Laserový hřeben Power Grow hřeben

Laserový hřeben Power Grow hřeben

Použití laseru k aktivaci růstu vlasů začalo v posledním století. Koncem 90. let vědci zjistili, že jeho studené světlo je schopno absorbovat kožní buňky, zvyšuje jejich metabolismus a syntézu proteinů. Vzkříšený mrtvý folikul, on rozhodně není schopen. Ale každý má rezervu - asi 100 tisíc "spících" vlasových folikulů, které můžete "probudit", pokud si budete přát. Tento problém je přesně vyřešen laserovým zářením s nízkou intenzitou.

Laser navíc aktivuje růst stávajících vlasů, zlepšuje jejich strukturu a vzhled, zabraňuje vypadávání vlasů. Kadeře se lesknou, pružnější, fyziologický roztok je normalizován, lupy zmizí.

Po průběhu ozařování se vlasy stávají neobvykle silnými a zvětšují průměr o 40-60%.

„Magie růstu“ vlasů spočívá v energetickém působení na:

 • melaninkterý je koncentrován ve vlasových folikulech;
 • hemoglobinu - v cévách;
 • derma voda (pokožka hlavy) a epidermis.

Trichologové pracují s nízkoenergetickými laserovými zařízeními, foto-bioterapie je nabízena v kosmetických salonech. Dnes jsou k dispozici cenově dostupná zařízení pro individuální použití, mezi něž patří i hřeben pro hřebenový stroj.

Kdo může pomoci

Laserový kartáč na vlasy není nic jiného než miniaturní kopie profesionálního zdravotnického a preventivního vybavení, i když to vypadá jako obyčejný kartáč na vlasy. Míra dopadu Power Grow Comb je poněkud menší než u profesionálních protějšků, ale cena je pozoruhodná svou demokracií a postupy mohou být prováděny v každém vhodném čase.

Doporučuje se pro slabé a matné vlasy náchylné k vypadávání vlasů. Laserový hřeben funguje dobře jako redukční činidlo po kosmetických procedurách: bělení, opakované barvení, zvýraznění, permeabilita chemikálií. Úspěšně aplikován po transplantaci vlasů: urychlit hojení a aktivovat růst. Vynikající profylaktika proti plešatosti.

Hřeben Power Grow Comb může používat lidé s androgenní nebo dědičnou alopecií. Laserová expozice může snížit rychlost negativních procesů.

Hřeben není zcela účinný, když jsou u mužů vytvořeny velké plešaté skvrny, ale snadno se vyrovná s rozptýleným vlasovým ředěním u žen, když folikuly vstupují do klidové fáze, „usínají“ a vlasové hřídele se stávají křehkými. Tento typ selhání je obvykle způsoben:

 • odložené infekční onemocnění a dlouhodobé léky;
 • dlouhodobé nízkoproteinové diety;
 • prudký pokles v těle důležitých prvků nebo vitaminů: železo, zinek, selen, vitamin A;
 • stres, přepětí;
 • hormonální změny během těhotenství nebo menopauzy atd.

Léky a četnost zasedání v těchto případech určuje pouze lékař.

Kontraindikace

Intenzita aplikovaného laseru v kosmetologii je mnohem nižší než při chirurgickém zákroku nebo kauterizaci, proto nemůže člověku ublížit.

Je srovnatelný s výkonem slunečního záření na jemný den, takže se toto laserové světlo nazývá nízká intenzita. Účinky dlouhodobé expozice však dosud nejsou známy, takže nestojí za riziko, překračují doporučené trvání preventivních opatření a léčby. Existuje celá řada kontraindikací.

Zakázáno používat:

 • u rakoviny a závažných forem chronických onemocnění;
 • s aktivními zánětlivými procesy, vysokou teplotou;
 • hemofilie;
 • ochrnutí obličejového nervu;
 • dermatitida různých etiologií;
 • se spálením sluncem;
 • s otevřenými ranami, škrábanci, vředy, záněty na povrchu hlavy;
 • během těhotenství a kojení;
 • děti do 12 let.

Vzhled a náplň

Power Grow Comb v klidovém stavu se používá jako běžný kartáč na vlasy. Snadná, pohodlná forma, má moderní design a materiály. Nikdo by nikdy nedokázal odhadnout její tajný cíl. Inovativní subjekt dává pouze řídicí systém, který je umístěn na boku skříně.

Plnění - laserové diody s různými vlnovými pásmy: 7 červených a 7 modrých. Pracujte ze čtyř baterií AAA, které jsou součástí balení. Odnímatelný hřeben se vypočítá na průměrnou délku nebo dlouhé zámky. Jeho instalace je velmi jednoduchá, nevyžaduje se žádné úsilí. Přepněte jezdec, abyste dosáhli různých stupňů expozice během domácích postupů. Světelné záření proniká rovnoměrně na ozářenou oblast pokožky hlavy, což zaručuje optimální dávkování.

Existují čtyři režimy provozu:

 • modré LED záření s vlnovou délkou 470 nm - ovlivňuje pouze horní vrstvy kůže: zvyšuje mikrocirkulaci krve, čímž zajišťuje výživu a normalizaci strukturálního stavu vlasových tyčinek;
 • červené LED záření s vlnovou délkou 660 nm - poskytuje hluboké pronikání, které zcela zakrývá kořeny folikulů. Krevní oběh je téměř zdvojnásoben, aktivuje růst již existujících pramenů a nevyhnutelné probuzení „spících“ žárovek;
 • tok laserového záření s nízkou intenzitou - přispívá k regeneraci dermis a epidermis, zvyšuje metabolismus buněk, poskytuje výživu vlasovým kořenům, pomáhá silnějším folikulům, což zastavuje vypadávání vlasů;
 • biostimulační mikromasáž - vibrace zvyšují zásobu krve v kapilárách, pomáhají získat živiny pro kůži a vlasové folikuly.

Jak to funguje

Výrobci doporučují používat laserový hřeben třikrát až pětkrát týdně. Vlasy a pokožka hlavy musí být čisté a suché. Celková doba sezení za den je 10-15 minut.

Zvýšení doby expozice není spojeno s dosažením většího účinku, takže byste neměli plýtvat energií.

Dopad na jeden bod by neměl překročit 4 sekundy, pohybující se - pomalé pohyby proti růstu vlasů 1 cm od předchozí pozice. Optimální směr - od čela po korunu, po - od spánků nahoru a od korunky k zadní části hlavy. V zóně aktivního růstu vlasů je lepší, aby se rozdělil, aby byla zajištěna nejlepší expozice.

V průběhu procedur je třeba věnovat zvláštní pozornost nejproblematičtějším zónám, masírovat a ozařovat je o něco více než ostatní. V oblastech, kde nejsou vlasy, je lepší používat ozubené spojení.

Při aplikaci laserového hřebene by měly být vybrány šampony, které neobsahují síran sodný, aby se myly hlavy. Vyhněte se výrobkům, které blokují produkci hormonů, vyhněte se akcím, které vedou k vypadávání vlasů. Žádné další zvláštní požadavky nejsou poskytovány. Je to velmi jednoduché. Průběh léčby je nejméně jeden měsíc. Optimálně - v průběhu roku. Začněte s třemi až pěti ošetřeními týdně, po zahájení aktivního růstu vlasů - sníženo na jedno sezení za měsíc.

Výsledky

Účinnost léčby závisí na mnoha faktorech: stupni poškození, genetické predispozici, stresu, užívání drog, věku a mnohem více. Nejmenší šance mají lidé, jejichž nálada je starší než 10 let. Průtok krve v těchto oblastech je zlomen a folikuly nejsou schopny znovuzrození. Majitelé vlasů, kteří zředili méně než před třemi lety, mají dobré šance na úspěch: kůže neztratila schopnost absorbovat laserovou energii a mikrocirkulace v postižených oblastech nezmizela.

Se zaměřením na hodnocení zákazníků je největšího pokroku dosaženo s malými problémy se ztrátou, obvykle po stresu a v nepřítomnosti závažných běžných onemocnění. Příjemná transformace pro ně nastane po 4 nebo 5 expozicích.V takové situaci bude stačit pouze 10-15 postupů.

Výsledky hřebene naleznete zde.

Se systematickým prováděním všech doporučení se první výsledky pro většinu lidí s mírnými problémy pramenů a pokožky hlavy objeví v jednom až dvou měsících. Hmotné změny za 6 týdnů. V tomto okamžiku by se vypadávání vlasů mělo zastavit nebo výrazně zpomalit. Podle výsledků studií tohoto ukazatele dosáhlo více než 90% všech subjektů. Nové vlasy by měly být očekávány nejdříve 8-10 týdnů od začátku Power Grow Comb. Během tohoto období budou existující kadeře rychleji růst, zesílit lesk, zesílit, stanou se odolnějšími.

Přerůstání otevřených ploch s chmýří v průměrných hodnotách začíná po šesti měsících postupů. Pro husté pokrytí a získání nové síly vlasů, hustota a průměrná tloušťka tyče bude trvat od osmi měsíců do jednoho roku. Někdy oslabené tělo potřebuje více času na probuzení svých skrytých rezerv. Odborníci varují, že laserová terapie neposkytuje trvalý výsledek a vyžaduje pravidelnou podporu pro stimulaci vlasových folikulů.

V průběhu aplikace laserového hřebenu je velmi důležité zajistit úspěch s dodatečnou výživou pokožky a kudrlinek. Po zákroku je vždy snadné strávit a využívat. Mohou to být oleje, pěny, bohaté na vitamíny a minerály, všechny druhy masek, máchání, spreje.

Je nutné objektivně vyhodnotit zdrojová data a nespoléhat se pouze na inovativní zařízení. Nezapomeňte na zdravý životní styl, dodržování diety, chůze na čerstvém vzduchu, pohodlný a plný spánek, který je stejně důležitý pro růst vlasů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky