Avon prášek v kuličkách

Avon prášek v kuličkách

Dnes je těžké najít ženu, která by prášek nepoužila. Tento atribut make-upu je jedinečný a má své vlastní vlastnosti. Taková kosmetika může být matná nebo třpytivá, s perleťovým nádechem. Avon koule jsou velmi populární mezi slavnými výrobci. Je vyroben v Itálii v přísném souladu s požadavky na kvalitu a zdraví neškodný.

Vlastnosti a výhody

Práškový závoj se liší od jiných analogů. Kombinuje vlastnosti sypkého a kompaktního prášku. Hlavní rozdíl je tenčí vrstva aplikace. Aplikuje se průsvitnou vrstvou.

Avon korálek prášek závoj v míčích je hypoalergenní produkt, nezpůsobuje podráždění nebo alergie. Díky svým vlastnostem je schopen chránit pokožku před negativním vlivem prostředí.

Tato kosmetika má barevně korigující účinek a pomáhá vizuálně skrýt nedokonalosti pleti, s důrazem na její výhody. Zároveň se pleť stává rovnoměrnou, vypadá objemově.

Textura prášku je měkká hedvábná. Skládá se z nejmenších částic stlačených do kulových prvků. Liší se v různých odstínech, z nichž každý má svůj vlastní účel. Díky jejich promíchání je možné dosáhnout dokonalého odstínu pleti co nejblíže přirozenému odstínu.

Práškový závoj je univerzální. Lze použít jako rouge nebo oční stíny. Kosmetická značka je určena pro různé věkové kategorie.

Díky blikajícím mikročásticím kůže svítí jemným perleťovým leskem. Účinek trvá dlouhou dobu, prášek se nevaří a má příjemnou vůni.

Taková kosmetika je velmi ekonomická. Jeden může být dost na několik let. To je způsobeno umírněností a nižší spotřebou než jakýkoli analog (drobivý nebo kompaktní prášek).

Kuličky jsou poměrně křehké a mohou být rozptýleny silným úderem nebo pádem, což může komplikovat postup líčení. Použití prášku v rozptýlené formě může nepříznivě ovlivnit rovnoměrnost povlaku. Bude nerovný a silný.

Značkové výrobky mají demokratickou cenu.

Jaké jsou různé odstíny?

Prášek s kuličkami "Perfect shade" má korekční účinek. Skládá se z 5 různých odstínů. Každá z nich plní určité funkce, což umožňuje obecně vytvořit nejpozitivnější a nejkrásnější nápravný efekt.

Každý odstín plní svůj úkol:

  • růžová dodává pleti čerstvost;
  • zelená maskuje zarudnutí a stárnutí;
  • bílá rozjasní obličej a dodá mu hedvábnou záři;
  • krém zlepší strukturu kůže;
  • šeřík odstraňuje žlutost a odráží lesk.

Kombinace tónů se doplňují a tvoří dokonalý odstín. Tento prášek má barvu-korigující vlastnosti a účinek lesku. Je to skvělé doplnění denního nebo večerního make-upu. A díky svým příznivým složkám se stará o pokožku obličeje.

To nejen vyhlazuje pleť, ale vytváří mírný matný efekt, takže póry méně znatelné. Díky zarovnání se rysy obličeje stávají měkčími a kůže svítí sotva znatelným hedvábným leskem na slunci.

Pro maximalizaci efektu použití prášku potřebuje základ. Samo o sobě nemůže odstranit zjevné kožní problémy (akné, jizvy), protože vrstva aplikace je průsvitná.

Různé barevné prvky eliminují potřebu koupit několik sklenic s různými odstíny. V závislosti na ročním období můžete odstranit tmavé odstíny z nádoby výběrem odstínu blízkého odstínu pleti.

Bronzer

Prášek obsahuje kuličky o čtyřech tónech, v blízkosti hnědé barvy (zlaté, pevné, korálové a bronzové). Prvky se liší v různých stupních blikání. Při kombinaci vytvářejí krásný, přirozený a rovnoměrný tón (odstín „teplý korál“) a obličej vypadá svěží a odpočívá.

Intenzita barvy může být nastavena a aplikace je tak jemná a lehká, že potěší každou ženu spravedlivého sexu. Tento prášek se často používá jako rouge, vyžaduje opatrnou aplikaci a minimální množství částic.

Jak používat

Pro dokonalý make-up musíte hydratovat obličej po navlhčení suchým hadříkem.

Pak musíte použít základ pro make-up nebo nadaci. Tím se vyrovná kůže obličeje a zakryjí se její nedostatky. V případě potřeby můžete použít korektor.

Prášek se nanáší štětcem. Nosila míče přímo do sklenice a pak se kruhovým pohybem aplikovala na obličej směrem od středu obličeje k chrámům.

V případě potřeby můžete na krk a dekolt dát trochu peněz. Vzhled bude jasný a velkolepý a obraz luxusní.

Doporučení

Aby se tón neobjevil příliš nasycený a nepřirozený, je nutné pozorovat umírněnost vrstvy. Současně můžete měnit počet kuliček ve sklenici, abyste dosáhli co nejpřesnějšího odstínu prášku a odstínu pleti.

Při aplikaci je třeba vzít v úvahu denní dobu: pro denní make-up stačí minimum produktu. Tím se vyhnete „efektu masky“ a obličej bude mít přirozený, rovnoměrný vzhled a mírné blikání.

Na prášek bylo dobré dokončení make-upu, nesmíme zapomenout na pomůcky. Majitelé problémové pokožky by ji měli aplikovat důkladnou přípravou podkladu, aby se nezvyšoval důraz na nedokonalosti kůže. Správný přístup dodá pleti jemnou záři na slunci, aniž by cítil mastný lesk

Pokud make-up neposkytuje dostatek lesku, můžete použít prášek-závoj jako červenat. K tomu stačí dát na lícní kosti a kartáčkem.

Recenze

Nejlepší ze všech produktů o každé značce říkají hodnocení zákazníků. To vám umožní vzít v úvahu komentáře a zlepšit nástroj.

Avon prášek v míčích dostane různé recenze od svých fanoušků. Většina zpětné vazby je pozitivní. Ženy v nich popisují své pocity po aplikaci prášku. Poznamenávají, že samotný závojový prášek není ideální korektor. Nepotřebuje nadaci pouze v případě, že kůže na obličeji je téměř dokonalá.

Pokud je pokožka problematická, je nutné použít tonální prostředky. Testování výrobků společnosti, ženy si všimnou, že koule jsou volné, snadno aplikovat s jednotnou vrstvou. O úkolech barevných prvků se říká, že efekt je, ale ne tak výrazný, jak bychom chtěli.

Všichni zákazníci jsou jednohlasní: lesk je příjemný a delikátní. Mezi pozitivní recenze je spousta komentářů o skutečném účinku čerstvosti tónu obličeje a beztížné struktury kosmetiky. Značka značky Powder, snadno aplikovatelná a dává pozitivní přístup po celý den.

Další informace o prášku Avon z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky