Vlasový stylingový hřeben

Vlasový stylingový hřeben

Každá dívka sní o perfektní účes pro každý den, takže lidé kolem nich mají dojem, že právě vyšla z kosmetického salonu.

Je dobré, když vám finanční prostředky umožňují neustále využívat služeb profesionálního kadeřníka, ale v praxi je to často opak. A mladé dámy musí nezávisle přinést své kadeře do výborného vzhledu.

8 foto

Naštěstí teď existuje mnoho zařízení, která umožňují přinést krásu v domácnosti. Nejjednodušší a nejekonomičtější způsob, jak vytvořit skvělé vlasy, je použití hřebene pro úpravu vlasů.

Tyto nástroje jsou poměrně levné (mnohem levnější než každodenní návštěva salónu krásy) a pomáhají provádět zajímavé účesy ve stylu hollywoodských hvězd.

7 foto

Vlastnosti a výhody

Při výběru štětců na styling musíte dodržovat několik pravidel:

 1. Pokud jsou vlasy elastické a poměrně silné, pak se musíte rozhodnout pro pevné kartáče s tvrdými zuby. Čím slabší by měly být vlasy, tím měkčí by měl být hřeben.
 2. Majitel silné hlavy vlasů by měl používat lastury s řídkými kolíky.
 3. Je třeba se podívat na velikost prostředků pro česání kadeří. Pro prameny, které se liší ve velké délce, by měly být vybrány masivní zařízení s velkým pracovním povrchem.

Srovnáváme-li hřebeny pro úpravu vlasů s jinými masážními kartáčky, je třeba poznamenat, že tato zařízení mají několik výhod:

 1. Umožňují vám vytvořit originální účes nebo styling doma, aniž by se uchýlili ke službám kadeřníků.
 2. Pomoci vyrovnat neposlušné kadeře.
 3. Mají masážní vlastnosti, díky nimž krev přechází ke kořenům vlasů a stimuluje jejich růst.

Nejlepší volba, pokud tyto výrobky pro účes budou keramické, nebo vyrobené ze dřeva nebo uhlíkových vláken. Obvyklý plast nebo kov není vhodný, protože pod vlivem ohřátého vzduchu může takový nástroj způsobit nenapravitelné poškození kadeř.

Druhy

Profesionální hřebeny vyniknou na pozadí obvyklých forem zařízení a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Nejběžnější typy profesionálních hřebenů:

Konkávní výrobek s častými zuby pomáhá přidávat tenké a slabé vlasy.

Kulatý kartáč (Jinými slovy, to je nazýváno kartáčováním) je schopný dělat velké kadeře nebo narovnat nepoddajné prameny. Existují dva typy:

 • s přírodními štětinami - pomáhá navíjet prameny;
 • s kovovým tělem, které je uvnitř prázdné a má otvory po celém obvodu pracovního povrchu výrobku - slouží k vyhlazování nebo zvedání vlasů v kořenech pod mírným zaobleným úhlem.

Obdélníkový tvar (jinak se to nazývá "lopatou") - to je vynikající volba pro majitele dlouhých kudrlinek.

Hřeben v podobě vidlice Používá se k vytvoření hromady. Má krátké kolíky střídající se s dlouhými, tato technologie vám umožňuje, aby byl proces česání kadeř jednodušší. Spina pomáhá zvedat jednotlivé chlupy během vyrovnání.

Oboustranný kartáč - má po celé délce duté těleso, na kterém jsou umístěny otvory, což umožňuje volně proniknout vzduchem skrze kadeř. Takové zařízení má na jedné straně kratší špendlíky, které pomáhají při výrobě krátkých vlasů, například rány.

Ploché příslušenství mají silné zuby a jsou od sebe dost daleko.Hřeben se používá pro česání a zvýraznění jednotlivých pramenů při tvorbě účesů.

Kosterní hřeben - Pomohou dát oba poměrně těžké, mají velký objem a velmi tenké vlasy. Má plochý základ a specializované otvory, které umožňují dokonalé proudění vzduchu. Takové zařízení má průměrnou tuhost a kolíky umístěné poměrně daleko od sebe. Je dovoleno používat takový model na mokrých nebo mokrých kudrlinkách.

Je lepší koupit sadu hřebenů, která bude obsahovat řadu modelů. Můžete experimentovat s vlasy, vytvářet různé účesy a vybrat vhodný obrázek pro ně.

Tam jsou také elektrické termo-kartáče. Výrobky s rotující "hlavou" pomáhají sušit a stylovat vlasy současně. Toto zařízení je ideální pro různé délky vlasů.

Rotující hřeben může otáčet jak dlouhé, tak krátké prameny. Mnoho dívek ji také používá k narovnání a protažení pramenů. Je ideální pro tvorbu objemu u kořenů. Zuby takových výrobků se otáčejí v různých směrech, čímž se zamezuje zamotání vlasů. A vytvoříte vynikající účes, bez obav o vaše kadeře.

Termokartáč může být často nabíjen nejen z elektřiny, ale také z baterií. Toto zařízení může vzít s sebou na silnici, sledovat perfektní účes, a to i mimo dům.

Jak si vybrat

Co je lepší hřeben hřeben kudrlinky?

Aby nedošlo k poškození struktury vlasů, je nutné pečlivě vybrat zařízení pro česání vlasů:

 • Výběrem kulatého hřebenu, je lepší dát přednost přirozeným štětinám, protože kovové kolíky poškozují a zmatují kadeře. Rukojeť musí být opatřena pryžovým povlakem. V tomto případě je nejvhodnější jej použít, protože se nebude zahřívat pod vlivem horkého vzduchu z vysoušeče vlasů. Toto zařízení bude vynikající volbou pro caret. Vytažením pramenů z kořene na špičku pomocí kulatého štětce můžete dosáhnout vynikající hladkosti a vytvořit dokonalý účes.
 • Pro konkávní přípravky Lze použít různé materiály: plast, dřevo nebo kov. Jsou ideální pro krátké vlasy, protože vám umožní vytvořit objem u kořenů, krásně položit česané kadeře a rozdělit je na prameny.
 • Je lepší koupit obdélníkový hřeben, ze dřeva. Používá se pro dlouhé vlasy, pomůže vám pečlivě hřebenat vlasy, rozdělit zamotané prameny a také vám ušetří statickou elektřinu, ke které dochází při česání kadeří.
 • Ploché mušle musí být dřevěné nebo z kosti s dokonale leštěným povrchem. Tyto produkty se používají pro realizaci účesů pro krátké účesy.

K výběru elektrických kartáčů je rovněž třeba přistupovat se zvláštní péčí a zaměřit se na určitá pravidla:

 1. Materiál, který zařízení. Je lepší dát přednost modelu, s rotující pracovní plochou a zuby z keramiky, kovu nebo uhlíku. Pro kovové a uhlíkové výrobky je nutná přítomnost turmalínového povlaku, který uvolní prameny ze statické elektřiny.
 2. Napájení - pro domácí použití, nejlepší volbou bude průměrný výkon, protože umožní vyschnout kadeře, vytvořit účes, aniž by to poškodilo strukturu vlasů.
 3. Raději si vybrat výrobek s velmi velkou rukojetí, v tomto případě to bude pohodlnější držet, provádět styling.

Kvalitní elektrický hřeben je vhodný nejen pro rány, ale i pro prameny různých délek: pro krátké vlasy i dlouhé kadeře.

V závislosti na tom, jaký účes má kulatý štětec, je nutné zvolit správnou velikost.

Velký oválný hřeben může narovnat dlouhé vlasy bez použití další kosmetiky, protože jeho design pomáhá dokonale protáhnout prameny. Kvůli symetrické konfiguraci dochází k rolování a kudrlinky nejsou zamotané.

Přístroje s malým průměrem mohou být použity pro krátké účesy, což vytváří dodatečný objem u kořenů.

Hřeben "devět-řada" dokončí proces pokládání vlasů různých délek. Bude to skvělá volba pro dívku, která dává přednost účesu. Toto zařízení také pomůže vytvořit moderní a stylový šikmý třesk.

Jak udělat styling

Chcete-li vytvořit kvalitní styl, musíte použít několik tipů:

 • tento postup se aplikuje pouze na předem umyté vlasy;
 • aby zámky vypadaly hladce a leskle, po umytí vlasů musí být opláchnuty studenou vodou;
 • česání kadeře, a také použít fén lépe po nějaké době, počkejte alespoň 15 minut, a pak pokračujte do instalace;
 • pěny a gely na úpravu vlasů se nejlépe používají od zadní části hlavy, takže se vyhnete ulpívání konců vlasů;
 • Proveďte tento proces před velkým zrcadlem s dobrým osvětlením.

Existuje několik způsobů, jak vytvořit vynikající účesy doma:

 • Studený styl s hřebenem je nejjednodušší metoda, protože nepoškozuje strukturu vlasové linie. Tato metoda se používá pro vlasy různých délek. Pro vytvoření takového účesu se používá velké množství gelu nebo pěny, stejně jako výrobek se širokými zuby.
 • Objemný účes. K tomu budete potřebovat vysoušeč vlasů a velký kulatý hřeben. Vlasy na kořenech se musí narovnat a položit v požadovaném směru. Chcete-li vytvořit objemový styling, musí být fén nasměrován zdola nahoru.

Nejoblíbenější značky

Nákup hřebene pro úpravu vlasů, měli byste se rozhodnout pro osvědčené značky:

 • Hairway - modely jsou lehké, odolné a spolehlivé. Hlavním materiálem pro jejich výrobu je plast s uhlíkovými vlákny. Tyto výrobky jsou potaženy uhlíkem, aby se eliminovala statická elektřina.
 • Jaguar - vyrábí jak levná zařízení pro česání kadeř, tak exkluzivní analoga. Nejoblíbenější modely mají funkci ionizace, která umožňuje nejen suché vlasy, ale také obnovit jejich strukturu.
 • Hercules - kartáče z této značky jsou spolehlivé, trvanlivé, mají antistatický účinek. Při česání a pokládání nezpůsobují poškození pokožky hlavy.

Jak si vybrat hřeben pro styling vlasů se můžete dozvědět z následujícího videa.

Recenze

Při použití vlasových kartáčků k vytvoření přirozeného vlasového stylu si dívky všimly, že jejich vlasy jsou hladké a lesklé, bez statické elektřiny.

Při použití vlasových kartáčků k vytvoření přirozeného vlasového stylu si dívky všimly, že jejich vlasy jsou hladké a lesklé, bez statické elektřiny.

Elektrický štětec se líbil dívkám s krátkým účesem, protože pomohl rychle a efektivně vytvořit vynikající styling analogicky s účesem ze salonu.

Výběr hřebene pro styling, nemusíte šetřit, zastavte svou volbu na kvalitním výrobku od renomovaného výrobce. Tento kartáč vydrží dlouhou dobu, nepoškodí vaše kadeře a pomůže vytvořit perfektní účes každý den doma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky