Combs Air Motion

Combs Air Motion

Mnoho dívek čelí mnoha problémům při česání: křehkost, ztráta, poškození struktury vlasů. Někteří používají různé dodatečné klimatizace a spreje pro snadné česání, ale to není zcela vyřešit problém. Naopak aktivní použití kosmetiky je škodlivé - vlasy se stávají tenké, křehké, ztrácí lesk a sílu.

Pravým důvodem je přesně to, co si česáte vlasy.

Jak se správně rozhodnout

Zdraví vašich vlasů závisí na výběru hřebene. Zpočátku byste měli věnovat pozornost štětinám. Špatný hřeben poškozuje vlasy a vede k jejich neposlušnosti, ztrátě. V moderním světě se odborníci jasně zamysleli nad otázkou bezpečnosti vlasů. Jakýkoliv hřeben Air Motion může jemně roztrhnout všechny uzly, efektivně položit zlobivé kadeře a dát objem i párům.

Důležité jsou také masážní vlastnosti hřebene. Stimulace pokožky hlavy normalizuje krevní oběh a přispívá k aktivaci spících žárovek. Tak, vlasy rostou lépe a stává se silnější. Je důležité poznamenat, že hřeben by neměl vyvolávat vznik statického proudu.

Pro neutralizaci tohoto efektu nemusíte použít další finanční prostředky.

Vlastnosti a specifikace

Hřebeny Air Motion mají tyto výhody:

  • Snadné použití poskytuje speciální vzduchový polštář Air Shock ™, který při česání výrazně minimalizuje namáhání vlasů.
  • Trojité strniště zajišťuje jemný kontakt s vlasy. Hřebíček se nachází ve 3 úrovních.
  • Hřeben má masážní účinek díky speciální struktuře kartáče. Tím je stimulován krevní oběh.
  • Rukojeť je ergonomická, lehká a pogumovaná.. Díky tomuto hřebenu je vhodné použít na mokré vlasy a na suchu.
  • Mount s Hugger umožňuje upevněte hřeben v koupelně na jakékoli vhodné téma.
  • Pohyb vzduchu vhodné pro děti.
  • Promyšlené stylový design potěší dívku jakýmkoliv vkusem.
  • Kartáč na vlasy nevede k elektrifikaci.
  • Hřebeny prezentovány v několika barvách: Růžová, Bílá, Žlutá, Modrá.
  • Náklady na zboží v řádu 11,95 liber.

Je nutné pochopit důvody popularity hřebenu AirMotion. Lehký a ergonomický výrobek usnadňuje jeho použití. Díky tomu mohou i děti používat hřeben bez pomoci dospělých.

Štětiny nepoškozují strukturu vlasů, hřeben lze použít ihned po umytí hlavy.

Zvláštní pozornost si zaslouží tri štětina. Na celém povrchu hřebene jsou pružné zuby tří velikostí. Tato konstrukce umožňuje hřebenu jemně a jemně klouzat po pramenech.

Hluboký dopad na spletené vlasy přispívá k rychlejšímu a důkladnějšímu česání.

Hřeben je vodotěsný.

To je obzvláště důležitá vlastnost pro ty, kteří jsou česání dětí. Voda neproniká do vzduchového polštáře a nepoškozuje zboží. Navíc pomocí tohoto hřebenu můžete na prameny dát masky a kondicionéry. Po této aplikaci byste měli hřeben jednoduše umýt a osušit. Plná rukojeť odlišuje hřeben této společnosti od podobných výrobků na trhu. Taková malá nuance činí použití pohodlnějším a úplnějším.

Názor zákazníka

Po prostudování recenzí populárního produktu lze pochopit, že tak přitahuje pozornost spotřebitelů. Mnoho dívek je potěšeno speciální strukturou měkkých zubů. Každý jednou trpěl hřebeny s kulatým plastem na konci štětin. Často padají a ostré hrany zraní jak pokožku hlavy, tak i vlasy samotné. V případě Air Motion to prostě není možné. Každá sada je celá a měkká.

Velmi důležitým pozitivním kritériem je snadnost česání.

Spokojení zákazníci barevně popisují snadný a příjemný proces posouvání kartáčů na prameny. Dívky říkají, že si na takové jednoduché a rychlé česání musíte poprvé zvyknout. Někteří si dokonce myslí, že všechno bylo příliš snadné.

Kupující tohoto výrobního hřebene testovali na vlastní zkušenosti masážní vlastnosti a následný efekt. Dívky oslavují. Že do 15-20 dnů je patrné, že spící žárovky jsou aktivovány a vlasy začnou růst aktivněji.

Další informace o hřebenu Air Motion naleznete na následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky