Problém Kožní prášek

Problém Kožní prášek

Péče o problémovou pleť je vždy obtížný úkol. Aby kosmetika nepoškodila pokožku, musí být prášek pro problematickou pleť velmi kvalitní, nezpůsobuje podráždění a neupchává póry.

Druhy

Mnoho dermatologů v době exacerbace problémů spojených s kůží, doporučuje dívkám nahradit hustý tonální základ a krém s lehkým práškem.

Pro dívky s kombinací nebo problémovou pokožkou pomůže lehký antibakteriální prášek s krémovým základem skrýt všechny nedostatky. Hlavní výhodou práškového krému je, že má matný efekt. Přípravek můžete aplikovat na kůži suchým štětcem nebo vlhkou houbou.

Lehký drobivý prášek s třpytivými částicemi vhodnými na zimu.

Koneckonců, v létě je mastná pleť sama o sobě náchylná k nadměrnému lesku. V horkém období si vyberte suchý matný prášek, který zakryje vady, ale nebude se na ně zaměřovat. Dobrá volba pro každodenní použití je kompaktní kompaktní prášek.

Moderní řešení ve světě kosmetologie je vysoce kvalitní pečený prášek. To může být rozpoznáno jeho lehkou texturou, která leží na obličeji v tenké vrstvě. Tento antiseptický prášek se spotřebovává dostatečně pomalu, takže ho budete mít dost dlouho.

Ale nejlepší volbou pro problémovou pleť je nepochybně minerální nátěr.

Velmi pečlivě skrývá zvětšené póry, známky růžovky, načervenalé krevní cévy, pupínky, akné a vyrážky. Současně je matovací směs zcela neškodná. Skutečností je, že složení tohoto kosmetického přípravku neobsahuje chemické prvky, ale užitečné minerály.

Složení a vlastnosti

Složení vysoce kvalitního prášku obsahuje ingredience, které neupírají zvětšené póry, ale pouze vyživují pokožku a navozují zdravější obličej. Použití správně zvoleného prášku na kůži vám umožní přivést ho do pořádku. Kompaktní prášek pro kombinaci nebo mastnou pleť činí povrch epidermis čistší a pomáhá vyrovnat se s problémem neatraktivního mastného lesku.

Který si vybrat

Výběr kosmetiky pro váš obličej, musíte věnovat pozornost několika parametrům najednou. Takové výrobky by měly být na štítku označeny jako "nekomedogenní".

Ale po shlédnutí tohoto slova si produkt neprodávejte okamžitě. Čtěte dál a ujistěte se, že nejsou žádné oleje. Ale přítomnost antibakteriálních složek by naopak měla být šťastná. To znamená, že během dne bude vaše pokožka chráněna před všemi druhy bakterií a bakterií.

Dobrý prášek by měl mít alespoň minimální úroveň ochrany před sluncem - SPF-15. V tomto případě se můžete cítit pohodlně v teple bez dalších krémů a pleťových vod.

Musíte také zvážit, že i rozpočet prášek musí být hypoalergenní. Pokud jste rušeni cizími pachy, pak vám produkt určitě nebude fungovat. Nejlepší ze všeho je samozřejmě výběr lehkého minerálního prášku. Tato zakrývací základna vytvoří tenkou vrstvu na povrchu obličeje, zakryje pupínky, akné a podráždění. Tento prášek, obohacený zinkem a minerály, vám bude určitě prospěšný.

Jak používat

Snad všechny dívky od dětství vědí, jak správně zaprášit nos. Pokud ale máte problémovou pokožku, musíte vzít v úvahu některé rysy vaší pokožky.

Obecně je prášek rozdělen do dvou hlavních typů: kompaktní a drobivé. Druhá možnost se používá doma.Faktem je, že musí být pečlivě zastíněn a prášková základna není příliš pohodlná. Aplikuje se na obličej štětcem. Kompaktní prášek je však jen natolik tenký, aby se za pomoci svařené houby stínal.

Ale než budete pokračovat v aplikaci prášku, ujistěte se, že je vaše pleť co nejčistší.

K tomu můžete použít křoviny (a koupil v lékárně, a vařené doma). Po tomto postupu ošetřete kůži navlhčenou v tonické nebo micelární vodě bavlněnou podložkou.

Faktem je, že pokud máte na kůži jakýkoliv peeling, pak je prášek pouze zdůrazní. Proto očistěte kůži od mrtvých částic a pak na ni naneste práškový základ. To by mělo být provedeno širokým kartáčkem. Směs prášku na kůži s hladkými kruhovými pohyby. Je třeba se pohybovat z centrální části lícních kostí a na krk.

Top značky a recenze

Kdo nyní nevydává prášek pro problémovou pleť: korejské značky i luxusní značky a rozpočtové společnosti. Některé produkty se však staly tak populární, že o nich téměř každý ví, alespoň o kosmetiku málo. Pojďme se podívat na top populární společnosti, které vyrábějí nástroje, které lze použít i přes přítomnost pupínků, vyrážek a dalších problémů.

Clinique

Prášek od společnosti Clinique - je zaručen vysoce kvalitní produkt péče o pleť. Tento nástroj vám pomůže vyrovnat váš obličej. Tenká vrstva zakryje jemné zarudnutí, známky růžovky, zvětšené póry a lehký lesk. V tomto případě bude výsledek na kůži po celý den.

Clinique je značka, která oceňuje kvalitu všech prvků, které tvoří jejich produkty. Proto, kupovat takový prášek, můžete si být jisti, že to nejen neublíží, ale také léčí drobné vyrážky. Správná kombinace složek činí produkt matným a vyživujícím. Takže make-up na konci vypadá přirozeně a přirozeně.

Přehled blogger Clinique Stay-matte z blogger - ve videu.

Vichy

Zaslouží si pozornost a výrobky z Vichy. Minerální sloučeniny čistí póry a saturují kód užitečnými mikroelementy. Výrobky Vichy vyrovnávají pleť jen několika pohyby štětce. Lze je použít i bez základového krému.

Společnost Vichy se řadí mezi přední výrobce kosmetiky pro hojení kůže. Jen pár týdnů pravidelného používání takového kosmetického přípravku bude váš obličej blíže k dokonalosti. Tato skutečnost potvrzuje obrovské množství dívek a žen, které to viděly v praxi a podělily se o své zkušenosti se svými přáteli.

Essence

Snad nejrozpočtovým nástrojem z celého seznamu je antibakteriální prášek Essence. Tento prášek s lehkou texturou je ideální pro mladé dívky a mládež s problémovou pokožkou. S ním můžete získat krásnou a vyrovnanou pleť, aniž byste utráceli příliš mnoho peněz a času.

Kompaktní produkty Essence v pohodlných balíčcích se stanou nepostradatelným doplňkem vaší cestovní kosmetiky. Koneckonců, s takovým nástrojem budete vypadat dobře upravený a přirozený i po bezesné noci nebo dlouhé a vyčerpávající cestě.

Chanel

Konečně stojí za zmínku jeden z nejlepších produktů - prášek ze slavného módního domu Chanel, který je spojen s luxusem a kvalitou. Kosmetika této značky není výjimkou. Tyto luxusní výrobky jsou poměrně drahé, ale opravdu fungují.

Uvedení léku na Chanel na obličej s tenkou vrstvou, okamžitě se cítíte jako úplně jiná osoba. A váš odraz v zrcadle vás určitě potěší. Drobivý prostředek se aplikuje na kůži velkolepým potahem bavlněného sametu. Je to nejlepší kartáč nebo houba umožňuje zachytit potřebné množství peněz a aplikovat ji na obličej, zarovnání jeho barvy.

Tento produkt je ideální pro mladou a zralou pleť. V každém případě vám tato luxusní kosmetika poskytne přirozený zdravý lesk.

Jak vidíte, dobrý nástroj pro péči o problémovou pleť a maskovací vady nemusí být extrémně drahý. Vyberte si vhodný antibakteriální prášek pro cenu a složení a přesvědčte se sami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky