Prášek Maybelline

Prášek Maybelline

Maybelline je považována za jednu z nejběžnějších a nejúspěšnějších značek. Tato společnost se již několik desetiletí zabývá výrobou vysoce kvalitní kosmetiky. Prášek Maybelline je příkladem dobrých produktů.

To může být obtížné najít vysoce kvalitní prášek, který není ucpávat póry a opravdu matná kůže. Proto, produkty od Maybelline a těší se této popularity. V tomto článku se budeme zabývat přínosy prášku z této značky jako celku a několika z nejpopulárnějších modelů samostatně.

O značce

Maybelline byla založena v minulém století. Zabývají se výrobou vysoce kvalitní dekorativní kosmetiky. V sortimentu značky najdete výrobky pro obličej, rty a oči. Téměř všechny nové položky od Maybelline rychle vyprodány a okamžitě získat dobrou zpětnou vazbu od uživatelů. K dnešnímu dni se společnost rozhodla rozšířit svůj sortiment o něco málo, protože se začala zabývat výrobou kosmetiky pro péči o krásu.

Vlastnosti a výhody

Že matovací a tónovací nástroje jsou považovány za nejúspěšnější z celé řady společnosti.

Jedná se o dostatek rozpočtu na vytvoření dokonalého tónu obličeje, který je vždy spokojen s kvalitou. Prášek Maybelline je vhodný pro dívky s různými typy pleti. Můžete si vybrat vhodný produkt, protože výrobci nabízejí prostředky k řešení různých problémů.

Složení

Protože mnoho dívek používá prášek téměř denně, je velmi důležité, aby tento výrobek nepoškodil pokožku. To je možné, pokud má výrobek dobré složení bez zbytečných chemických prvků, které jednoduše kazí kůži.

Je pravda, že stojí za to připomenout, že mastek je na bázi prášku, jako předtím.

A jak víte, může ucpat póry. I ty nejmodernější a ekologicky šetrné výrobky stále nemohou být zcela bezpečné. Aby vám výrobek nepoškodil, pokaždé, když jej potřebujete zcela opláchnout z kůže. Pokud to neuděláte, pak z důvodu nákupu pórů můžete mít akné nebo komedony, které jen přidají k vašim problémům. Pro správné opláchnutí prášku není jen opláchnutí obličeje teplou vodou. Kosmetika by měla být odstraněna z obličeje bavlněnou podložkou namočenou ve speciálním odstraňovači make-upu, mléku nebo micelární vodě.

Poté, co jste očistili svou pleť, je vhodné ji zvlhčit výživným nočním krémem.

Odstíny

Paleta odstínů prášku od Maybelline je poměrně bohatá. Samozřejmě, že korektory a korektory jsou rozmanitější, ale rohože mohou být vybrány tak, aby odpovídaly jakékoli pleti. Nejoblíbenější odstíny jsou barvy 15, 9 a 17. Práškové neutrální odstíny se kupují nejrychleji. Další z hlediska popularity jsou tóny „závěje“, které také velmi rychle spadají do kategorie „vyprodáno“.

Temné barvy jsou však často voleny pro sochařství.

Jak se přihlásit

S tím, jak aplikovat prášek, může mít jen málo lidí problémy. Existují však rysy použití prášku na některé typy pleti.

Za prvé, pokud máte suchou pokožku, měli byste ji připravit na aplikaci make-upu. K tomu můžete použít základní nátěr nebo jednoduchý zvlhčovač. A majitelé mastné pleti mohou navíc použít barevně sladěné korektory, aby lépe zakryli nedostatky. Prášek - to je produkt, který nezakrývá vady, ale pouze dělá kůži matnější, a make-up - nejodolnější.

Proto nečekejte, že s jednou vrstvou prášku můžete skrýt všechny vaše vyrážky a zarudnutí.

Co se týče přímého nanášení prášku na obličej, i zde jsou nějaké drobnosti. Výrobek se aplikuje na povrch obličeje co nejtenčí, aby nedošlo k ucpání pórů a nevytvoření efektu masky.

Také správně práškový prášek. Dávejte pozor na přechodovou zónu krku na obličej. V tomto místě by neměl být silný kontrast.

Protože v tomto případě bude make-up vypadat velmi nepřirozeně.

Přezkum

Z celé řady výrobků od Maybelline je velmi těžké vybrat si něco, co je pro vás to pravé. Podívejme se na několik populárních produktů této značky, které stojí za to věnovat pozornost dívkám a ženám.

Superstay Better Skin 24h

Prvním zmíněným produktem je takový vysoce odolný prášek. Jak už název napovídá, drží se na tváři po velmi dlouhou dobu, takže je dobře upravený a matný.

Tento prášek vám může skutečně nabídnout dokonalý tón po dobu několika hodin.

New York Affinitone Prášek 24h

Doposud, celá řada odolných výrobků od Maybelline aktivně získává na popularitě. Prášek z této série funguje stejně jako tonální prostředky a korektory. Pro dosažení maximálního efektu a vytvoření krásného rovnoměrného tónu doporučují výrobci použití make-upu a tónovacího prostředku z této série. Prášek je prezentován v mnohem menším počtu odstínů. Pro jeden tón smetany nebo korektoru je tedy jeden prášek. To značně usnadňuje proces výběru produktu. Výhody tohoto konkrétního produktu mohou také zahrnovat skutečnost, že se prodává ve velmi výhodném balení.

Je kulatá, malá a doplněná pohodlnou houbou. Takže, i když ještě nemáte make-up štětce, můžete ještě doplnit krásné s tímto produktem.

Affinimat

Tento produkt je vhodný pro každého, ale nejčastěji se doporučuje pro mastnou pleť. Faktem je, že takový prášek dokonale odstraňuje mastný lesk a činí tón obličeje rovnoměrnějším a krásnějším. Tento prášek bude téměř neviditelný na obličeji.

Snít matný

Tento nástroj je relativně nový vývoj. Kompaktní prášek v malém balení bude mít zasloužené místo v kabelce každé dívky a ženy. Ve své struktuře je poměrně hustá, takže umožňuje skrýt drobné nedostatky. Kromě toho, jak už název napovídá, je schopna vám dát skutečný matný tón snu.

Dream Wonder 2 v 1

Dvojitý prášek z této značky vám umožní bez námahy zjemnit kůži matnou, hladkou a sametovou na dotek. Stačí si vybrat perfektní tón, a budete vypadat opravdu skvěle s takovým make-upem.

Studio Master Sculpt

Pokud hledáte sochaře světlého stínu, který vám umožní upravit tvar obličeje, opravit ty oblasti, které se vám nelíbí, a zdůraznit výhodné oblasti, pak produkt „Meibelin Master-Sculpt“ bude pro vás ideální. Tento zvýrazňovač je dodáván se speciálním kartáčem, který umožňuje dokonalé práškové částice, takže tón je co nejblíže přirozenému. Kromě toho je prášek na sochařství prezentován v několika barvách najednou.

Oficiální vizážistka MaybellineNY Dominic Samuel v tomto videu odhalí jemnosti použití sochařského prášku Master Sculpt.

Opravdová iluze

Pro suchou pokožku vhodný prostředek zvaný True Illusion. Prášek vyživuje pokožku, ale na obličeji se drží velmi dobře. Je vodotěsný, což znamená, že žádné nepředvídané podmínky nezkazí váš dokonalý vzhled.

Kolik je

Produkty značky Maybelline patří do kategorie rozpočtu. Prášky z této značky stojí méně než tisíc rublů. Typicky, ceny se pohybují od 500 do 800 rublů, v závislosti na tom, jak populární nástroj je, a jaký účinek dostanete po jeho použití. Také výrobci často nabízejí zákazníkům různé propagační akce a slevy pro stálé zákazníky.

Z toho důvodu můžete vždy získat dost prášku za dost peněz.

Produkty této značky můžete zakoupit na svých oficiálních stránkách nebo na mnoha jiných internetových stránkách, se kterými společnost spolupracuje. Pokud jde o běžné obchody, prášek Maybelline, stejně jako všechny ostatní produkty, lze nalézt v mnoha kosmetických obchodech.Zvláště, "Rive Gosh" pracuje velmi úzce s touto značkou, takže na policích tohoto obchodu budete určitě moci hledat něco pro sebe.

Recenze

Jedna z nejlepších vlastností, která vám umožní rozhodnout se, zda si produkt koupíte, je zpětná vazba od skutečných lidí. Prášky Maybelline mají pozitivní i negativní zpětnou vazbu. To není překvapující, protože jsme všichni jiní a nemůžeme přijmout tytéž produkty.

Obecně platí, že většina z těch, kteří si koupili jeden z prášků z této značky, a dokázali ho otestovat v procesu make-upu, potvrzují, že produkt je skutečně vysoce kvalitní.

  1. První věc, kterou mnoho zákazníků chválí, je vhodné balení. Všechny kompaktní prášky Maybelline se snadno vejdou do kabelky nebo kosmetické tašky. A všechny balení je stabilní a trvanlivé, takže se nemůžete bát, že se rozpadnou.
  2. Maskování kůže Opravdu udělat dobrou práci s jejich úkolem. Pokud nemáte příliš mastnou pleť, pak můžete několik hodin skrýt nepříjemný lesk. Vyzdvihněte odolný matný prášek a pak budete mít jistě dobrý výsledek, který bude trvat celý pracovní den.
  3. Mezi výhody žen patří i okamžik, kdy výrobek je velmi ekonomický. Proto jeden nákup máte dostatek pro dlouhodobé aktivní využití.

Negativní recenze často nechávají dívky s příliš suchou pokožkou. Hlavním důvodem stížností je, že výrobky zdůrazňují deskvamaci a pokožku ještě více suší.

Z těchto recenzí můžeme vyvodit, že výrobek je vhodný pro dívky s normální nebo lehce náchylnou k mastné pleti. Pokud vaše tvář nemá žádné odvodněné zóny, žádné pupínky a zčervenání, pak prášek pomůže vytvořit krásný tón a tvář bude vypadat dobře upravená a drahá.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky