichologovy odpovědi na otázky o hřebenech: kdo je vhodný pro hřeben vyrobený z přírodní štětiny a kdo kategoricky není.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky