Poncho pro muže

Poncho pro muže

S nástupem podzimu nebo zimy studují muži i ženy svůj šatník. Zároveň je zde touha vypadat stylově a moderně. Samozřejmě je důležité, aby bylo svrchní oblečení teplé, ale moderní mody by si přály, aby byl ještě stylový a v souladu s módními trendy současné sezóny.

Módní sezóna se opírá o kombinaci klasiky a originality. V módě budou klasické bundy, bundy, stylové dětské parky a bundy anorak, stejně jako originální a neobvyklé modely svrchních oděvů. Zejména stylisté a designéři, kteří vsadili na jedinečnost a originalitu, nabídli pozornost moderním společnostem pončo capes.

Vlastnosti a výhody

Poncho - tradiční mexické oblečení. V Evropě, ponchos přišel ze vzdálené Latinské Ameriky. Pro tyto regiony je poncho považován za prvek tradičního oblečení. Hlavní vlastnosti, které lze popsat oblečení tzv. "Poncho" - pohodlí, svoboda a funkčnost. Ve skutečnosti, pončo je široký obdélník, uprostřed kterého je kulatý výstřih. Tradiční pončo mexičanů má světlé a barevné barvy.

Moderní móda diktuje svá vlastní pravidla, dnes budou relevantní ponchos různých barev a stylů.

Tradiční pončo má obdélníkový tvar, tento styl je výhodný, protože pod ním je snadné skrýt jakékoli vady ve vzhledu nebo disproporci postavy těla: úzké nebo naopak široké ramena, nízký pas atd. Je však třeba vzít v úvahu skutečnost, že pončo není vhodné pro osoby s krátkým postavením, vizuálně zvyšuje váhu a vizuálně snižuje růst.

Poncho se stal tak populárním typem svrchních oděvů, že zástupci světa módního průmyslu nabízejí pozornost moderním módním modelářům nejen modely teplých materiálů, ale i letní či demi sezóny.

Módní trendy

Módní sezóna 2016-2017 se vyznačuje rozmanitostí a všestranností. Populární budou klasické modely ponchos, které jsou převážně vyrobeny z tlustých tkanin uklidňujících odstínů (černé, hnědé, šedé, tmavě modré barvy).

Také v módě je tradiční mexický pončo. Charakteristickým pončo v charakteristickém mexickém stylu je jas a etnický směr. Tento druh oblečení je vhodný pro muže, kteří preferují extravagance a originalitu. Světlé pruhy a okraj mexického stylu - to vše dělá z pončo jedinečný prvek pánského šatníku.

Módní trendy patří popularita čepice, které jsou typem pončo, pouze v tomto stylu jsou sloty pro ruce. Na rozdíl od tradičního nebo klasického pončo není mys nutně pevný obdélník, nejčastěji je upevněn vpředu.

Retro styl se vrací k módě. Proto se v obchodech začal používat požadavek pončo z teplého kašmíru nebo model v kleci, připomínající skotský styl.

Také muži, kteří sledovali módní trendy, obrátili svou pozornost na stylové a originální modely pončo s kapucí. Podobné možnosti lze použít místo bund, větrovek nebo mikiny s kapucí.

Ponchos takových známých značek jako Apeing Ape a K-Way jsou ve vysoké poptávce uživatelů. Tyto značky nabízejí pánským módním ponchům z odolných nepromokavých materiálů. V takovém oblečení můžete nejen odpovídat módy, ale také vypadat stylově a atraktivně.

Jak si vybrat

Poncho - druh svrchního oděvu, který ve skutečnosti nemá žádné konkrétní doporučení ohledně volby.Jediný bod, který musí být vzat v úvahu, je vaše vlastní výška, typ těla a délka pončo.

Oblečení styl, barvy, styl oblečení - to vše by mělo být vybráno podle vlastního vkusu, preferencí a přání. Aby nedošlo k omylu s barvami oblečení, samozřejmě, musíte vzít v úvahu svůj barevný typ vzhledu.

V závislosti na sezónnosti je třeba uvažovat o materiálech, z nichž je pončo vyrobeno. Pro letní účely budou charakteristické tenké a lehké tkaniny z přírodních vláken, pro období demi by měly být vybrány pletené výrobky, kašmír nebo výrobky z vlny.

Co na sebe

Pánský pončo je skvělou volbou pro svrchní oděvy pro chladné podzimní období. V této době to ještě není tak chladné, aby přešel na teplé oblečení, ale už není tak teplý, aby chodil bez demi-season typu svrchního oblečení.

Muž v pončo vypadá neobyčejně. Proto jsou tyto oděvy vhodné pro ty, kteří se snaží o originalitu a exotiku vzhledu.

Co může být pončo kombinováno?

  • Klasická verze je džíny různých stylů a střihů. Také pod pončo hodí pravidelné rovné řezané kalhoty.
  • Nicméně, obchodní styl by měl být vyloučen, protože takový styl oblečení není zcela v souladu s tímto směrem. Ale pokud si vyberete čepici, pak tato volba bude harmonicky dost vypadat i s klasickým oblekem.

Stylové obrázky

Chcete vyčnívat z davu? Snažte se o originalitu vzhledu? Stejně jako výstřednost vzhledu?

Kombinace tradičního mexického pončo, kovbojského klobouku, klasických džíny a masivních bot ve vojenském stylu je skvělým obrazem moderního člověka.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky