Hřeben pro zvýraznění

Hřeben pro zvýraznění

Je těžké najít ženu zcela spokojenou s barvou vlastních vlasů. Experimentální duše spravedlivého sexu vyžaduje rozmanitost. Zvýraznění je metoda, která dokáže transformovat přirozený odstín přidáním kontrastních prvků a osvěžující vzhled. Můžete si to doma koupí speciální hřeben pro zvýraznění.

Co to je a jak se to nazývá

Jaká je potřeba hřeben pro zvýraznění a jaké jsou jeho funkce? Především takový postup barvení zahrnuje nanášení barvy na jednotlivé prameny, které by měly mít stejnou tloušťku a měly by být od sebe navzájem rovnoměrné. Teprve pak je zvýraznění považováno za dokončené správně. Realizace těchto funkcí využívá speciálních hřebenů rozdělených na:

 • modely výběru vláken;
 • modely pro nanášení barvy s otevřeným zvýrazněním.

Stojí za zmínku, že profesionální kadeřníci se jen zřídka uchylují k těm a dalším typům, s použitím klasického hřebene s jemnými zuby a ostrým špičkou. Nicméně, pro self-maloval doma tyto položky jsou nepostradatelné, což je stále populárnější.

Názvy hřebenů jsou odlišné. Například, plot je často používán zvýraznit prameny. Vypadá to zajímavě, protože asymetrické zuby se podobají vrcholům kremelského plotu. Další pohled na zvýraznění objednávky je model s háčky. Toto zařízení se vzácnými zuby umožňuje oddělit prameny různých šířek v závislosti na požadovaném výsledku.

Modely pro aplikaci kompozice zahrnují hřeben. Jeho vzhled připomíná malou lopatku, protože okraj se zuby je mírně ohnutý nahoru. Dalším zajímavým typem zbarvení je striptérka. Tento hřeben se skládá ze dvou částí: hlavní se zuby a otevřených dutin a trysek pro aplikaci kompozice. Stripper - skvělý nástroj dostupný i začátečníkům, bude vhodnou volbou pro zvýraznění krátkých a středně dlouhých vlasů.

Vlastnosti a výhody

Přes četné typy, profesionálové nespěchají uchýlit se k pomoci takových inovací v umění kadeřnictví. Co je to úlovek? Faktem je, že pro pány je vhodnější používat jeden nástroj během celého postupu, aniž by na ně zbytečně ztráceli čas. Ano, a dovednost specialistů vám umožní určit rovné proužky do oka, což je někdy rychlejší než používání nástrojů. Tak, zařízení samy o sobě nemají nedostatky a jsou rádi, že pomáhají v self-malování.

Hlavní výhodou je zde rovnoměrné rozložení pramenů. Stejné tloušťky a šířky kudrlinky přetrvávají v háčcích přístroje nebo zubech. Mistr potřebuje pouze vyzvednout zbývající vlasy volnou rukou, položit fólii a aplikovat kompozici.

Aplikační nástroje jsou také velkým plusem. Barva je rovnoměrně rozložena po vlasech, což umožňuje dosáhnout správné barvy.

Další výhodou je demokratická hodnota. Profesionální nástroje značky lze zakoupit v rozsahu od 45 do 300 rublů, což, jak vidíte, je mnohem levnější, než jít na specialisty. A je-li volba ve prospěch samobarvení provedena, je čas se naučit, jak tuto inovaci využít.

Jak používat

Každý typ hřebenů znamená individuální způsob použití, protože principy jejich práce jsou odlišné. Začněme tedy s modelem „plot“, který má ve svém arzenálu „dvojúrovňový“ hřebíček.

Způsob použití:

 • Nejdříve musíte udělat jeden široký pramen odpovídající délce hřebene;
 • Pod oddělenou částí hřebene vlasů začíná na principu "zdola nahoru";
 • Poté, co tato část řádu zůstane na horním patře zubů, druhá - na spodní straně;
 • Současně musí být prostředníček vložen mezi vlasy a jemně držet úrovně, položit fólii pod horní, aplikovat kompozici a obal;
 • Zvýrazněte vlasy hřeben opakovat všechny prameny.

Pohodlné použití a pracovní nástroj s háčky. K tomuto účelu se také oddělí vlákno, do kterého se vloží hřeben zdola nahoru a pak se posune na stranu. Tento boční pohyb umožňuje upevnění vlasů v háčcích. Potom zvedněte hřeben mírně nahoru, odložte oddělené prameny na fólii a začněte zvýrazňovat.

S hřebeny pro aplikaci věcí je snazší a algoritmus akce je menší. Při použití nože je tedy nutné:

 • vybrat část vlasů oddělenými prameny;
 • vložte čepel se zuby nahoru do oddělené části kořenového systému;
 • obvyklý kartáč, který začne aplikovat strukturu, pohybující se lopatkou paralelně s kartáčem;
 • Zopakujte postup pro zbývající části.

Nicméně, pokud jste majitelem krátkých vlasů, lopatka a štětec nemusí být užitečné, stačí použít striptérku.

Způsob práce se speciálním striptérkem:

 • dejte trysku na díl se zuby;
 • aplikovat kompozici na horní část trysky;
 • odstranit trysku;
 • ostře držet část se zuby na vlasech od kořenů ke špičkám;
 • omýt barvu;
 • osušte si hlavu, rozčesejte masážní hřeben.

Specifický expertní model hřebene pro aplikaci byl představen sérií L'Oreal Preference. Lze zakoupit kompletní s odolnou barvou. Podstatou práce je vyplnění zubů tří úrovní barvivové kompozice. Poté, co nástroj umístíte kolmo k dělení, zvýraznění začíná světelnými pohyby bez tlaku, aby se dosáhlo stejné sytosti barev od kořene ke špičce.

Top Rating značky

Dnes jsou dobře známé značky kadeřnických nástrojů s potěšením nabídnout a nástroje pro zvýraznění. Model s háčky od německého výrobce Dewal si tak získal největší oblibu mezi těmi, kteří mají rádi barvení doma. Nástroj má dvě řady háčků v různých vzdálenostech, ostrý hrot pro dělení částí pro lakování a klasickou zónu s častými zuby.

Říká se, že značka Dewal vyrábí další zařízení pro domácí barvení. Například know-how se stalo silikonovým uzávěrem s hákem pro snadný postup.

Belgická společnost Sibel se vyznamenala a má ve svém četném sortimentu čepel s hřebenem pro pohodlné použití nátěru.

Španělská značka Eurostil potěšila striptérky, stejně jako pohodlné lopatky a gumové čepice. Značka Harizma vydala nylonový model se třemi stranami zubů, založený na principu "plotu".

Cenová kategorie profesionálních značek je více než rozpočet současně, což umožňuje každé ženě experimentovat s různými nástroji a najít její střední půdu.

Recenze

Recenze o kartáčcích na vlasy jsou odlišné. Takže začátečníci označují dlouhý proces malování všech pramenů, stejně jako čas na zvyknutí a pochopení podstaty fungování tohoto zařízení. Naopak, kadeřníci na fórech si jsou jisti rychlejší prací, nicméně mnozí z nich stále věří pouze osvědčeným klasickým nástrojům s ostrým hrotem.

Mezi jasnými favority domácích experimentátorů a řemeslníků v salonech patří model „plot“. Proužky, podle většiny, jsou rovnoměrné a nevyžadují dodatečné úpravy.

Pobytový stylista nezůstal bez pozitivních recenzí, je však obtížné s ním pracovat sám a jak celý postup provádět bez pomoci nikoho. Mezi minusy vydávají jen nemožnost použití styperu pro dlouhé kadeře.

Shrneme-li výše uvedené, je možné říci, že podobné modely pro barevné experimenty našli své spokojené majitele.Trochu praxe a trpělivosti umožňují jejich použití k vytvoření elegantních kontrastů na vlasy, což výrazně šetří rozpočet.

Pro zvýraznění použijte hřeben.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky