Co mohu nosit s růžovým hráškem?

Co mohu nosit s růžovým hráškem?

Pro chladné období jsou často charakteristické šedé a deštivé dny. A ženská polovina obyvatelstva je chce diverzifikovat, vypadat stylově a elegantně. Doporučujeme přidat trochu originality do vašeho obrazu a uchýlit se například k výběru růžového krátkého kabátu.

Růžový krátký kabát je jednoduše vytvořen tak, aby zdůraznil svou ženskost a něhu, vytvořil romantický obraz a v chladném počasí vytvořil nádhernou náladu. A rozhodli jsme se, že vám pomůžeme, když řekneme, co přesně takový kabát nosí, abychom vytvořili plnohodnotný módní luk.

Jak si vybrat a kdo půjde

První věc, kterou musíte rozhodnout, je styl kabátu. Přímý střih je považován za nejvíce výhru, hodí se téměř na jakýkoliv typ postavy.

Dále je možné mít také vznešený styl, který dává hravost a romantiku a nadrozměrný, který je vhodný pro tvorbu módního městského luku. Zde byste měli vzít svou postavu kritičtěji. Nadměrný styl má tendenci přidávat několik centimetrů a silueta ve tvaru písmene A dodává bokům objem.

Vybavený krátký kabát je vhodný pro ty, kteří chtějí zdůraznit pas a siluetu vypadat jako přesýpací hodiny. Takový model vizuálně zmenšuje a táhne postavu. Pro větší důraz na pas nosit takový kabát s pásem.

Důležitou roli hraje tvar límce, ovlivňuje celkový styl a model srsti. V módním stojanovém límci, který je nejen stylovým detailem, ale také chrání před větrem.

Další možností je otevřený límec, podobný vzhledu stylu Chanel. Zejména tento obojek vypadá elegantně v kombinaci s krátkými rukávy. Tento obrázek by měl vyzvednout elegantní vysoké rukavice.

Pro ty, kteří dávají přednost přísnému stylu, se hodí krátký kabát v přísném anglickém stylu s otočným límcem. Růžová barva „změkčuje“ nadměrnou závažnost.

Věnujte pozornost správnému odstínu růžové, protože to bude úplně jiné pro brunetky a blondýnky. Spektrum se široce liší od prášku k světlé fuchsii.

Co na sebe

Jak jste si již všimli, růžový kabát není vůbec základním oděvem, jako je klasický černý kabát. To znamená, že šatník by měl být vybrán se zvláštní péčí.

Aby byl váš vzhled stejně stylový a světlý, doporučujeme vám vybrat si oblečení pod ním v klidném a klidném stylu.

 • Jedná se o hubené kalhoty, hubené džíny, rozšířené mini sukně a tužky sukně a různé šaty.
 • Zvláštní pozornost si zaslouží džíny. Řada odstínů modré barvy dokonale ladí s růžovou.

Perfektní volbou pro obchodní styl bude tužková sukně v kombinaci s kabátem bez límce. Hlavní je vybrat boty s podpatky.

Jako top vyberte lehké jemné blůzy, košile nebo stylové svetry. Věnujte pozornost jemným odstínům. Například řada pastelových odstínů, béžová, světle modrá, světle žlutá, broskvová a také šedá a bílá.

Pro večerní pohled si vyberte elegantní černé šaty. Kombinace černé a růžové vytváří jedinečný efekt. Tímto způsobem nebudete bez povšimnutí.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

 • Růžový krátký kabát je již hlavním přízvukem na obrázku, takže byste si neměli vybrat extravagantní doplňky k němu. Nechť je to běžné příslušenství v podobě pletené čepice nebo šálu. Rozsah barev: šedá, béžová, mléčná, bílá, káva atd.
 • Pokud vytvoříte koketní obrázek, pak si můžete vybrat příslušenství pro jejich srst, lepší než světlý odstín. Originální a romantický vzhled kožešiny šátek nebo sluchátka.
 • Od bot se vejdou boty s podpatky nebo klíny - kotníkové boty, boty nebo boty. Můžete také věnovat pozornost botám s plochou podrážkou - boty s hrubou podrážkou, vysoké boty s přezkami nebo šedé semišové boty.
 • S růžovým krátkým kabátem jsou vhodné i sportovní boty, pokud se hodí k celkovému stylu. Jedná se o slipony, tenisky nebo tenisky.

Stylové obrázky

 1. Růžový kabát v neformálním stylu. Stojatý límec a zip zapadají perfektně do módního městského stylu. Celkový styl srsti umožňuje nosit elegantní sportovní oblečení v kombinaci s ním.
 2. Prášková barva s hlubokým odbočovacím límcem. Tento odstín dokonale zapadá do denimových odstínů. Hrát správně s výběrem skříně můžete snadno vytvořit více než jeden pohled na datum, příležitostné nebo okouzlující.
 3. Krátká srst klidný růžový odstín. Kratší délka rukávu, otevřený límec a asymetrie jsou jednoduše vytvořeny pro vysokou módu. Věnujte pozornost tomu, jak je v tomto obrázku kombinována barevná škála - sněhobílé hubené kalhoty a boty ze šedo-béžového odstínu.
 4. Růžový kabát v jednoduchém stylu. Skvělá volba pro každodenní život. Je to dobře s bílými kalhotami a kotníkovými botami na ploché podrážce. Laconic design a diskrétní odstín budou vhodné všude.
 5. Světle růžový kabát v kombinaci se šedým oblečením. Tento obrázek ukazuje, jak dokonale odpovídá růžový odstín šedi. Takový soubor je vhodný pro účast na párty.

Řekli jsme vám o všech nuancích růžového krátkého kabátu a nyní je volba na vás. Nákupem takového kabátu, můžete snadno tvořit alespoň tucet módní luky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky