Mary Kay Loose Powder

Mary Kay Loose Powder

Prášek je nepostradatelným atributem make-upu. Dnes je volba této kosmetiky obrovská. Mezi nejvyhledávanějšími značkami je velmi populární Mary Kay sypký prášek.

Vlastnosti a výhody

Sypký závoj neobsahuje pigmenty.

Je transparentní, snadno se přizpůsobí jakémukoli odstínu pleti a dodává mu sametovou a jemnou záři. Je vhodný pro ty, kterým je obtížné najít správný odstín kosmetiky. Díky drobivému základu, který se skládá z mikročástic odrážejících světlo a rozptylujících světlo, vypadá záře přirozeně. Textura výrobku je měkčí než u kompaktního protějšku a aplikace je snadnější a jednotnější. Navzdory celkovému šedivému odstínu, po aplikaci pokožky vypadá odpočívá, dobře upravené, jako by po návštěvě salónu krásy.

Vzhledem k obsahu oxidu křemičitého a vitaminu E, které jsou součástí výrobku, má práškový závoj Mary Kay příznivý vliv na zdraví pokožky a vylučuje mastný lesk. To vytváří efekt matování, který se udržuje na obličeji po celý den.

Mary Kay drobivý prášek závoj se snadno aplikuje, platí rovnoměrně a nezpůsobuje nepohodlí. Díky průhlednému odstínu je na kůži nepostřehnutelný, dobře opravuje jeho nedokonalosti, skrývá zarudnutí a jemné vrásky. Povlaková vrstva je velmi tenká a nevytváří „maskový efekt“. Kůže vypadá krásně a zdravě. Práškový závoj fixuje tonální základ, umožňuje pokožce „dýchat“ a neobsahuje přísady do tuků. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a neupchává póry.

Přínosy volného minerálního make-upu

Prášek Mary Kay má jemnou a jemnou texturu, vyniká tónem pleti, maskujícími vadami a zarudnutím. Pomáhá zachovat čerstvý vzhled make-upu. Díky vytrvalému složení se drobivý kosmetický přípravek nerozpadá a několik hodin se nevalívá, což udržuje efekt matování.

Před uvedením na trh je prášek Mary Kay testován dermatology, proto je vhodný pro všechny typy pleti, včetně zvláště citlivé pokožky. Nezpůsobuje alergie ani podráždění.

Díky snadné aplikaci můžete nastavit intenzitu nátěru. Tón pleti bude vypadat přirozeně a bezchybně. Kolekce obsahuje pět barev: Ivory 1, Ivory 2, Béžová 0,5, Béžová 1, Béžová 1,5. Jsou vhodné pro lehkou, tmavou a opálenou pleť. Všechny odstíny co nejblíže přirozeným tónům.

Balení

Volný práškový závoj se liší pohodlným balením. Nádoba se otevírá jednoduše, je vybavena speciálním filtrem, který reguluje množství finančních prostředků. Díky snadnému otočení je to nezbytné množství pro jednu proceduru, která je vytlačena z nádoby. To poskytuje ekonomickou spotřebu a moderování aplikace.

Zařízení s dávkovačem umožňuje eliminovat vyrážku během přepravy. Víčko může být použito jako pomocný prvek při aplikaci výrobku na pokožku. Často se před použitím nalije na prášek.

Jak používat

Samotný, sypký práškový závoj Mary Kay může být použit bez dalších pomůcek, pokud je kůže obličeje téměř dokonalá. Pokud se na něm vyskytují pigmentové skvrny nebo zarudnutí, je lepší nejprve vyrovnat tón pleti. Aby bylo možné maximalizovat účinek použití prášku, budete potřebovat základ pro make-up.

Může to být základ.

Nástroj je použit jednodušší kompaktní analog. Po odběru malého prášku pomocí speciálního kartáčku se aplikuje na čelo světelnými pohyby, které směřují dolů k bradě. Pokud je prášek použit jako nezávislý nástroj, můžete jej po hydrataci denního krému aplikovat štětcem.

Před použitím přímo musíte otevřít speciální filtrační sítko a mírně protřepat nádobu. Na povrchu filtru zůstane trochu prášku. Sbírá se na kartáč a míchá se na obličej, dokud se neobjeví požadovaný tón. Tvář se stává objemnou a zbavuje se známek únavy. Při rovnoměrném nanesení je kosmetika na kůži téměř neviditelná, s výjimkou hrudek a vrstev. Přebytek může být odstraněn na víku.

Díky vitaminu E chrání prášek pokožku před škodlivými účinky slunečního záření, zabraňuje vzniku stárnutí a pih. Je vhodný pro všechny roční období.

Recenze

Ne jediný kosmetický produkt je ponechán bez ženské pozornosti a recenzí na internetu. Hlavní část zpětné vazby je pozitivní. Spokojení zákazníci si všimnou, že drobivé prostředky společnosti jsou skutečně schopny kontrolovat mastný lesk. Leží rovnoměrně, není prašná, téměř neviditelná na obličeji a je vhodná pro všechny typy pleti.

Při neustálém používání se tvář stává zdravou a odpočívá. Připomínky říkají, že značkový prášek se neshromažďuje v pórech a jemných vráskách. Je to dobrý konečný dotek make-upu a je schopen maskovat jemné odlupování kůže.

Nevýhodou kosmetiky je cena. Stojí více než kompaktní analoga. Některé komentáře hovoří o nepohodlí při nákupu: značkové výrobky si můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce nebo jeho regionálních zástupců.

V některých recenzích, to je poznamenal, že drobivá textura může tvořit hrudky když se rozlévá, který být snadno rozptýlen když píše na kartáč. Práškové společnosti jsou porovnávány se smetanou, pečlivě pečující o obličej a dekolt.

Ve videu - přehled minerálního prášku Mary Kay.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky