Max Factor Prášek

Max Factor Prášek

Rozhodně všechny ženy a dívky mají tendenci vypadat krásně a často zdůrazňují krásu této povahy, používají dekorativní kosmetiku, zejména prášek. To vám umožní vytvořit krásný tón, skrýt nedostatky a chránit obličej před nepříznivými účinky. Max Factor prášek je také velmi populární, a proč, pojďme pochopit společně.

O značce

Málokdo ví, že předek této světoznámé kosmetické společnosti je náš krajan, který se později přestěhoval do Ameriky. Už v roce 1895 otevřel Maximilian Faktorovich v Ryazanu svou jedinou kosmetiku v Rusku. Později, poté, co se přestěhoval do USA, začal pracovat jako maskér a v procesu také vyráběl paruky pro hollywoodské hvězdy. Od té doby se kosmetika od Max Factor stala nejoblíbenějším z popových hvězd a kin.

Tento muž je tvůrcem obrazů Dietricha Marlene a Avy Gardnerové. Max vždy věřil, že naprosto každá žena může nejen, ale i vypadat luxusní. Proto začal vyrábět vlastní řadu kosmetiky. Zpočátku byla dostupná pouze voleným, ale postupem času se každá žena, která si přála, mohla stát vlastníkem kosmetiky Max Factor.

Dnes, na lávkách vysoké módy, na filmových sálech a scénách po celém světě, nádherné ženy zářit, a mnoho z nich jsou horlivými příznivci kosmetiky této značky. A to vše díky svým nepřekonatelným výhodám.

Vlastnosti a výhody

Prakticky všechny prášky vyrobené dnes různými výrobci mají určité kontraindikace pro jejich použití. Například nedostatek nezbytného tónu nebo možnost alergické reakce. Max Factor je však v tomto ohledu výrazně odlišný. Za prvé, umožňuje každé ženě s jakýmkoliv tónem pleti vybrat si prášek dokonalého tónu.

A za druhé, tento kosmetický přípravek je naprosto hypoalergenní, což umožňuje jeho použití i pro ženy s velmi citlivou a problémovou pokožkou.

Tato kosmetická značka dává ženám možnost zakoupit sypký prášek nebo kompaktní prášek. Každý typ má jemnou texturu a lehkou, velmi příjemnou vůni. Proto může každý spravedlivý sex vypadat elegantně za všech podmínek.

Kromě toho tento typ dekorativní kosmetiky dokonale zvládá tyto úkoly:

 • Zarovnání odstíny pleti.
 • Přirozenost. Vzhledem ke struktuře, po aplikaci prášku, obličej nevypadá loutkové nebo nepřirozené. Částice kosmetiky se zcela mísí s přirozeným tónem pleti.
 • Maskování malé vady. Patří mezi ně akné, zarudnutí a loupání.
 • Odolné a přirozené odstranit lesk. Tato položka je velmi důležitá v očekávání nástupu horké sezóny. Pleťová pleť vypadá svěží a čistá.

Ale stojí za to připomenout, že k dosažení všech těchto cílů, stejně jako k tomu, aby kůže sametová a měkká, měli byste být velmi vážní při výběru správného tónu prášku. Bude záležet na tom, jak efektivně budou všechny výhody této kosmetiky fungovat.

Složení

Zvláštní pozornost je třeba věnovat složkám, které výrobce používá k vytvoření tohoto typu dekorativní kosmetiky. Je třeba poznamenat, že u všech druhů prášků této značky je základní složení identické. V závislosti na konkrétním typu kosmetiky a účelu použití se mohou měnit pouze další složky.

Hlavními složkami jsou slída a mastek (slída, mastek). První je druh plastelíny, který je zodpovědný za sametovou pokožku a její hydrataci. Talek je minerální doplněk, který nejen absorbuje pachy, ale také chrání obličej před ultrafialovým zářením a také změkčuje pokožku.V kompozici jsou také prášky a konzervační látky, které pomáhají nejen prodloužit životnost tohoto produktu, ale také neumožňují, aby se v něm množily škodlivé mikroorganismy, což znamená, že také chrání samotnou tvář. Jedná se o propylparaben a methylparaben.

BHT karcinogen, antioxidant a speciální konzervační látka, nepřítel všech mikrobů sodných dehydroacetátů, je také přítomen. Ne bez přidání tak potřebné vody na kůži. Kromě toho má kompozice silikon (metikon), kyselinu stearovou a zinek (kyselina stearová a stearát zinečnatý), jakož i parfémové přísady (Paraffinum Liquidum).

Jsou odpovědné za vytvoření ochranného filmu na kůži, jeho ochranu proti patogenům, zjemnění pokožky a zlepšení struktury prášku pro lepší aplikaci.

Existují také speciální přísady v určitých typech prášků, například silikát vápenatý, Quaternium-15 a Avena Sativa. Tyto doplňky jsou v prášku "Sypký prášek". Působí jako antibakteriální, ochranný a zvláčňující. VCreme„Existuje přísada, jako je například citronellol. Je zodpovědná za příjemnou vůni tohoto produktu. Ale vJemnost obličeje"Výrobce přidal jeden z typů vitamínu E, takže kůže je nejen dobře chráněna, ale také zvlhčena.

Jak můžete vidět, složení tohoto produktu je zcela přirozené a dokonce šetří pokožku ve srovnání s jinými analogy, ale počet odstínů je mnohem více.

Odstíny

Už jsme hovořili o tom, jak důležité je vybrat ten správný tón pro tento výrobek od společnosti Max Factor, aby bylo možné získat dokonalý tón pleti obecně.

Společnost dnes vyrábí výrobky různých odstínů pro všechny typy pleti. Každý typ nástroje má navíc svou vlastní paletu barev v závislosti na hustotě a struktuře nástroje.

Mnoho lidí se mylně domnívá, že tón číslo 1 je vždy nejjasnější tón v paletě, není to tak a produkty této značky to dokazují.

Kompaktní prášek má tedy pouze 7 odstínů. Má hustou strukturu a je ideální pro mastnou pleť. Používá se ve velmi malých množstvích. Barvy v paletě jsou velmi rozmanité a jsou vhodné pro dívky s velmi lehkou kůží (odstín №85) a velmi tmavé (odstín №5). Tón 81 z této palety je ideální pro maskování akné. Stín číslo 55 dokonale zmírňuje zarudnutí kůže a dokonce i modřiny pod očima.

Ve stejné době, pro dívky fair-skinned, společnost vytvořila speciální prášek se 6 barvami. Max. Tento prášek je vhodný pro každodenní použití a má odstíny č. 1 určené pro dívky se sněhově bílou pletí, do č. 6, vhodnější pro dívky s tmavou pletí.

Tento prášek ve své struktuře je velmi jemný, ideální pro každodenní použití, kromě odstínů umožňuje zvolit nástroj nejen pro denní použití, ale i pro večer.

Max Factor má drobivý prášek, který, jakkoliv překvapující, může znít, nemá paletu vůbec. Sypký prášek sestává z pěti typů prášku. Průhledný prášek, nebo spíše jeho částice, se přizpůsobují přirozené barvě pleti, zlepšují ji a upravují. V tomto případě je tón 01 ideální pro ženy, které jsou nejvíce fair-skinned, a tón 05 je nejlepší volbou pro ženy s tmavou pletí.

Volba správného tónu tohoto typu dekorativní kosmetiky závisí na konkrétním typu samotného prášku. Před nákupem se doporučuje provést test kompatibility odstínu výrobku a barvy pokožky, jakož i konzultace s odborníkem.

Nestačí však koupit prášek vhodný pro vás, je důležité vědět, jak jej správně aplikovat.

Jak používat

Pravidla pro použití prášku závisí na jeho typu a hustotě. Volné prostředky lze například aplikovat na obličej pomocí speciální sítě, která se prodává s nástrojem. Jeho použití nedává příležitost použít příliš mnoho prášku na obličej. Nicméně, make-up umělci říkají, že tento prášek je nejlepší aplikovat na čistou pleť s širokým štětcem v malých tahů. Nástroj tak bude ležet rovnoměrně a bude téměř nepostřehnutelný.

Krémový prostředek by měl být aplikován ve velmi tenké vrstvě na kůži pomocí houby nebo špiček prstů.

V tomto případě není nutné používat speciální make-up pod make-upem nebo krémem. Textura výrobku je hustá, nejen že dokonale masíruje všechny nedokonalosti pleti, ale také ji hydratuje a vyživuje.

Kompaktní prášek se nejlépe používá na denní krém nebo make-up. Lze jej použít jako houbu a široký kartáč určený speciálně pro tento účel.

Obecná pravidla pro používání dekorativního prášku od firmy Max Factor jsou omezena na následující zásady:

 1. Naneste přípravek povoleno pouze na čistou pokožku.
 2. Před použitím Výrobky by měly být navlhčeny krémem nebo základním make-upem.
 3. Ve všech potřebují opatření. Prášek je nutné aplikovat postupně. Tón tváře bude vypadat zcela přirozeně, vady budou skryté a póry nebudou ucpané.
 4. Pro mastnou pleť je lepší použít krémový prášek. Kůže před použitím výrobku by měla být očištěna tonikem, který zužuje póry.

Značka Max Factor se dnes zabývá výrobou široké škály typů prášků, z nichž každá může být použita jak jednotlivě, tak ve spojení s jiným nástrojem.

Druhy

Jak jste již pochopili, tato značka vyrábí prášky různých druhů a je kompaktní, matné a krémové a některé další. Nyní se budeme zabývat jednotlivými druhy zvlášť.

 1. Kompaktní bronzový prášek FaceFinity Compact Foundation. Jedná se o druh prostředků 2 v, protože to nejen dokonale matné kůže a dává jí krásný tón a sametové, ale také chrání před negativními účinky ultrafialového záření. Odlišuje se ve zvýšené odolnosti proti vlhkosti, větru a dotykům, zároveň má jemnou a přirozenou strukturu. Samotný prášek je umístěn v pouzdře, které připomíná véčkový telefon, ve kterém je zrcadlo a film, který ho chrání před práškovým lakováním. Obsahuje třpytky v malém množství, které dodává obličeji přirozený lesk.
 2. Creme ve své podstatě není jen prášek, ale také základ ve stejnou dobu, a proto může být jeho ekvivalentním ekvivalentem. Tento krémový prášek má hustou strukturu, rovnoměrně nanesenou, trvale chrání před mastnotou, dokonale maskuje všechny vady. Hue 75 Gold nejenže zvládá všechny funkce základu, ale také dodává pokožce příjemný opalovací účinek. V paletě se objevil také nový tón 13. Aktualizovaný béžový, který je vhodný pro dívky se světlou citlivou pokožkou. Je realizován v černém kulatém pouzdře, doplněném oboustrannou houbou.
 3. Miracle Touch Foundation Ultralight Foundationkterý se často nazývá pěna. Má beztížnou strukturu, dokonale se mísí s přirozenou barvou pleti, je ekonomicky úsporná. Prodává se v malé nádobě se speciální houbou. Odolné, ale lehké textury nejen vám umožní zamaskovat sebemenší nedostatky, ale také se vyhnout válcování prostředky na obličej po celý den.
 4. Maxi Color Silk Skin má velmi jemnou, sametovou strukturu. Hodí se dokonale na obličej, neupchává póry a zároveň vyhlazuje vrásky na obličeji a odstraňuje stopy akné. Dodává obličeji pocit čerstvosti po dobu nejméně 8 hodin. Je realizován v malém kulatém kufříku, který je vybaven zrcadlem a pěnovou houbou.
 5. Sypký prášek je drobivý prášek, dokonale se přizpůsobí přirozenému tónu obličeje, tiše padne na kůži, kůže je nejen sametová a měkká, ale také chrání před mastným leskem. Má jeden univerzální tón. Prodává se v černé plastové nádobce s bavlněnou houbou. Chrání pokožku před vysycháním a dodává jí krásnou přirozenou záři.
 6. Průsvitný To je tón prášku od Max Factor krém, ale v poslední době, make-up umělci rozlišili to jako samostatná skupina výrobků s průsvitnou texturou. Používají se na zjemnění pleti, která jí dodává lesk a sametovou barvu. Hlavní výhodou je, že tento nástroj mohou používat ženy s jakoukoliv barvou a typem pleti.Při aplikaci je neviditelný a vhodný pro každodenní použití.

Není divu, že tak široká škála tohoto typu dekorativní kosmetiky přitahuje pozornost více a více kupujících. Tam, kde je vysoká poptávka, se často objevují padělky.

Jak odlišit falešné

Za účelem nákupu originálních výrobků vyráběných touto značkou a ne padělání byste měli věnovat pozornost následujícím faktorům:

 • Náklady V průměru je minimální cena prášku od Max Factor menší než 500 rublů, pokud je cena nižší než cena, je lepší odmítnout nákup.
 • Obalový materiál. Významný výrobce nebude balit své výrobky do kontejnerů vyrobených z tenkého a levného plastu. Dávejte přednost produktům prodávaným v odolných a holistických obalech.
 • Věnujte pozornost štítku a pozorně si přečtěte štítek.Neměly by existovat žádné gramatické chyby ani nahrazení znaků.
 • Složení. Řekli jsme vám o standardním složení prášků této značky výše, takže pokud máte jiný produkt pro produkty, které budete kupovat, měli byste vědět od Non-Max Factor.
 • A samozřejmě, testery. Slavní výrobci vždy dávají zákazníkům možnost seznámit se s produkty a otestovat je.
 • Mělo by se upřednostňovat síťové velké obchody, které pracují se spolehlivými dodavateli

Bohužel dnes existují i ​​takové padělky, které nelze instalovat bez vyšetření. Pokud ale znáte základní pravidla pro výběr prášku od slavné značky a budete je pozorovat, výrazně snížíte riziko získání padělání.

Kolik je a analogů

Již bylo řečeno, že kvalitní prášek, bez ohledu na jeho typ, nemůže být příliš levný, protože pro jeho výrobu se používají vysoce kvalitní suroviny a také balení je vyrobeno z kvalitních materiálů.

Pokud hovoříme o cenách dekorativních matovacích výrobků značky Max Factor, liší se podle typu. Takže náklady na balení sypkého prášku se liší v rozmezí 550-900 rublů. Nadace, krémový prášek jsou ještě dražší od 700 rublů za balení. Nejdražší je matná pěna, její cena je kolem 800 rublů. Volný prášek si však můžete koupit i za 500 rublů.

Je třeba mít na paměti, že prášky s účinkem dvou v jednom, s třpytem nebo bronzováním budou vždy mnohem dražší.

Takové výrobky však mají, stejně jako všechny druhy dekorativní kosmetiky, svůj protějšek. Hlavními alternativními prostředky mohou být identifikovány produkty těchto výrobců Mary kay, L'Oreal nebo Maybelline. Všichni se zabývají vydáváním stejných jmen dekorativní kosmetiky, někdy i s podobnými vlastnostmi.

Pokud mluvíme o rozdílu v ceně, produkty Maybelline mnohem levnější Max, ale zároveň paleta odstínů je menší, stejně jako počet různých typů prášku. V průměru si můžete koupit prášek tohoto výrobce za 350 rublů a více.

L'Oreal To je už hodnota více než 450 rublů pro jednoho agenta. Rozsah je také více než to Maybellinea kvalita je lepší. A tady Mary kay může být vážná konkurence. Koneckonců, tato značka uvádí na trh prášek různých barev, typů a objemů. Mínus ve srovnání s Max faktor je velmi vysoká cena 700 rublů za jeden nástroj.

Recenze

Obecně platí, že přezkoumání využití práškové výroby Max faktor nejpozitivnější, bez ohledu na jeho typ. Všichni zákazníci si všímají vysoké kvality výrobku, jeho účinnosti při vyrovnávání tónů pleti, maskování akné a vad. Velkou výhodou je, že tento výrobek neupchává póry, vyživuje a zjemňuje pokožku, dodává nejen krásnou pleť, ale také zář.

Důležitými výhodami, podle žen, jsou široká paleta tónů, přítomnost průsvitných odstínů, možnost výběru nástrojů pro jakýkoliv typ pleti, stejně jako ekonomická spotřeba.

Obecně lze říci, že tento výrobce dekorativní kosmetiky vyrábí skutečně kvalitní výrobky, které splňují nejen bezpečnostní požadavky, ale také požadavky žen po celém světě.

Více informací o prášku Max Factor se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky