Ultralightové bundy pro ženy a muže

Ultralightové bundy pro ženy a muže

Historie stvoření

Down bunda je nedílnou součástí šatní skříně praktických a sportovních lidí, a také dávno získala srdce mnoha módy díky své lehkosti a snadné nošení.

Historie vzniku bundy je mimořádně zvědavá tím, že ji nevytvořili designéři a designéři, ale skuteční vědci. Stalo se to v polovině dvacátého století, kdy jim byl dán jasný úkol, který je nutil vymýšlet velmi teplé, ale zároveň praktické a snadno nositelné oblečení pro své kolegy polární vědce.

Snažili se vytvořit takovou věc, která by uspokojila všechny jejich potřeby. V důsledku toho se jim podařilo vytvořit dokonalou bundu, která se později stala známou jako „bunda dolů“.

Odrůdy (vlastnosti, výhody a nevýhody)

Svalová bunda je mezi sportovci velmi žádaná. Díky svému neobvykle pohodlnému přizpůsobení a struktuře takový plášť neomezuje pohyb a činí jeho nošení pro jeho majitele téměř nepostřehnutelným. Zároveň se udržuje v teple a nikdy nedovolí svému majiteli cítit všechny negativní momenty špatného počasí.

Ultralehká (ultralehká)

Tento typ bundy si získal velkou popularitu mezi těmi, kteří rádi tráví spoustu času v přírodě. Charakteristickým rysem tohoto modelu je mimořádná lehkost a kompaktnost.

Tento druh bundy váží asi 300-600 gramů a vejde se do kteréhokoliv z vašich tašek, což z něj činí nepostradatelného společníka na všech cestách. Všechno ostatní, taková váha neovlivňuje jeho schopnost udržet se v teple.

Hlavní výhodou tohoto modelu je jeho vzhled. Moderní výrobci potěší oko svých spotřebitelů stylovými tvary, barvami a nejrůznějšími doplňky, které se rychle staly jedním z hlavních důvodů, proč nejen sportovní fanoušci, ale i móda začali kupovat bundy.

Plíce

Modely tradičního saka jsou stále výrazné, takže moderní modelová řada lehkých bund se okamžitě zamilovala do těch, kteří se rozhodli trvale se zbavit pocitu omezení pohybu.

Lehké bundy mají velmi ráda aktivní lidi, kteří ocení nejen pohodlí, ale i eleganci.

Velmi tenké

Tenké, ale velmi teplé a pohodlné spodní bundy jsou velmi oblíbené dívkami a ženami, které jsou unavené z nepraktických zimních kabátů a dlouhých těžkých sak, které ošklivě zkreslují postavu a také se neskrývají, ale spíše zdůrazňují přítomnost plnosti.

Ultra tenké modely jsou v tomto ohledu vynikající volbou pro ty, kteří ocení v zimním oblečení nejen teplo a pohodlí, ale také vzhled. Takový model není nejen zatěžující, ale je také schopen úspěšně harmonizovat s jinými věcmi, skrývat nedostatky a zdůrazňovat přednosti vaší postavy.

Tenký ve vaku

Tento model je výbornou volbou pro turisty, kteří rádi cestují světlem. Speciálně pro ně byly vynalezeny sako, které je velmi pohodlné na nošení v malém sáčku, s nímž jsou prodávány.

Je úžasné, jak se v této tašce doslova vejde 20x10 centimetrů celá bunda, která vás kdykoli ochrání před chladem a je velmi snadná na přepravu!

Oblíbené modely (různé možnosti)

Down bundy výrobci rádi přidávají všechny druhy atributů na své produkty, které pomohou jejich produkt vyniknout na trhu a stát se majetkem mnoha kupujících. V kursu je nejen přidání všech druhů doplňků a množství květin, ale také způsob šití bundy.

Prošívaná

V šití tohoto modelu používá nejjemnější nylon, jehož hlavním úkolem je zabránit pronikání materiálu skrz materiál pláštěm dolů. Pak se bunda opatrně prošívá a rozděluje na oddíly. To se děje nejen z konstrukčních důvodů, ale také z důvodů pohodlí a pohodlí.

Tento způsob šití napomáhá rovnoměrnému rozložení chmýří uvnitř pláště, čímž se eliminuje možnost jeho zablokování, jakož i usazování na dně pláště. To je skvělý krok, který může prodloužit životnost bundy dolů na mnoho let.

Všechno ostatní, výrobci potěší své zákazníky se všemi druhy způsobů "tlačí". Mohou to být diamanty, čtverce, pruhy - cokoliv. Navíc i ty nejrozsáhlejší saka s dobře zvolenou formou spřádání mohou vizuálně protáhnout postavu, nebo naopak učinit ji ženskou.

Velké velikosti

Volumetrické tradiční bundy dolů jsou ideální pro štíhlé dívky a pomáhají učinit jejich obraz originálním.. Takové svrchní bundy mohou mít velmi rozdílnou délku, na rozdíl od lehčích a tenčích bratří, jejichž délka obvykle klesá méně často pod střed stehna.

Bunda tohoto modelu je vždy velká a vypadá na model, jako by se snažila na bundě „ne ve velikosti“, i když, když se podíváte pozorně, sedí na ní dokonale a neklouzne při chůzi. V této bundě můžete cítit pohodlí domova a pocit, který nás pokrývá, když se zabalíme do teplé přikrývky v chladné zimní noci.

Kombinované

Bundy tohoto modelu jsou ideální pro všechny, kteří rádi experimentují. Takové potomky inovativních designérů lze nyní nalézt na polici jakéhokoliv populárního obchodu s oblečením: saka s kožešinovými vložkami, pletené rukávy, měkké nebo naopak hrubé vložky z jiných tkanin a mnoho dalšího.

Taková bunda může změkčit váš vzhled, učinit ji elegantnější nebo odvážnější. Vše záleží na tom, na kterém modelu se zastavíte.

Módní trendy

Na podzim si můžete vychutnat pohodlí pohodlných spodních bund, které se ve svém střihu podobají přísné bundě bez límce. To je hlavní trend letošního roku. Na první pohled je lehká bunda velmi teplá a lze ji kombinovat s oděvy různých stylů. Ve všední dny můžete nosit šaty pod ním, nebojíte se zmrazit a o víkendech zřeďte eleganci svými oblíbenými džíny a oblíbenými teniskami.

V zimě byste měli dostat „přikrývku dolů“který díky svému objemu zmenšuje svého majitele a zároveň je patrný v davu. To je jedna z nejoblíbenějších věcí šatníku Rihanna - slavný trendsetter v New Yorku. Je to v tom, že prochází rušnými ulicemi města a také navštěvuje světské strany.

Země původu (různé možnosti)

Samozřejmě, kvalita produktu, jak víte, vždy závisí na výrobci.

Japonsko

Slavný japonský výrobce oděvů Uniqlo Vznikla v roce 1949 a v roce 2010 začala vyrábět bundy pod vlastní značkou. Ve velmi krátkém časovém období dosáhly jejich výrobky mimořádné popularity a nyní je na vrcholu. Tato japonská společnost získala lásku svých zákazníků, především výjimečnou kvalitu, která byla a zůstává ve výšce.

Pokud chcete koupit bundu po mnoho let a přemýšlet o tom, který výrobce si vybrat, pak Uniqlo je přesně to, co potřebujete.

Kanada

Kanada je hlavním konkurentem japonských spodních bund v poměru cena / výkon, a proto byste měli věnovat pozornost i těmto výrobcům této země, Pajar, Arctic Bay a Nobis!

Značky (různé možnosti)

Joutsen

Tato značka je známá vysokou kvalitou výplně, stejně jako schopností svého produktu „přizpůsobit se“ teplotnímu režimu lidského těla, což naznačuje, že jeho nosič nebude nikdy příliš horký ani studený.

Sbírka bund z této značky ohromuje a dělá obdiv.

Moncler

Jedná se o poměrně novou značku na trhu svrchních oděvů, ale zároveň to nebrání tomu, aby si zákazníci lákali své originální a praktické bundy. Jsou více zaměřeni na sportovce, pro které značka snížila váhu svých bund na 160 gramů!

Co na sebe

Down bunda je velmi univerzální věc. To může být stejně dobře vložené v každém stylu.

Dívkám se doporučuje nosit saka s podpatky. Objemné bundy jsou perfektně kombinovány s hrubými botami a botami s mohutnou patou.

S péřovou bundou nemusíte vynaložit velké úsilí na nalezení „vhodného“ oblečení, protože s naprosto libovolným oblečením bude vždy vypadat stylově.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky