Prášek Chambor

Prášek Chambor

Prášek Chambor se již dlouho etabloval na domácím trhu kosmetiky jako kvalitního nástroje pro vyrovnávání tónů pleti.

Trochu o společnosti

Historie firmy, která tento výrobek vyrábí, sahá až do roku 1986. Od té doby, výrobky vyrobené v Ženevě, Švýcarsko, která již říká hodně, jsou vynikající kvality. Tato společnost aplikuje všechny inovativní technologie ve výrobě kosmetiky a sleduje moderní módní trendy, což je důvod, proč je již mnoho let oblíbeným produktem mnoha zástupců slabšího pohlaví.

Více o prášku této značky se dozvíte z videa.

Co je potřeba

Vaše kůže má nerovnoměrný tón. Chcete-li tyto chyby skrýt, použijte tento produkt. To dělá kůži hladkou, dává sametovou. Prášek také chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření, čímž zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Dalším účinkem tohoto kosmetického přípravku je matný efekt.

Dokonale odstraňuje lesk. Skrývá nedokonalosti pleti ve formě pigmentace, zarudnutí, černých skvrn, akné.

Popis

Kompaktní prášek Chambor má velmi kvalitní obal, který se od počátku uvolnění změnil jen málo. Lepenkové krabice tmavě modré barvy s zlatý květ. Prášek je vložen do plastového rámečku v barvě krabice a má velké lehké zvětšovací zrcadlo pro pohodlí své aplikace. Samotný box na prach má zámek, který jej bezpečně uzavírá a zabraňuje jeho otevření.

Houba je docela pohodlná. Má také růžové logo. Prášek samotný je dobře stlačený. Je odebráno malé množství houby, což vám umožní vytvořit tenkou vrstvu na obličeji, aniž by to mělo vliv na masku.

Tento výrobek má hmotnost 16 g. Jedná se o velký objem, který je pro vás dostačující několik měsíců.

Najdete soupravy, ve kterých je vedle hlavního prášku náhradní jednotka. Snadno se připevní lepící páskou v plastové krabičce a je snadné vyměnit hlavní jednotku.

Kompaktní prášek Chambor obsahuje vitaminy A a E, přírodní polymery a kukuřičný škrob. Neupchává póry, má vynikající efekt matování. Dokonale zjemňuje a zlepšuje pleť. Pro ochranu proti ultrafialovému záření je k dispozici filtr SPF 15.

Barevná paleta

Kompaktní prášek Chambor má poměrně širokou paletu barev. Každá žena si bude moci vybrat tón, který jí bude dokonale vyhovovat.

Zde je jejich popis.

  • Odstín č. 1. Vhodné pro lehkou pleť, má béžový tón.
  • Odstín č. 2. Růžová barva.
  • Odstín č. 3. Přirozený tón.
  • Odstín č. 4. Nejlehčí odstín palety. Vhodné pro téměř bílý odstín pleti.
  • Odstín č. 5. Vhodné pro majitele tmavé pleti. Béžový tón.
  • Odstín č. 7. Pro brunetky, nažloutlá barva.

Jak vybrat tón

Při výběru odstínu prášku Chambor stojí za to především zvážit tón pleti a typ barvy jako celek.

Neaplikujte prášek, tmavší než přirozený tón pleti. To vizuálně odpojí hlavu od těla. Lehčí tón aplikovaného produktu může být, ale neměl by být odlišný od vašeho odstínu dermis. Jinak takový make-up vytvoří loutkový vzhled pro líčení jako celek.

Jak se přihlásit

Po vyčištění naneste na pokožku tonikem. Můžete si předběžně aplikovat podklad pro make-up, ale v létě můžete bez něj dělat. Prášek se aplikuje houbou nebo kulatým kartáčem. V druhém případě je vrstva tenčí.

Chcete-li aktualizovat make-up během dne, pokud v silném teple stále vypadal mastný lesk, je nutné nejprve osušit obličej suchým hadříkem. Poté naneste vrstvu prášku. Pak make-up "flow", udržení dokonalého stavu.

Cena

Cena prášku Chambor není příliš vysoká.Balení zboží s náhradní jednotkou je asi 1000 rublů. Zpočátku trochu drahé. Ale nezapomeňte, že hmotnost jednoho bloku je 16 gramů, to znamená, že obsah celého balení váží 32 gramů. V době, kdy prášek nejznámějších značek má hmotnost 9 gramů za cenu asi pět set rublů. V tomto případě můžete navíc zakoupit pouze zásuvnou jednotku pro produkty Chambor, která bude stát podstatně méně než nová.

Recenze

Tento prášek je na trhu již mnoho let a existuje o něm konkrétní názor. Podle recenzí, to je skvělý produkt, který se nehodí jen pár. Hlavní je vybrat číslo tónu.

Kompaktní prášková rohož Chambor dokonale, při aplikaci štětcem vytváří nejtenčí povlak, který dokonale vydrží až deset hodin. Perfektně skrývá pihy, akné a jiné nedokonalosti pleti.

Práškový Chambor vytvoří dokonalý make-up, s nímž se budete cítit sebejistě celý den, dokonce i v létě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky