Značky minerálních prášků pro problémovou pleť

Značky minerálních prášků pro problémovou pleť

Každá dívka sní o čisté a zdravé kůži, kterou bohužel ne každý představuje příroda. Samozřejmě, že všechny kožní problémy by měly být vyřešeny komplexně, protože nepříjemná vyrážka a jakékoli zánětlivé procesy jsou výsledkem vnitřního stavu těla. Někdy je však třeba se rychle zbavit viditelných problémů, alespoň je dočasně zamaskovat.

Je třeba poznamenat, že problémová kůže vyžaduje zvláštní péči a správný výběr matovacích a maskovacích prostředků. Minerální pleťový prášek je ideální a nejbezpečnější variantou, která vám umožní snížit viditelný zánět a trochu se s nimi zacházet.

Vlastnosti a výhody

Na první pohled se minerální prášek pro problémovou pleť neliší od obvyklého, který používá většina dívek. Ale pokud se podíváte pouze na složení výrobku pro problémovou pleť, pak se stane okamžitě jasné, odkud je vzato. Minerální prášek je v podstatě drcené minerály, které příznivě ovlivňují stav kůže.

Pro majitele kůže náchylné k akné, je důležité, aby korektor neupchává póry, jinak problém bude jen zhoršit.

Minerální složení prášku může být různé v závislosti na typu kůže a výrobci kosmetiky. Ale ty komponenty, které by přesně neměly být známy. Mezi ně patří alkohol, mastek a různé druhy konzervačních látek. Minerály je nepotřebují, protože jsou vynikající antiseptika samy o sobě, což umožňuje, aby kosmetika byla skladována po dlouhou dobu.

Všechny dobré prášky tohoto typu mají zpravidla SPF filtry, které spolehlivě chrání pokožku před škodlivými účinky slunečních paprsků. Obzvláště důležité je použití takové kosmetiky na jaře av létě.

Pro odstranění kosmetiky z kůže stačí stěrku otřít micelárním krémem.

Špičkoví výrobci

Mary kay

Tato kosmetická společnost je považována za jednu z nejzajímavějších a zaslouží si důvěru spravedlivého pohlaví všech věkových kategorií. V sortimentu je sypký práškový minerální typ. Nástroj je prezentován ve čtyřech odstínech, které jsou považovány za nejoblíbenější a nejžádanější. Po zkoumání složení můžeme konstatovat, že prášek je pouze polo minerální. Kromě minerálů obsahuje i další látky. Navzdory tomu nástroj dobře sedí na kůži, aniž by vytvořil masku.

Vitamíny A a E jsou dalším pomocníkem pro péči o mastnou a problémovou pokožku.

Clinique

Tato kosmetická značka věnuje zvláštní pozornost tvorbě produktů péče o problematickou pleť různých typů. Minerální prášek je prezentován v několika vzorcích, kde je Redness Solutions Instant Relief Mineral Powder rozpoznán jako nejlepší. Nástroj má drobivou strukturu a kompletní s ním je pohodlný kartáč s přírodními štětinami. Prášek vhodný jak pro problémovou, tak pro mastnou pleť. S ním můžete eliminovat nepříjemný lesk, skrýt široké póry as nimi i zarudnutí a různé vyrážky.

Použití prášku od společnosti Clinique umožňuje dosáhnout dvojitého účinku. Mnozí dermatologové a kosmetologové považují tento lék primárně za léčbu a teprve poté za kosmetiku.

I.D

Powder Bare Essentuals od společnosti I.D má průměrnou cenovou kategorii. Vzhledem k velké paletě barevných odstínů si dívka s jakoukoliv barvou pleti může vybrat perfektní variantu. Vzhledem k měkké drobivé struktuře, nástroj rovnoměrně a snadno padá na kůži, skrývá všechny vady a maskuje zarudnutí.

Opalovací krém umožňuje používat nástroj za slunečného počasí jako další ochranu před ultrafialovým zářením.

L'Oreal Paris

Francouzská kosmetická společnost je v Rusku velmi populární a její kosmetika si zaslouží pozornost díky vynikající kvalitě výrobků a cenově dostupným cenám. Minerální prášek je reprezentován Alliance Perfect Mineral Powder. Jedná se o zcela minerální korektor, který se aplikuje na obličej integrovaným kartáčkem.

Obalový design je velmi pohodlný, protože nemusíte neustále hledat kartáč, nebude nikam jít a nebude ztracen.

Vichy

Tato společnost má vynikající pověst, protože kvalita kosmetiky a produktů péče o pleť je na nejvyšší úrovni. V arzenálu značky existuje mnoho možností komplexní péče o problémovou pleť a všechny jsou považovány za velmi účinné. Minerální prášek nebyl výjimkou. Aera Teint Mineral Puder Make-up je přírodní a hypoalergenní.

Absence comedogens dovolí použití majitelů citlivé kůže.

Shiseido

Čistota, minerální korektor, je prezentován jako kompaktní prášek ve vhodném balení se zrcadlem a houbou. Neobsahuje absolutně žádné oleje, což je pozitivní vlastnost jakéhokoliv minerálního produktu. Prášek je ideální pro mastnou pleť, účinně maskuje všechny vyrážky a zarudnutí bez efektu masky.

Vzhledem ke struktuře beztíže může být prášek aplikován na obličej během dne, aby se upravil make-up a zlepšil se účinek převleku. Je to skvělé pro letní období kvůli přítomnosti opalovacích krémů.

Essence Pure Skin

Tento korektor je v poptávce mezi mladými dívkami, protože je poměrně efektivní a má přijatelnou cenu. Smetanová textura prášku usnadňuje aplikaci a rozložení po celé ploše. Kompozice obsahuje zinek, který má pozitivní vliv na problémovou pokožku, napíná póry a schne pimples.

Nevýhodou použití tohoto nástroje je nedostatek houby pro aplikaci.

Chanel

Tato kosmetická společnost je známo naprosto každému. Kosmetika patří do nadprůměrné cenové kategorie, ne každá dívka si může dovolit koupit prášek od Chanel. Minerální maskovací prostředek Pudre Universelle Libre obsahuje ve svém složení křemíkové mikrokuličky, které umožňují dokonale skrýt pupínky a jemné vrásky.

Pro mnoho dívek je tento nástroj spojen s lehkým závojem bez závaží, který pokrývá obličej a poskytuje mu ochranu před vnějšími vlivy prostředí.

Jak si vybrat

Velký počet značek minerálního prášku zavádí mnoho dívek, které se rozhodly začít používat minerální prášek. Její volba by měla vycházet ze správné definice typu pleti. Mnoho dívek si kupuje špatnou, naprosto nevhodnou kosmetiku, slepě věří v hodnocení dermatologů, jiných uživatelů a hodnocení.

Máte-li výrazný problém kůže, která neustále trpí vyrážky, zarudnutí a zvětšené póry rychle se ucpané, pak byste měli pečlivě studovat složení každého minerálu maskovat nedokonalosti.

Drahá kosmetika - ne vždy dobrá, neměli byste si koupit prášek jen díky známému jménu. A co je nejdůležitější, nástroj neobsahuje ve svém složení konzervační látky, barviva a vůně. Všechny tyto složky zabrání pouze pozitivnímu účinku a mohou situaci zhoršit.

Vyberte si práškový formát, který je pro vás nejvhodnější. Sypký prášek je vynikající povrchovou úpravou, ale je nepohodlný s sebou, a je lepší použít před odchodem z domu. Pokud potřebujete opravit make-up během dne, pak nejlepší volbou by byl kompaktní prášek, který se v kosmetičce nerozpadne.

Minerální prášek pro problémovou pleť je problémové řešení pro mnoho dívek. O tom je naše video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky