Kanada Goose down bundy jsou opravdu teplé oblečení

Kanada Goose down bundy jsou opravdu teplé oblečení

Kanadské spodní bundy jsou uznávány jako nejlepší na světě. Kanada Goose down bundy jsou opravdu teplé oblečení, jehož kvalita je prokázána zpětnou vazbou mnoha kupujících.

Canada Goose je světově proslulý výrobce extrémního oblečení. Bundy této společnosti jsou populární mezi cestovateli a členy expedice v drsných povětrnostních podmínkách. Dnes Canada Goose vyrábí modely pro městské použití.

Vlastnosti

 • Kvalita tkaniny. Společnost používá moderní "dýchací" materiál, který za žádného počasí nezmokne. Zároveň tkanina spolehlivě udržuje teplo a chrání před větrem.
 • Ultra lehké a teplé plnivo. Vysoce kvalitní husí kůže s vysokým indexem plnicího výkonu šetří maximální teplo s minimální hmotností.
 • Přírodní kožušinová srst na kapotě většiny modelů. Tato srst je nejen krásná. Nerovnoměrná délka vlasu spolehlivě chrání obličej před mrazivým vzduchem a větrem.
 • Stylový design. Spolu s novými modely vyrábí společnost každoročně bundy, které se staly klasikou a kombinují praktičnost a pohodlí.
 • Funkčnost bundy dolů. Vodotěsné zipy, pohodlné kapsy, spodní bundy utyazhka pro minimalizaci pronikání chladu uvnitř, prsteny pro upevnění rukavic a další nuance využívají spodních bund v potěšení.

Izolační technika

Jaké je tajemství kanadských spodních bund? Husa dolů udržuje teplý vzduch uvnitř výrobku tím, že vytváří mnoho vzduchových dutin. Kvalita termoregulace je však přímo závislá na schopnosti plnit chmýří. Tento ukazatel se nazývá index plnicího výkonu.

Hodnota indexu závisí na plemeni, věku, klimatu ptáka a technologii sběru chmýří. Canada Goose používá izolaci s indexem nejméně 600, což znamená velmi vysokou kvalitu.

Výhody a nevýhody

Výhody kanadských sako jsou zjevné.

 • Specializace na výrobu oděvů pro nízké teploty

Všechny modely Canada Goose jsou pečlivě promyšlené a navržené pro pohodlí, teplo a vizuální přitažlivost.

 • Moderní materiály

Technologické tkaniny spolehlivě chrání před sněhem, deštěm a větrem, jsou odolné a odolné proti opotřebení.

 • Vysoce kvalitní výplň

Kanada Goose down bundy jsou naplněny vysoce kvalitní husa dolů, díky které je výrobek téměř beztíže a udržuje teplo dobře.

 • Výroba v Kanadě

Společnost nemá výrobní pobočky v jihovýchodní Asii. Všechny spodní bundy, bez výjimky, jsou šity v Torontu a Winnipegu v Kanadě pod přísnou kontrolou kvality.

 • Styl

Modely Canada Goose mají klasickou eleganci a omezení, které jsou vždy v módě. Barevné schéma je různorodé. A drahý a funkční okraj kožešiny dává produktům zvláštní eleganci.

 • Trvanlivost

Kanada Goose down bundy budou trvat déle než jeden rok. Produkt si zároveň zachová svůj vzhled a vlastnosti.

Nedostatek sako Kanada Goose pouze v jejich značné náklady. Cena produktu v Kanadě převyšuje cenu ruských nebo čínských bund. A mezi oficiálními zástupci v Rusku, modely často stojí dalších 30-40% dražší.

Je důležité si uvědomit, že je téměř nemožné koupit kanadskou bundu za méně než 300 dolarů. Obchody nabízející Kanada Goose bundy za méně nákladů nejčastěji obchod s padělky.

Módní trendy

Řádek Kolekce Arctic zahrnuje parky různých stylů, bombardéry a izolované vesty. Down bundy jsou určeny pro nízké teploty. Technologie ARCTIC TECH neumožňuje pronikání vlhkosti do bundy, zatímco tělo „dýchá“ a je teplé a pohodlné.

Modely kolekce Lehká - lehké bundy s dolů.Jsou prezentovány v zabudovaných modelech, které poskytují teplo a pohodlí při zachování elegance siluety. Tyto modely jsou určeny pro mimosezóny.

Kolekce Hybridge zahrnuje lehké bundy dolů, které jsou stručné v designu a barvě. Tyto modely jsou navrženy s nejnovější technologií a jsou vhodné pro různé klimatické podmínky.

Série Lední medvěd mezinárodní - sbírka věnovaná ochraně polárních ledních medvědů. Všechny modely mají bohatou modrou barvu a symbol bílého medvěda na rukávu. Bundy vypadají jasně a efektně. Část výnosů z prodeje jde do Fondu na ochranu těchto zvířat.

Řádek Nadmořská výška je prezentován světlými a funkčními bundami pro horolezectví.

Jak si vybrat

Teplotní podmínky

Canada Goose bundy jsou rozděleny do pěti skupin v závislosti na teplotních podmínkách, pro které jsou určeny. Jedná se o lehké modely určené pro teploty do –5 stupňů a zahřáté bundy, které vydrží 30 stupňů mrazu. Při výběru sako stojí za zvážení, jaké počasí budete nosit.

Model

Stylová parka nebo oříznutá bunda bombardéru? Nebo třeba bundu střední délky? Vyberte si model podle svých preferencí.

Velikost

Na oficiálních stránkách společnosti se nachází velikostní tabulka velikostí. Zkontrolujte se u ní, dostanete nezaměnitelnou možnost pro vaše sestavení. Pro spolehlivost si můžete ještě před objednáním přečíst recenze tohoto modelu.

Nekupujte padělek

Imitace Kanada Goose bundy výrazně ztrácí kvalitu. Aby se předešlo podvodům, nakupujte si bundy od oficiálních zástupců. Jejich seznam je na webových stránkách společnosti.

Recenze

Kupci originálních bund z kanadské husí kůže si všimnou stylového vzhledu modelů, dokonalé kvality zpracování, hustého materiálu bez opotřebení a spolehlivého příslušenství. Také kupující ocení tyto bundy jako velmi teplé a pohodlné. Podle nich peří nedovolí, aby vítr prošel a nezvlhčoval se ze sněhu.

Přehled modelů

Pro muže

Jeden z populárních mužských modelů - EXPEDICE PARKA. Délka do stehna, pletené manžety, ochranný proužek na zip a husí kůže zaručují teplo a pohodlí. Četné kapsy umožňují umístit potřebné věci. Nastavitelná kapuce na kapuce nastavuje její velikost. Kojotová srst chrání obličej před chladem.

Milovníci krátkých bund si mohou vybrat BORDEN BOMBER. Délka do pasu zajišťuje volnost pohybu. Elastické manžety a spodní část bundy zabraňují pronikání studeného vzduchu. Kapuce s okrajem srsti je nastavitelná a v případě potřeby se uvolní.

Pro ženy

MONTEBELLO PARKA - Stylový model s náplastmi a vybavenou siluetou. Střední délka stehen poskytuje všestrannost a teplo. Elastické manžety a nastavitelná kapuce chrání před chladným větrem. Kožešinový okraj kapuce se vytratí.

KENSINGTON PARKA - rozšířená verze parků pro ty, kteří se bojí zimy. Elegantní střih klade důraz na linie postavy a na vysokou kvalitu se ohřívá a poskytuje pohodlí při nošení. Model je vybaven větruodolným páskem, elastickými manžetami a odnímatelným okrajem srsti.

Pro děti

ALEXANDRA PARKA - model z publikace pro dívky. Bunda je v jasných barvách, vybavena pletenými manžetami, větruodolným páskem, vnitřními poutky na rukavice. Kapotu lze odstranit. Hrany rukávů jsou ošetřeny reflexní barvou.

LYNX PARKA - bunda pro děti od 2 do 7 let. Systém Gosling Graduate System umožňuje zvětšit rukávy až na 4 cm, což zvyšuje životnost bundy. Hood se rozepnul. Pletené manžety a sukně chrání před chladem a sněhem. Měkké rouno na límci a světelné reflektory jsou další dvě výhody modelu. Bunda dolů se pohodlně nosí a snadno se čistí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky