Swim Arena

Swim Arena

Historie značky

Značka Arena začala svůj vývoj v roce 1973 na základě vývoje společnosti Adidas. Po úspěšném startu a prvním vývoji, v podobě pánských plaveckých kmenů, které byly téměř beztížné, vzaly v úvahu anatomii mužů, pevně držené v těle, společnost začala rychle růst a brzy ji vykoupili italští a německí podnikatelé. V roce 1976, slavný, slavní atleti byli přitahováni k reklamě, a toto stalo se silný impuls k úspěchu. Mistrovství světa v roce 1978 prokázalo, že vybavení týmu hrálo významnou roli ve vynikajícím výsledku, který zaznamenaly olympijské medaile. Díky unikátním technologiím se stále více a více příznivců značky a nyní více než třicet pět let je lídrem ve výrobě vodních sportů a plavání.

Typy

U mužů, jeden z nejpopulárnějších jsou klasické slipy nebo kalhotky s malým bočním švem, určené pro standardní postavu, ale většina zvolit klasické tavení - s průměrnou šířkou švu.

Různé typy postav se hodí na Bermudy, což jsou objemné šortky s jasným vzorem, široké, existující vady, ve tvaru křivek, tenké, tlusté nohy, budou skryty svou délkou na kolena.

Krátké šortky jsou pohodlné a univerzální, vhodné pro majitele střední velikosti, jsou využívány jak v bazénu, tak na pláži.

Tento typ plaveckých kufrů, podobně jako tanga, používají muži především v profesionálních činnostech, kulturistů, tanečníků.

Progresivní materiály

Arena se neustále snaží zlepšovat vlastnosti a vlastnosti plavek, investovat do inovativního výzkumu, uplatňovat nové technologie a vytvářet super tenký elastický materiál. Nejnovější Arena Powerskin se stala objevem ve výrobě plaveckých kufrů a plavek - nealergenních a nedráždivých.

Materiál AquaRacer je pozoruhodný svou výbornou přilnavostí k tělu, díky vysokému obsahu lycry, ne trapnému plavci, nabízí speciální technologie tkaní tkanin snadnost a pohodlí pohybů, prokluzování ve vodě, rychlé schnutí.

Tkanina Waternity neobsahuje elastomer, díky čemuž je odolná proti slunečnímu záření, agresivní prostředí bazénů, elastické, nedochází k opotřebení, se zvýšeným faktorem pevnosti a zároveň měkké, rychle schne.

Waterfeel je univerzální tkanina pro sportovní a aktivní vodní aktivity, díky svým vysokým elastickým vlastnostem a obsahu polyamidu a lycry, dokonale zapadá do těla.

Volba stylu a velikosti

Pánské plavky v nejnovější kolekci jsou reprezentovány novými modely a světlými barvami, z high-tech materiálů, které jsou vhodné jak pro sportovce, tak pro začátečníky, a barvy, ve formě proudění vzduchu, grafiky, potisků, vás nenechají bez povšimnutí.

Chcete-li správně určit velikost arény, změřte horizontální obvod vyčnívajících kostí s měřicí páskou, blíže k bokům (místo, kde by měl být elastický pás) a určete nejbližší výsledek měření v tabulce velikostí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky